Devátý ročník ZasTenRocku je minulostí

13.09.2020 11:47:54 | Autor: skz, pjs | Rubrika: Kultura | Obce: Zásada

Devátý ročník ZasTenRocku je minulostí

V sobotu 5. září 2020 se opět do Zásady vrátil rockový festival ZasTenRock. Jednalo se o druhou ze dvou menších akcí, které pořadatelé pro letošní rok připravili.

Bohužel ani druhé části festivalu úplně nepřálo počasí, a tak na úvod areál skropila slušná sprcha letního deště a pořadatelé měli co dělat, aby udrželi stánky a slunečníky na svých místech. Po tomto rozmaru počasí s drobným zpožděním začal běžet program, který zahájila kapela Těsně Vedle, na kterých bylo vidět, že po dvouleté přestávce mají do hraní zase chuť a zdravě nastartovali diváky na kapelu Těla, která v Zásadě hrála již několikrát a vždy sklidí velké ovace. Nejinak tomu bylo i tentokrát a parta kolem Luboše Beránka si vystoupení moc užila, stejně jako diváci pod pódiem. I při jejich vystoupení se ještě na chvíli vrátil deštík, ale to tak nějak k letošnímu ZasTenRocku patřilo.

Poslední kapelou programu byla Mandragora se svým zcela osobitým a energickým hudebním projevem. Diváci se i při této muzice velmi bavili a pod pódiem tak zůstalo mnoho fanoušků až do posledních tónů ZasTenRocku 2020. Jeho druhou část i přes rozmary počasí navštívilo přes 400 skvělých diváků.

Kapela Těla<br />Autor: Archiv SK Zásada „Volba dvou menších akcí na místo velkého festivalu byla za současné situace dobrou volbou a jsme velmi rádi, že se ukázalo, že ZasTenRock má za 9 let své existence věrné příznivce, kteří se k nám rádi vrací. Na druhou stranu organizačně byl letošní rok jeden z nejnáročnějších" řekl za pořadatele festivalu Petr Růžička.

Příští rok 2021 je pro ZasTenRock desátým ročníkem v řadě, což je pro pořadatele velká výzva. „Desítka je velké číslo a ZasTenRock v Zásadě přežil i toto nelehké období, a tak věříme, že se i jubilejní ročník podaří uskutečnit a bude zase skvělý jak po hudební stránce, tak svým skvělým servisem a atmosférou," uvedl ředitel festivalu Mirek Princ. Tak snad se předsevzetí organizátorů vyplní a za rok se 21. srpna 2021 v Zásadě budete moct opět osvěžit nejen rockovou muzikou.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Proběhla první část festivalu ZasTenRock 2020, druhá se připravuje
ZasTenRock bude, ale rozdělený na dva díly
Obrazem: 8. ročník festivalu ZasTenRock
ZasTenRock 2017 potěšil návštěvníky i organizátory
Obrazem: Festival ZasTenRock 2016
Čtvrtý ročník festivalu ZasTenRock navštívilo 3800 fanoušků
Třetí ročník festivalu ZasTenRock přilákal téměř tři tisíce diváků
Festival ZasTenRock opět přitáhl fanoušky do Zásady

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 2 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Koncert kapely Prak je přesunutý na listopad

Koncert rockových harcovníků a špičkových muzikantů z kapely Prak je v klubu Na Rampě zrušen. „Velmi nás to mrzí, ale kapela Prak, která měla vystoupit v pátek 18. 9. v jabloneckém Klubu Na Rampě, byla nucena dnes koncert ze zdravotních důvodů jednoho svého člena zrušit. Koncert se přesouvá na listopad," sdělila za pořadatele Milena Bauerová. Zářijový program klubu Na Rampě

Cyklojízda Greenway Jizera proběhne i v roce 2020

Od roku 2007 pořádá Sdružení Český ráj ve spolupráci s partnery u příležitosti Evropského týdne mobility propagační cyklojízdy věnované projektu Greenway Jizera. Evropský týden mobility inspiruje každý rok od 16. do 22. září obyvatele českých měst a obcí, aby dali větší šanci alternativní dopravě. Letošní cyklojízda Greenway Jizera se koná v neděli 20. září a je věnována úseku ze Svijan na území Středočeského kraje. Sraz účastníků a začátek cyklojízdy je v 9.30 ve Svijanech na parkovišti svijanského zámku. Podrobnosti na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Liberecký kraj startuje nový systém objednávek na koronavirové testy
Smyčcové trio hrálo i ve dvou, publikum dokázalo vyladit na jedničku
I.B třída: Rychnov ztratil na Smržovce a dorovnal ho Bozkov
Jaký je stav jabloneckého rozpočtu po prvním pololetí roku 2020
KAM ZA SPORTEM: 19. 9. – 20. 9. 2020

Nejčtenější články

16.09.: Počet aktivních případů koronaviru v Libereckém kraji překročil 400
16.09.: Fotostřípky z Tanvaldských slavností 2020
16.09.: Jablonec postavil judistům novou arénu. Pásku stříhal i Krpálek

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Individuální bydlení v blízkosti Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn