Děti si užívaly s koňmi, psy i při soutěžích

04.06.2011 21:37:11 | Autor: Hana Hilleová | Rubrika: Volný čas | Obce: Lučany nad Nisou

Děti si užívaly s koňmi, psy i při soutěžích

Princezny, strašidla a další pohádkové bytosti dohlížely na děti při plnění rozličných úkolů. Za splněné úkoly čekaly na děti bohaté odměny. A nechyběli ani koně, kteří trpělivě vozili malé i velké návštěvníky. Takový byl Dětský den, který uspořádali v sobotu 4. června na ranči U Potoka. Na závěr odpoledne připravili pořadatelé opékání buřtů.

Nejen malé návštěvníky, ale i jejich dospělý doprovod zaujaly ukázky výcviku psů, které předvedli členové Základní kynologické organizace Smržovka. Na čtyřech psech různých plemen demonstrovali poslušnost. Některé děti využily nabídky zkušených kynologů a pod jejich dohledem si sami vyzkoušely ovladatelnost předváděných psů. Vystoupení uzavřela akční ukázka obran.

„Dobře, že jsou takové akce pro děti. I počasí se povedlo," pochválila maminka teprve osmnáctiměsíčního Martínka, který si vedl statečně v sedle i s barevnými kuželkami.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 45 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Chodník z Růžové hory na Sněžku je s omezením otevřen

Od pátku 19. července od 14 hodin bude otevřený chodník z Růžové hory na Sněžku v úseku od Traverzu nahoru. Práce na opravách budou pokračovat v místech, kde je možné cestáře s opatrností bokem obejít. Další omezení bude v září kvůli štětování v nejnižším úseku, jak aktuálně informovala Správa KRNAP. Více o letních opravách cest v Krkonoších

Jak se chovat při zdravotním omezení v silničním provozu bezpečně

Třicítka osob se zdravotním hendikepem se v Centru denních služeb v ulici U Balvanu zúčastnila besedy s preventistou a okrskářem městské policie. Téma besedy se soustředilo především na bezpečnost v dopravě. Městští strážníci se věnovali v krátké přednášce především oblasti dopravy, a to zvláště chodcům, cyklistům a dopravnímu značení. „Součástí byla i ukázka používání donucovacích prostředků, pout, zastavovacího terče a reflexních vest," popsal setkání v centru preventista jablonecké městské policie Miloslav Lejsek a dodal: „Seniorům a občanům se zdravotním postiženým se městská policie věnuje soustavně již několik let, aktivně spolupracujeme s kluby a svazem seniorů, Českým červeným křížem nebo Jablonecký klubem onkologických pacientů (JAKOP)."


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam za sportem a zábavou na Jablonecku o víkendu 19. až 21. července
Z rokytnického náměstí se opět poběží na Dvoračky
Tradiční hudební happening u Jizery opět pořádají v Dolánkách
Za pohádkou na zubačku do Kořenova
Letní kino Harrachov uvádí Ženy v běhu

Nejčtenější články

17.07.: V Jablonci obnovili park v ulici Pod Baštou
18.07.: Cyklisté nedbají na výbavu svých kol, zjistili jablonečtí strážníci
17.07.: Jablonecký primátor navštívil slavnosti v partnerském městě

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn