Další ročník hudebního festivalu Mezi kopci bude v Jablonci

01.07.2016 13:00:20 | Autor: Josef Vokál, Václav Novotný | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Další ročník hudebního festivalu Mezi kopci bude v Jablonci

Aktualizováno - soutěž o vstupenky: Čtrnáct kapel vystoupí na letošním druhém ročníku vícežánrového hudebního festivalu Mezi Kopci 2016. Festival se uskuteční 2. července na dvou scénách v areálu Jablonecké přehrady na poloostrově Tajvan a bude se jednat bezesporu o hudební akci roku. Letošní novinkou je velká funzóna a bohatý doprovodný program.

Návštěvníci uvidí například skupiny Support Lesbiens, Dana Bártu a Illustratosphere, Wohnout, Lenku Dusilovou nebo Čechomor. Na druhé scéně se představí Scoffers, liberecká legenda Těla, Back to Stone, Jaroslav Uhlíř, vystoupí i Komici s.r.o. s show Na stojáka. Podrobný program najdou zájemci na webu (festivalmezikopci.cz).

Příznivci festivalu budou moci využít obrovský výběr občerstvení všeho druhu o které se postarají především jablonečtí restauratéři takže si místní najdou určitě svůj oblíbený podnik přímo na festivalu. Další perličkou letošního ročníku bude pivní tryskáč který zaručí pivo bez front. Pro maminky a jejich ratolesti bude k dispozici miniškolka, lektoři, výtvarná a tvurčí dílna a spousta zábavy. Pro velký zájem maminek se vstup zdarma vztahuje na dítka do 150cm vzrůstu 

V loňském ročníku se festivalu mezi Kopci  zúčastnilo kolem 2000 diváků, letos organizátoři očekávají návštěvnost vyšší. „Nejde nám prvoplánově o co nejvyšší návštěvnost, naším cílem je bavit lidi. Kvůli rozpočtu i omezené velikosti areálu s omezenou kapacitou lidí nejsme schopni zvát velké hvězdy. Chceme festival udržovat v současné velikosti a poskytovat návštěvníkům vysokou kvalitu služeb," řekl nám hlavní organizátor.

 Pořadatelé festivalu Mezi kopci 2016 připravili pro čtenáře Našeho Jablonecka soutěž o deset vstupenek. Každý, kdo správně odpoví na otázky, bude zařazen do osudí o desetkrát jednu vstupenku. Soutěž končí ve čtvrtek 30. 6. Výherci budou následně vyrozuměni. Soutěž již byla ukončena!

Jména výherců naší soutěže o vstupenky: Anna Mikšaníková, Tomas Slanicka, Adéla Hudáková, Marek Brodský, Monika Koravská, Josef Medek, Helena Rudolfová, Alena Rozsypalová, Vít Strnádek a Pavla Ryjáčková. Výhercům gratulujeme a přejeme příjemný hudební zážitek!

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Festivalu Mezi Kopci na Tajvanu se zúčastní i Čechomor a Dan Bárta
Na festivalu Mezi kopci se představí Michal Hrůza, Mňága a Žďorp i Laura

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 12 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Krajský úřad podpoří deseti miliony liberecké Divadlo F. X. Šaldy

Částkou 10 milionů podpoří Liberecký kraj rekonstrukci topení a vzduchotechniky Divadla F. X. Šaldy v Liberci. Na svém jednání o tom rozhodla rada kraje. Celková částka na modernizaci budovy činí více než 26 milionů korun. „Ač se to na první pohled může zdát jako okrajová záležitost, kvalitní vzduchotechnika a vytápění jsou jedním ze základních předpokladů funkčnosti celého divadla. Proto jsme se rozhodli v letošním roce směřovat příspěvek Libereckého kraje právě do těchto úprav," uvedla Květa Vinklátová, radní pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Komunitní centrum Slunce všem v Turnově bude mít novou přístavbu

Spolek Slunce všem se věnuje péči o jedince s mentálním postižením a poruchami autistického spektra. Nyní se centrum dočká přístavby odlehčovacích služeb pro klienty s nestandardním chováním. Maximální denní kapacita bude šest klientů. Modernizace sídla komunitního centra probíhá již od roku 2012. Celková výše finanční podpory z rozpočtu Libereckého kraje již dosáhla částky 7 742 000 korun. Přístavba bude dokončena v první polovině příštího roku. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Resort kultury, památek a cestovního ruchu vyhlašuje dotační programy
Případů žloutenky v Libereckém kraji stále přibývá
Rada byl v klinči poločas, a málem jsme prohráli
Hejtman Libereckého kraje udělil hasičům záslužné medaile IZS
Během víkendu krajští hasiči vyjížděli k jedenácti nehodám

Nejčtenější články

09.11.: Obrazem: Ve Velkých Hamrech slavnostně otevřeli novou dráhu
10.11.: Tak snad už to Radovi došlo
10.11.: Domov důchodců Jablonecké Paseky má nového ředitele

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn