Děti z mateřských a základních škol z Tanvaldska vybíhaly sjezdovku

09.05.2018 13:52:02 | Autor: Jana Tůmová | Rubrika: Sport | Obce: Tanvald

Děti z mateřských a základních škol z Tanvaldska vybíhaly sjezdovku

Děti z mateřských a základních škol z Tanvaldu a okolí vybíhaly uplynulý čtvrtek sjezdovku v rámci dalšího závodu PBT (Pohár běžce Tanvaldu).

Běh do vrchu je první jarní disciplína celoročního seriálu závodů PBT, která následuje po zimním zápolení na běžkách a sjezdovkách. Na podzim již děti absolvovaly cyklokros a přespolní běh. Za všechny závody děti průběžně sbírají bodíky, nejúspěšnější z každého závodu pak obdrží vánočku či sladké pečivo z Maškova pekařství a medaile zhotovené firmou Titan Multiplast. V pátek 18. 5. děti absolvují atletický trojboj (sprint, skok do dálky, hod) na městském stadionu v Tanvaldě a v úterý 29. 5. pak závěrečný maratonský běh.

Po sečtení všech bodů se slavnostně vyhlásí ti nejlepší z nejlepších závodníků celoročního seriálu PBT v každé kategorii a to v úterý 12. června. Za organizaci a průběh závodů vděčíme a zároveň děkujeme SVČ v Tanvaldě, ZŠ Tanvald, Sportovní a TJ Tanvald. Ti všichni by do konce školního roku rádi pro děti připravili nebodovaný závod na kolečkových bruslích na městském stadionu a také sportovní všestranné odpoledne pořádané v rámci dne dětí.

Prostřednictvím sportovních akcí se snažíme rozhýbat většinu tanvaldských dětí i dětí z okolí. Velice tímto děkujeme rodičům a pedagogům. Tato slova potvrdil i přítomný starosta města Vladimír Vyhnálek, který dále uvedl: „Město Tanvald vytváří nadstandartní materiálně-technické podmínky a školy a spolky  ve vzájemné spolupráci organizují  činnost vedoucí ke správnému způsobu trávení volného času. Jsem nadšený z aktivity našich příspěvkových organizací a spolků a všem moc děkuji. Je to velký příslib do budoucího vývoje naší mládeže".
Závěrem patří veliké díky všem sponzorům PBT – Maškovo pekařství, fa Titan Multiplast, fa 4Soft, Město Tanvald.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

V Tanvaldě se opět závodilo o Maškovu vánočku
Na sjezdovce v Tanvaldu se závodilo
Obrazem: Cyklokros dětí a dospělých v Tanvaldě
První závod odstartoval nový ročník Poháru běžce Tanvaldu

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 67 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

TU Liberec přišla s projektem mapujícím historické zdroje vody

Návrh projektu, jehož cílem je vyhledávání zaniklých vodních prvků v krajině a nalézání metod jejich případné obnovy, představila letos v červnu Libereckému kraji Technická univerzita v Liberci. Celkové odhadované náklady jsou zhruba 6 milionů korun. Výstupy by měly být známy nejpozději v prosinci 2022. „Pokud by projekt uspěl ve vyhlášené výzvě, měl by se do něj zapojit i Krajský úřad Libereckého kraje. Výstupy můžeme v budoucnu použít i pro možné hodnocení žádostí o dotaci z dotačního programu Podpora zadržování vody v krajině, ale také pro plánování toho, jak pečovat o maloplošná chráněná území ve správě úřadu," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Hlavními výstupy projektu budou zejména určení polohy zaniklých vodotečí, rybníků, tůní a mokřadů, stopování meliorací a využití těchto dat při posuzování efektivity zamýšlených úprav krajiny. Projekt je v přípravné fázi a čeká na souhlasné stanovisko.

Jan Randáček končí jako ředitel Oblastní galerie, jde do Bruselu

Významný kariérní posun čeká ředitele Oblastní galerie v Liberci Jana Randáčka. Po dvanácti letech z vedení galerie odejde a vymění Liberec za Brusel. Na podzim letošního roku totiž nastoupí jako národní expert do Evropského parlamentu, konkrétně do oddělení, které spravuje uměleckou sbírku této instituce. „Za léta ve funkci ředitele vykonal Jan Randáček pro Oblastní galerii mnoho dobrého. Vedl ji opravdu kvalitně a v souladu s aktuálními trendy v oblasti galerijnictví. Podařilo se mu zvýšit počty návštěvníků a i díky němu libereckou galerii odborníci vnímají jako jednu z nejdůležitějších v České republice. Upřímně mu za jeho práci děkujeme a přejeme hodně štěstí v novém působišti," prohlásil hejtman Martin Půta.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

O cenu památkářů se uchází nádraží Martinice a Beranův hostinec
Jablonec posílí útočník Ivan Schranz
Jediná šance jak to napravit je Baník
Jablonecký magistrát bude 10. července bez proudu
Turnovský pumptrack získává podobu, otevřou ho na konci prázdnin

Nejčtenější články

03.07.: Lidí s koronavirem je v kraji už 81, pět přibylo i v okrese Jablonec
03.07.: Pozitivní test na koronavirus zavřel jabloneckou školku
03.07.: Od 4. července propojí nová linka Liberec přes Bedřichov s Tanvaldskem

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn