Chyť si i Ty svýho banána na Bananafestu II.

10.07.2013 09:39:35 | Autor: pjs | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Chyť si i Ty svýho banána na Bananafestu II.

Houpejme se na sloganu "Chyť si svýho banána"​​ protože právě žlutý zahnutý a neoloupaný je symbolem originální Jablonecké hudební akce. Druhý ročník se odehraje 20. července 2013 na tradičním místě Na Slunkách v Jablonci nad Nisou.

Na co se můžeme téměř v půlce prázdnin těšit prozradil Jakub Vrabec: „Novinkou letošního ročníku je stálice severočeské scény z nedalekého Liberce - Look Out! Všem, kteří sledují Bandzone.cz, tato kapela určitě neunikla, a jejich klasický skate pop punk není nutno představovat. Druhou novinkou ze síně ska jsou mladíci Interpret Neznámý. Ani tento žánr rozhodně nemůže být cizí. Odkaz na 100zvířat či Tleskače je doslova hmatatelný. Přesto zachovávají vlastní originalitu! Třetím letošním nováčkem je ne příliš dlouho existující kapela Jinxx. Svou trochou do mlýna přispějí pop rockovému ražení večera a ukáží se jako závěrečná tečka. Posledním nováčkem Bananafestu je mladičká parta z Jablonce nad Nisou. Junk Aspect teprve objevují prkna znamenající svět, proto se těšme co na nás partička se stylovou basačkou vybalí."

Doplňujeme, že loňský ročník ucítíte na každém kroku v podobě dalších dvou kapel. Nemůže samozřejmě chybět organizující parta Street´n´banana. Nové promo aktuálně zveřejnila na svém oficiálním Bandzone i Facebooku, a v druhé polovině léta připravuje v režii BlackStone Recording Studio svou debutovou desku.

Posledním článkem harmonogramu se stanou i v letošním roce místní/ nemístní VEvývoji! Půl roku po vydání desky Vývoj nezastavíš a absolvování tour se téměř po roce představí v Jablonci nad Nisou v inovované sestavě. V pauzách mezi kapelami navíc vystoupí Fireshow JBC.

„Není proč zahálet doma. Vydejte se na krásnou procházku kolem přehrady, romantický západ slunce a brutální vylejvárnu Kozlím pivem ve zběsilém pogu místních tanečníků. See ya on da Banana fest II...," dodal na závěr Jakub Vrabec.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Hudební léto aneb přehled letních festivalů a koncertů na Jablonecku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Aktuální dopravní uzavírky v Jablonci nad Nisou

Do 19. října bude úplně uzavřená ulice Tichá a ve dnech 17. - 26. října bude zcela uzavřená ulice Jindřichovská. Důvodem obou uzavírek v Jablonci nad Nisou budou překopy ulic kvůli plynovodu. Objízdné trasy nejsou vedené. Další úplná uzavírka se týká ulice Zlatá mezi ulicemi Svatopluka Čecha a V Luzích, a to od 11. do 20. října. Ani zde nebude vedená objízdná trasa a v době uzavírky tu bude probíhat stavba sítí.

Varování: Na Jablonecku se stále volně pohybuje šelma

Na Jablonecku se stále pohybuje neznámá kočkovitá šelma. Důrazně vyzýváme občany k obezřetnosti při pohybu ve volné krajině, ke zvýšenému dozoru psů a domácích zvířat. Nedoporučujeme vstup do lesů. Předchozí článek o jablonecké šelmě


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Liberecký kraj zvažuje majetkový vstup do jilemnické nemocnice
Jablonec nadále jedná o rekonstrukci a prodloužení tramvajové tratě
Na jablonecké křižovatce U Balvanu se srazila dvě auta
Hašek a Martinec vstoupili mezi legendy hokeje i na mincích
Program kin v Jablonci nad Nisou od 17. do 30. října

Nejčtenější články

17.10.: Na jablonecké křižovatce U Balvanu se srazila dvě auta
16.10.: Hasiči vyjížděli k záchraně osoby na železničním mostě v Desné
16.10.: Sportem dětí Tanvald žije

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn