DDM Vikýř je mezi osmi oceněnými jako Společnost přátelská rodině

13.11.2013 21:05:46 | Autor: Markéta Dědková | Rubrika: Společnost | Obce: Jablonec nad Nisou,Liberecký kraj

DDM Vikýř je mezi osmi oceněnými jako Společnost přátelská rodině

Síť mateřských center o.s. vyhlásila výsledky letošní soutěže Společnost přátelská rodině. Na konferenci Efektivní prorodinná politika v praxi převzalo certifikáty osm firem a organizací působících v Libereckém kraji, jednou z nich je i jablonecký DDM Vikýř.

Předávání cen, které se uskutečnilo v sídle Libereckého kraje v Liberci, zaštítil krajský radní Petr Tulpa, který předával ocenění s členkou rady LK pro řízení školství, mládeže a zaměstnanosti Alenou Losovou.

„V dnešní uspěchané době je často těžké sladit rodinný a pracovní život, proto si velmi vážím oceněných společností, které se snaží svým zaměstnancům vytvářet podmínky a přispět k nalezení optimální rovnováhy mezi těmito oblastmi života," uvedla radní Alena Losová.

Ocenění Společnost přátelská rodině za rok 2013 získaly organizace:
Cestovní kancelář a sportovní agentura Sportkids
Dům dětí a mládeže Vikýř, Jablonec nad Nisou, Podhorská 49, příspěvková organizace
Ekofarma: Sad u ořechového háje, Jezvé
Jana Černá RE-Centrum domácí péče
Kitl s.r.o.
Sbor Jednoty bratrské v Novém Městě pod Smrkem
Symbio Finance s.r.o.
ZŠ a MŠ Žandov, okres Česká Lípa, příspěvková organizace

„Prostřednictvím soutěže se snažíme šířit informace o rovných příležitostech pro ženy a muže a stejně tak i příklady dobré praxe v oblasti slaďování rodinného a pracovního života a motivovat k jejich zavádění," vysvětlila krajská koordinátorka Sítě MC Lenka Ackermannová.

Projekt dále rozvíjí tradiční kampaň Sítě MC Společnost přátelská rodině. Specifikum spočívá právě v zaměření na rodinnou problematiku oproti obdobným soutěžím, které jsou zaměřené spíše na genderovou vyváženost. Kampaň se stává zavedenou značkou, které si firmy považují.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

TU Liberec přišla s projektem mapujícím historické zdroje vody

Návrh projektu, jehož cílem je vyhledávání zaniklých vodních prvků v krajině a nalézání metod jejich případné obnovy, představila letos v červnu Libereckému kraji Technická univerzita v Liberci. Celkové odhadované náklady jsou zhruba 6 milionů korun. Výstupy by měly být známy nejpozději v prosinci 2022. „Pokud by projekt uspěl ve vyhlášené výzvě, měl by se do něj zapojit i Krajský úřad Libereckého kraje. Výstupy můžeme v budoucnu použít i pro možné hodnocení žádostí o dotaci z dotačního programu Podpora zadržování vody v krajině, ale také pro plánování toho, jak pečovat o maloplošná chráněná území ve správě úřadu," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Hlavními výstupy projektu budou zejména určení polohy zaniklých vodotečí, rybníků, tůní a mokřadů, stopování meliorací a využití těchto dat při posuzování efektivity zamýšlených úprav krajiny. Projekt je v přípravné fázi a čeká na souhlasné stanovisko.

Jan Randáček končí jako ředitel Oblastní galerie, jde do Bruselu

Významný kariérní posun čeká ředitele Oblastní galerie v Liberci Jana Randáčka. Po dvanácti letech z vedení galerie odejde a vymění Liberec za Brusel. Na podzim letošního roku totiž nastoupí jako národní expert do Evropského parlamentu, konkrétně do oddělení, které spravuje uměleckou sbírku této instituce. „Za léta ve funkci ředitele vykonal Jan Randáček pro Oblastní galerii mnoho dobrého. Vedl ji opravdu kvalitně a v souladu s aktuálními trendy v oblasti galerijnictví. Podařilo se mu zvýšit počty návštěvníků a i díky němu libereckou galerii odborníci vnímají jako jednu z nejdůležitějších v České republice. Upřímně mu za jeho práci děkujeme a přejeme hodně štěstí v novém působišti," prohlásil hejtman Martin Půta.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hradišťan s Jiřím Pavlicou otevřou Sedmihorské léto 2020
Microsoft ocenil systém na hlídání statiky mostů z Jablonce
Asistenti pomáhali v Jablonci i v době koronavirové
Zlatá popelnice 2019: nejlíp třídí odpady v Albrechticích a Jablonečku
Památkou Libereckého kraje 2019 je sídlo sklářské společnosti Lasvit

Nejčtenější články

01.07.: V Libereckém kraji je aktuálně 60 lidí nakažených nemocí Covid-19
03.07.: Lidí s koronavirem je v kraji už 81, pět přibylo i v okrese Jablonec
01.07.: Ministr vnitra ocenil policistu a zaměstnance z Libereckého kraje

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn