Chyť si i Ty svýho banána na Bananafestu II.

10.07.2013 09:39:35 | Autor: pjs | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Chyť si i Ty svýho banána na Bananafestu II.

Houpejme se na sloganu "Chyť si svýho banána"​​ protože právě žlutý zahnutý a neoloupaný je symbolem originální Jablonecké hudební akce. Druhý ročník se odehraje 20. července 2013 na tradičním místě Na Slunkách v Jablonci nad Nisou.

Na co se můžeme téměř v půlce prázdnin těšit prozradil Jakub Vrabec: „Novinkou letošního ročníku je stálice severočeské scény z nedalekého Liberce - Look Out! Všem, kteří sledují Bandzone.cz, tato kapela určitě neunikla, a jejich klasický skate pop punk není nutno představovat. Druhou novinkou ze síně ska jsou mladíci Interpret Neznámý. Ani tento žánr rozhodně nemůže být cizí. Odkaz na 100zvířat či Tleskače je doslova hmatatelný. Přesto zachovávají vlastní originalitu! Třetím letošním nováčkem je ne příliš dlouho existující kapela Jinxx. Svou trochou do mlýna přispějí pop rockovému ražení večera a ukáží se jako závěrečná tečka. Posledním nováčkem Bananafestu je mladičká parta z Jablonce nad Nisou. Junk Aspect teprve objevují prkna znamenající svět, proto se těšme co na nás partička se stylovou basačkou vybalí."

Doplňujeme, že loňský ročník ucítíte na každém kroku v podobě dalších dvou kapel. Nemůže samozřejmě chybět organizující parta Street´n´banana. Nové promo aktuálně zveřejnila na svém oficiálním Bandzone i Facebooku, a v druhé polovině léta připravuje v režii BlackStone Recording Studio svou debutovou desku.

Posledním článkem harmonogramu se stanou i v letošním roce místní/ nemístní VEvývoji! Půl roku po vydání desky Vývoj nezastavíš a absolvování tour se téměř po roce představí v Jablonci nad Nisou v inovované sestavě. V pauzách mezi kapelami navíc vystoupí Fireshow JBC.

„Není proč zahálet doma. Vydejte se na krásnou procházku kolem přehrady, romantický západ slunce a brutální vylejvárnu Kozlím pivem ve zběsilém pogu místních tanečníků. See ya on da Banana fest II...," dodal na závěr Jakub Vrabec.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Hudební léto aneb přehled letních festivalů a koncertů na Jablonecku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Aktuální překážky na jabloneckých komunikacích

Souhrn dopravních překážek na jabloneckých ulicích: 1) výkop do kříže na pěší zóně v křižovatce ulic Lidické a Komenského bude trvat do 8. června. Jeho důvodem je oprava plynárenského zařízení; 2) do 19. června budou probíhat práce ve výkopu v ulici Panenská, kde budou dělníci pracovat na odstranění havárie kanalizačního řadu; 3) do konce června bude stát lešení na chodníku u tribuny B fotbalového stadionu v ulici Vrkoslavická; 4) do 10. srpna se bude opravovat havárie kanalizace v ulici Plynární, staveniště zabere zhruba dva metry čtverečné ulice.

Od července povede odbor rozvoje města Jablonec nový vedoucí

Jablonecký magistrát bude mít od července nového vedoucího odboru územního a hospodářského rozvoje. Rada města rozhodla na základě výsledku výběrového řízení jmenovat do funkce Martina Jančíka. Současný vedoucí odboru územního a hospodářského rozvoje Otakar Kypta rezignoval na svou funkci už počátkem tohoto roku, a to ke konci června. Do výběrového řízení předložili úplné přihlášky tři kandidáti. Výběrová komise doporučila na jmenování do funkce dva z nich. „Podle názoru komise jsou oba dva uchazeči pro funkci vedoucího v oblasti rozvoje vhodní z hlediska svých znalostí na úseku projektů či územního plánování," konstatoval tajemník magistrátu Marek Řeháček.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazem: Fotbalová rozlučka Jozefa Kadlice v Tanvaldě
Turistické autobusy s přepravou kol jezdí v Českém ráji i v roce 2020
Policisté z Jablonecka děkují za darované potraviny v nouzovém stavu
Jablonecký běh do pohody trochu jinak
Už je opět přístupná vyhlídka v 17. patře budovy krajského úřadu

Nejčtenější články

02.06.: Motocyklista upadl při předjíždění auta v Jablonci U Přehrady
03.06.: Policisté z Jablonecka děkují za darované potraviny v nouzovém stavu
02.06.: V Městské galerii MY zahájí odloženou výstavu mladých krajinářů

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Eshop zaměřený na prodej postelí, matrací, roštů a doplňků pro zdravý spánek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn