Děti z mateřských a základních škol z Tanvaldska vybíhaly sjezdovku

09.05.2018 13:52:02 | Autor: Jana Tůmová | Rubrika: Sport | Obce: Tanvald

Děti z mateřských a základních škol z Tanvaldska vybíhaly sjezdovku

Děti z mateřských a základních škol z Tanvaldu a okolí vybíhaly uplynulý čtvrtek sjezdovku v rámci dalšího závodu PBT (Pohár běžce Tanvaldu).

Běh do vrchu je první jarní disciplína celoročního seriálu závodů PBT, která následuje po zimním zápolení na běžkách a sjezdovkách. Na podzim již děti absolvovaly cyklokros a přespolní běh. Za všechny závody děti průběžně sbírají bodíky, nejúspěšnější z každého závodu pak obdrží vánočku či sladké pečivo z Maškova pekařství a medaile zhotovené firmou Titan Multiplast. V pátek 18. 5. děti absolvují atletický trojboj (sprint, skok do dálky, hod) na městském stadionu v Tanvaldě a v úterý 29. 5. pak závěrečný maratonský běh.

Po sečtení všech bodů se slavnostně vyhlásí ti nejlepší z nejlepších závodníků celoročního seriálu PBT v každé kategorii a to v úterý 12. června. Za organizaci a průběh závodů vděčíme a zároveň děkujeme SVČ v Tanvaldě, ZŠ Tanvald, Sportovní a TJ Tanvald. Ti všichni by do konce školního roku rádi pro děti připravili nebodovaný závod na kolečkových bruslích na městském stadionu a také sportovní všestranné odpoledne pořádané v rámci dne dětí.

Prostřednictvím sportovních akcí se snažíme rozhýbat většinu tanvaldských dětí i dětí z okolí. Velice tímto děkujeme rodičům a pedagogům. Tato slova potvrdil i přítomný starosta města Vladimír Vyhnálek, který dále uvedl: „Město Tanvald vytváří nadstandartní materiálně-technické podmínky a školy a spolky  ve vzájemné spolupráci organizují  činnost vedoucí ke správnému způsobu trávení volného času. Jsem nadšený z aktivity našich příspěvkových organizací a spolků a všem moc děkuji. Je to velký příslib do budoucího vývoje naší mládeže".
Závěrem patří veliké díky všem sponzorům PBT – Maškovo pekařství, fa Titan Multiplast, fa 4Soft, Město Tanvald.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

V Tanvaldě se opět závodilo o Maškovu vánočku
Na sjezdovce v Tanvaldu se závodilo
Obrazem: Cyklokros dětí a dospělých v Tanvaldě
První závod odstartoval nový ročník Poháru běžce Tanvaldu

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 67 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Nová okna pro jabloneckou školku

Statutární město Jablonec nad Nisou vyhlásilo výběrové řízení na výměnu a opravu oken v jedné z jabloneckých školek. Realizace by měla proběhnout o prázdninách příštího roku. „Veřejná zakázka je vyhlášená na výměnu za repliky a opravu oken v Mateřské škole v ulici 28. října, a to v její staré části. Předpokládaná hodnota zakázky je 2,3 milionu korun a vybraný zhotovitel ji musí zvládnout během prázdnin příštího roku, aby děti mohly do školky nastoupit opět od září 2020," řekl náměstek pro rozvoj města Petr Roubíček. Podle původního plánu měly opravy v této mateřské škole začít už tyto prázdniny, oprava a výměna oken byla rozdělená do dvou let. Městu se však nepřihlásil vhodný zhotovitel, proto musí vyhlásit výběrové řízení znovu.

Záměr vstupu kraje do MMN podpořilo semilské zastupitelstvo

Zastupitelé města Semily na svém jednání v pondělí 11. listopadu 2019 jednohlasně schválili záměr vstupu Libereckého kraje do společnosti MMN, a.s. prostřednictvím nabytí akcií společnosti v hodnotě až 162 500 000 Kč, a to za podmínky zachování péče v zařízeních provozovaných MMN, a.s. ve stávajícím rozsahu. Podrobnosti na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hasiči řeší únik nebezpečných látek v Hamru na Jezeře
Jaké jsou aktuální uzavírky v Jablonci nad Nisou
Dvě vítězství vybojovaly ženy ve II. lize volejbalu
Ministerstvo životního prostředí poslalo nesouhlas k těžbě v dole Turów
Jablonečtí plavci lovili v domácím bazénu medaile

Nejčtenější články

18.11.: Setkání atletů na Střelnici se vydařilo
17.11.: Do Jizerských hor vysadí tisíce původních stromků
19.11.: V Plavech se sázelo stromořadí

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn