Český oddílový rekord juniorek LIAZU

23.06.2019 15:45:36 | Autor: Ladislav Janata, ms | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Český oddílový rekord juniorek LIAZU

Výborného úspěchu dosáhly závodnice LIAZU Jablonec na mistrovství České republiky do 22 let, které proběhlo o minulém víkendu v Praze na stadionu Slavie. O mistrovské tituly bojovalo 486 závodníků z 91 oddílů celé republiky. 

V sobotu bylo tropické vedro a v průběhu závodů foukal vítr, který znehodnotil výborné výkony obou jabloneckých sprinterek Barbory Hůlkové, která skončila na čtvrtém místě v čase 11.78 a páté Adély Novotné 11.81 - oba výkony byly dosaženy s podporou +2.3m. V rozběhu byly podmínky ještě regulérní a tak Adéla zaběhla osobní rekord 12.05.

První medaili jabloneckých děvčat, a to bronzovou, vybojovala Leona Vokálová, když se jí podařilo posledním pokusem skočit v trojskoku 12,12cm a o čtyři centimetry tak porazit Lindu Průšovou z Tábora. Ve stejné disciplíně skončila Barbora Dvořáková šestá posledním pokusem skočila 11,84.

Druhou medaili a to ve třetím nejlepším čase všech dob 47.06 dosáhla štafeta 4x 100 metrů ve složení - Štanclová, Rappová, Kadavá, Novotná - všechny dorostenky!!!

Juniorka Barbora Hůlková byla nominována do reprezentační štafety juniorek - výsledkem bylo splnění limitu pro účast na ME.

V sobotním programu si ještě vytvořila Kateřina Kadavá osobní rekord v běhu na 100 metrů překážek časem14.86 v rozběhu byla čtvrtá a Vendula Štanclová zaběhla 400 metrů překážek za 63.44 a byla rovněž čtvrtá. Na finále obě závodnice nedosáhly.

Druhý den trochu zapršelo, ale počasí se zlepšilo, jenomže vítr opět řádil. Nejvíce na to opět doplatily závodnice v běhu na 200 metrů Barbora Hůlková a Adéla Novotná, obě dosáhly shodného času 24.13 s větrem +2,1. Cílová kamera nedokázala určit, kdo skončil na druhém a třetím místě, a tak obě získaly stříbrné medaile.

V samém závěru dosáhly závodnice fantastického úspěchu když štafeta LIAZU 4x 400 mterů ve složení Šmilauerová, Štanclová, Novotná, Hůlková - dvě juniorky a dvě dorostenky suverénně zvítězila a vytvořila nový český oddílový rekord výkonem 3:44.08.

Ziskem jedné zlaté medaile dvou stříbrných a dvou bronzových se zařadil jablonecký oddíl mezi nejlepší desítku úspěšných oddílů.

Výborných výsledků dosáhli také odchovanci LIAZU Jablonec, které v současné době připravuje trenérka Dana Jandová. Dan Bárta zvítězil ve skoku o tyči výkonem 532cm, a splnil tak limit na ME 22, do výborné formy se dostává také Tereza Vokálová vítězná v běhu na 100 metrů překážek v čase 13.40 a Michaela Bičianová druhá v běhu na 400m překážek splněním limitu a časem 58.50.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Mladí atleti LIAZU ovládli krajské přebory

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V letním kině Turnov opět přichystali Filmový víkend 2020

Druhý srpnový víkend (od 7. do 9. srpna) bude v Turnově i letos patřit všem filmovým nadšencům! Tradiční dvounoční filmový maraton tak dá konečně zapomenout událostem předchozích měsíců a ačkoliv Hollywood letos vypustil letní sezonu, víkend nabídne pestrý výběr nejlepších letošních filmů obohacený o filmy z let minulých. Podrobná pozvánka

Položí finální asfalty mezi Přepeře a sídliště na Přepeřské v Turnově

Položí finální asfalty mezi Přepeře a sídliště na Přepeřské v Turnově Za jednodenní úplné uzavírky proběhne v sobotu 1. srpna pokládka vrchního krytu mezi Přepeřemi a sídlištěm na Přepeřské v Turnově. Tím by měl být hotový úsek od turnovského viaduktu po začátek Přepeř. Vyfrézovaný úsek je pak v katastru Ohrazenic u sjezdu z D10 u stavebnin. Tato uzavírka potrvá do 20. 8. 2020. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Podnikatelský inkubátor podporuje vznik a rozvoj inovativních firem
Od 4. srpna budou na Sněžku vozit stavební materiál
Třetí srpnový víkend patří ve Smržovce 29. Eurionu
Odpočinek, koupání i výhled do dálky. Takové je Polesí u Rynoltic
Na semilském fotbalovém memoriálu obhájil vítězství Železný Brod

Nejčtenější články

01.08.: Celkem sedm aut poškodil řidič z Jablonecka pod vlivem alkoholu a drog
03.08.: Obrazem: Slavnostní otevření nové rozhledny Schovanka v Plavech
01.08.: Kupte do Jablonce Žežulku!

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn