Další ročník hudebního festivalu Mezi kopci bude v Jablonci

01.07.2016 13:00:20 | Autor: Josef Vokál, Václav Novotný | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Další ročník hudebního festivalu Mezi kopci bude v Jablonci

Aktualizováno - soutěž o vstupenky: Čtrnáct kapel vystoupí na letošním druhém ročníku vícežánrového hudebního festivalu Mezi Kopci 2016. Festival se uskuteční 2. července na dvou scénách v areálu Jablonecké přehrady na poloostrově Tajvan a bude se jednat bezesporu o hudební akci roku. Letošní novinkou je velká funzóna a bohatý doprovodný program.

Návštěvníci uvidí například skupiny Support Lesbiens, Dana Bártu a Illustratosphere, Wohnout, Lenku Dusilovou nebo Čechomor. Na druhé scéně se představí Scoffers, liberecká legenda Těla, Back to Stone, Jaroslav Uhlíř, vystoupí i Komici s.r.o. s show Na stojáka. Podrobný program najdou zájemci na webu (festivalmezikopci.cz).

Příznivci festivalu budou moci využít obrovský výběr občerstvení všeho druhu o které se postarají především jablonečtí restauratéři takže si místní najdou určitě svůj oblíbený podnik přímo na festivalu. Další perličkou letošního ročníku bude pivní tryskáč který zaručí pivo bez front. Pro maminky a jejich ratolesti bude k dispozici miniškolka, lektoři, výtvarná a tvurčí dílna a spousta zábavy. Pro velký zájem maminek se vstup zdarma vztahuje na dítka do 150cm vzrůstu 

V loňském ročníku se festivalu mezi Kopci  zúčastnilo kolem 2000 diváků, letos organizátoři očekávají návštěvnost vyšší. „Nejde nám prvoplánově o co nejvyšší návštěvnost, naším cílem je bavit lidi. Kvůli rozpočtu i omezené velikosti areálu s omezenou kapacitou lidí nejsme schopni zvát velké hvězdy. Chceme festival udržovat v současné velikosti a poskytovat návštěvníkům vysokou kvalitu služeb," řekl nám hlavní organizátor.

 Pořadatelé festivalu Mezi kopci 2016 připravili pro čtenáře Našeho Jablonecka soutěž o deset vstupenek. Každý, kdo správně odpoví na otázky, bude zařazen do osudí o desetkrát jednu vstupenku. Soutěž končí ve čtvrtek 30. 6. Výherci budou následně vyrozuměni. Soutěž již byla ukončena!

Jména výherců naší soutěže o vstupenky: Anna Mikšaníková, Tomas Slanicka, Adéla Hudáková, Marek Brodský, Monika Koravská, Josef Medek, Helena Rudolfová, Alena Rozsypalová, Vít Strnádek a Pavla Ryjáčková. Výhercům gratulujeme a přejeme příjemný hudební zážitek!

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Festivalu Mezi Kopci na Tajvanu se zúčastní i Čechomor a Dan Bárta
Na festivalu Mezi kopci se představí Michal Hrůza, Mňága a Žďorp i Laura

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 12 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Aktuální překážky na jabloneckých komunikacích

Souhrn dopravních překážek na jabloneckých ulicích: 1) výkop do kříže na pěší zóně v křižovatce ulic Lidické a Komenského bude trvat do 8. června. Jeho důvodem je oprava plynárenského zařízení; 2) do 19. června budou probíhat práce ve výkopu v ulici Panenská, kde budou dělníci pracovat na odstranění havárie kanalizačního řadu; 3) do konce června bude stát lešení na chodníku u tribuny B fotbalového stadionu v ulici Vrkoslavická; 4) do 10. srpna se bude opravovat havárie kanalizace v ulici Plynární, staveniště zabere zhruba dva metry čtverečné ulice.

Od července povede odbor rozvoje města Jablonec nový vedoucí

Jablonecký magistrát bude mít od července nového vedoucího odboru územního a hospodářského rozvoje. Rada města rozhodla na základě výsledku výběrového řízení jmenovat do funkce Martina Jančíka. Současný vedoucí odboru územního a hospodářského rozvoje Otakar Kypta rezignoval na svou funkci už počátkem tohoto roku, a to ke konci června. Do výběrového řízení předložili úplné přihlášky tři kandidáti. Výběrová komise doporučila na jmenování do funkce dva z nich. „Podle názoru komise jsou oba dva uchazeči pro funkci vedoucího v oblasti rozvoje vhodní z hlediska svých znalostí na úseku projektů či územního plánování," konstatoval tajemník magistrátu Marek Řeháček.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Další krok k rekonstrukci Ještědu. Vznikla architektonická studie obnovy
Obrazem: Fotbalová rozlučka Jozefa Kadlice v Tanvaldě
Turistické autobusy s přepravou kol jezdí v Českém ráji i v roce 2020
Policisté z Jablonecka děkují za darované potraviny v nouzovém stavu
Jablonecký běh do pohody trochu jinak

Nejčtenější články

02.06.: Motocyklista upadl při předjíždění auta v Jablonci U Přehrady
03.06.: Policisté z Jablonecka děkují za darované potraviny v nouzovém stavu
02.06.: V Městské galerii MY zahájí odloženou výstavu mladých krajinářů

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn