DDM Vikýř je mezi osmi oceněnými jako Společnost přátelská rodině

13.11.2013 21:05:46 | Autor: Markéta Dědková | Rubrika: Společnost | Obce: Jablonec nad Nisou,Liberecký kraj

DDM Vikýř je mezi osmi oceněnými jako Společnost přátelská rodině

Síť mateřských center o.s. vyhlásila výsledky letošní soutěže Společnost přátelská rodině. Na konferenci Efektivní prorodinná politika v praxi převzalo certifikáty osm firem a organizací působících v Libereckém kraji, jednou z nich je i jablonecký DDM Vikýř.

Předávání cen, které se uskutečnilo v sídle Libereckého kraje v Liberci, zaštítil krajský radní Petr Tulpa, který předával ocenění s členkou rady LK pro řízení školství, mládeže a zaměstnanosti Alenou Losovou.

„V dnešní uspěchané době je často těžké sladit rodinný a pracovní život, proto si velmi vážím oceněných společností, které se snaží svým zaměstnancům vytvářet podmínky a přispět k nalezení optimální rovnováhy mezi těmito oblastmi života," uvedla radní Alena Losová.

Ocenění Společnost přátelská rodině za rok 2013 získaly organizace:
Cestovní kancelář a sportovní agentura Sportkids
Dům dětí a mládeže Vikýř, Jablonec nad Nisou, Podhorská 49, příspěvková organizace
Ekofarma: Sad u ořechového háje, Jezvé
Jana Černá RE-Centrum domácí péče
Kitl s.r.o.
Sbor Jednoty bratrské v Novém Městě pod Smrkem
Symbio Finance s.r.o.
ZŠ a MŠ Žandov, okres Česká Lípa, příspěvková organizace

„Prostřednictvím soutěže se snažíme šířit informace o rovných příležitostech pro ženy a muže a stejně tak i příklady dobré praxe v oblasti slaďování rodinného a pracovního života a motivovat k jejich zavádění," vysvětlila krajská koordinátorka Sítě MC Lenka Ackermannová.

Projekt dále rozvíjí tradiční kampaň Sítě MC Společnost přátelská rodině. Specifikum spočívá právě v zaměření na rodinnou problematiku oproti obdobným soutěžím, které jsou zaměřené spíše na genderovou vyváženost. Kampaň se stává zavedenou značkou, které si firmy považují.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Pietní akce se koná tradičně na Den Horské služby v Krkonoších

Tradiční pietní akcí v rámci Dne Horské služby ČR si v neděli 24. března v 16 hodin u pomníku zesnulých lyžařů Bohumila Hanče a Václava Vrbaty v Krkonoších horští záchranáři připomenou kolegy, kteří zahynuli při záchraně lidských životů. „Tento den je dobrou příležitostí k připomenutí obětavé práce a historie horských záchranářů v naší zemi. Letos zároveň slavíme výročí 84 let činnosti Horské služby," uvedl ústřední náčelník Horské služby Pavel Antl s tím, že spolu s horskými záchranáři se vzpomínky zúčastní i členové Ski Jilemnice a další přátelé hor. Více podrobností

Na krajském úřadě proběhne Myslivecká konference

Letošní konferenci pořádá Liberecký kraj ve spolupráci s mysliveckými sdruženími. Proběhne v sobotu 23. března v multimediálním sále budovy Krajského úřadu Libereckého kraje. Tématem přednášek bude odhad a přesné stanovení věku dospělé černé zvěře, osteologická preparace trofejí, chov zajíce či africký mor prasat. „V roce 2017 se jedna z přednášek týkala vzpomínky na profesora Javůrka a jeho působení v našem kraji. Při této příležitosti bylo navrženo založit tradici ocenění osobnosti našeho kraje, která se zasloužila o rozvoj myslivosti, a to na pozadí tak významné osobnosti, jako byl profesor Javůrek. Cílem je také poděkovat takovýmto lidem za jejich práci," uvedl Jiří Löffelmann, člen Rady Libereckého kraje, pověřený řízením rezortu životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Těžce zraněného běžkaře z koryta Bílé Desné vyprostila horská služba
Celkem 2,5 milionu dá Liberecký kraj na ohrožené památky
Lavina se sesula v Malé kotelní jámě. Horská služba hledala muže
Bozkovské jeskyně oslaví 50. výročí setkáním průvodců a zaměstnanců
V reprezentační přestávce se hrál přátelák s juniorkou Sparty

Nejčtenější články

21.03.: Jablonec získal dotaci na judo arénu. Stavět se začne už v dubnu
20.03.: Nová cukrárna domova důchodců Vratislavice je otevřená i veřejnosti
20.03.: Jak bude vypadat Horní Proseč?

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT