Čeští volejbalisté zvítězili i v druhém přátelském utkání s Portugalskem

09.09.2019 16:03:07 | Autor: Ladislav Janata, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Čeští volejbalisté zvítězili i v druhém přátelském utkání s Portugalskem

V generálce před blížícím se mistrovstvím Evropy se česká mužská reprezentace utkala v pátek v jablonecké sportovní hale opět s Portugalci. Den před tím se hrálo rovněž, ale na obou stranách byl výkon příliš přátelský, že se přítomným divákům nelíbil. Výsledek: Česko - Portugalsko 3:0 (25:16, 25:18, 25:19), dodatečný set 25:16.

Česko - Portugalsko 3:0 (25:22, 25:23, 25:17), dodatečný set 25:15

Oproti čtvrtku se sice výkon Portugalců zlepšil, na vítězství však nestačil. Češi opět divákům v jablonecké hale předvedli koncentrovaný výkon podpořený hlavně kvalitním servisem.

Zlepšená byla hlavně bojovnost na obou stranách a tak byl začátek vyrovnaný. Češi vedli po esu Janoucha 9:6, ale hosté zlepšeným podáním srovnali na 9:9. Výborný servis měl i Džavoronok v českém dresu a strhl vedení 11:9. V této části oba týmy tvrdě a účinně útočily, jak středem (Patočka), tak z kůlů (Hadrava, Galabov). Po bodu se střídá skóre až do stavu 19:19, po chybě hostů jdou Češi do vedení 21:19, a po esu Hadravy už zvýšil stav na 22:19. Češi už set spolehlivě dohráli.

I druhé pokračování nabídlo vyrovnaný průběh, oba týmy chtěly vyhrát, akcemi Džavoronoka a pak i Zajíčka zvyšujeme na 9:5. Pak však Portugalci trefí servis, dobře sestaví obranu a korigují na 9:8. Hadrava zastavuje sérii hostů a postupně získáváme vedení 17:12. Potom následovala čtyřbodová série Portugalců a po oddechovém čase (17:16) nápor zastavujeme, výborný blok a útok Džavoronoka zvyšuje náš náskok na 20:18. Náskok už do konce neztratíme a vyhráváme 25:23.

Nadále pokračují oba týmy v nezměněných sestavách. Eso Alexe Ferreiry znamená vedení 5:3 pro Portugalce, brzy však srovnáváme a díky esu Janoucha vedeme 8:7. Na podání se našim dále daří a po esech Džavoronoka a Hadravy zvyšují na 13:10. Po obětavé hře v poli a útoku Hadravy, skvělým servisem pomáhá i Galabov a Češi jdou do vedení 19:12. Patočka nezůstává pozadu a přidává další eso. Za Hadravu přichází Finger, na hřišti je také Sedláček za Zajíčka. Ten skvělým útokem zvyšuje na 24:15, hala vytleská Džavoronoka na servisu, ale výhru to zatím nepřináší. Proměňujeme „až" druhý mečbol, nekompromisní smečí se o to postaral Galabov.

dodatečném setu trenér Michal Nekola posílá do boje i ostatní hráče, stav je opět pro nás příznivý. Spolehlivým výkonem vyhráváme i tento set, tentokrát poměrem 25:15.

Rozhodčí: Krtička, Velinov. Počet diváků: 300. Česká republika: Janouch, Džavoronok, Zajíček, Hadrava, Galabov, Patočka, libera Moník, Kunc. Střídali: Sedláček, Sobotka, P. Bartoš, A. Bartoš, Janků.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 56 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Aktuální dopravní uzavírky v Jablonci nad Nisou

Do 19. října bude úplně uzavřená ulice Tichá a ve dnech 17. - 26. října bude zcela uzavřená ulice Jindřichovská. Důvodem obou uzavírek v Jablonci nad Nisou budou překopy ulic kvůli plynovodu. Objízdné trasy nejsou vedené. Další úplná uzavírka se týká ulice Zlatá mezi ulicemi Svatopluka Čecha a V Luzích, a to od 11. do 20. října. Ani zde nebude vedená objízdná trasa a v době uzavírky tu bude probíhat stavba sítí.

Varování: Na Jablonecku se stále volně pohybuje šelma

Na Jablonecku se stále pohybuje neznámá kočkovitá šelma. Důrazně vyzýváme občany k obezřetnosti při pohybu ve volné krajině, ke zvýšenému dozoru psů a domácích zvířat. Nedoporučujeme vstup do lesů. Předchozí článek o jablonecké šelmě


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hašek a Martinec vstoupili mezi legendy hokeje i na mincích
Program kin v Jablonci nad Nisou od 17. do 30. října
Modernizaci skokanských můstků pod Ještědem chce podpořit i kraj
KAM ZA SPORTEM: ve dnech 18. až 20. října 2019
V Plavech chystají setkání se známou spisovatelkou

Nejčtenější články

16.10.: Na jablonecké křižovatce U Balvanu se srazila dvě auta
14.10.: Liberecký kraj ocenil nejlepší pečovatelky a pečovatele za rok 2019
14.10.: Gottův dvorní fotograf bude vystavovat v Jablonci

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Individuální bydlení v blízkosti Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn