Červencové střípky z Městské policie Jablonec

08.07.2015 08:32:45 | Autor: pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Červencové střípky z Městské policie Jablonec

Několik nových případů řešili jablonečtí strážníci na začátku července. Bylo mezi nimi například stíhání vandalů, kteří se snažili odtáhnout kontejner, vyslechnutí okradené ženy, zajištění hořící lampy a převezení vysíleného srnečka zpátky do lesa.

Kamery pomohly chytit muže

V neděli 5. 7. krátce po půlnoci volal na linku 156 městské policie muž, který strážníky upozornil, že po Palackého ulici dva muži tlačí kontejner. „Asi ho chtějí pustit s kopce," dodal volající. Na místo se okamžitě vypravila hlídka a z dispečinku byly nasměrovány kamery. Ty zachytily, že mladíci kontejner nechali stát kousek za lávkou v Palackého ulici a vydali se mezi domy do sídliště a k přehradě. Strážníci oba muže dostihli a přiměli je vrátit kontejner zpátky na místo.

Okradená alkoholička

V pondělí ve dvě hodiny odpoledne strážníci přijali telefonické oznámení, že v ulici V Nivách byla okradena žena. Okradená žena byla opilá a strážníkům řekla, že jí neznámý muž strhl z krku dva zlaté řetízky, Řekla hlídce, jak se jmenuje a přiznala se, že je alkoholička. Z důvodu podezření ze spáchání trestného činu strážníci přivolali hlídku Policie ČR, která si celou záležitost převzala k dalšímu šetření.

Hořící lampa

V pondělí krátce před půlnocí volali městští strážníci hasiče k hořící lampě v Riegrově ulici. Vinou zkratu elektrického vedení shořelo svítidlo. Během pondělka bylo technickými službami nahrazeno novým.

Vedro zmohlo i srnče

Jablonečtí strážníci v úterý 7. 7. kolem osmé hodiny večer v Pražské ulici odchytávali ztracené srnčí mládě. Bylo unavené, dehydrované a zmatené. Nebylo zraněné a strážníkům se jej podařilo odchytit odchytovou tyčí a odvézt k blízkému lesu, kde se srneček ihned rozběhl k vodě.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Střípky z jablonecké městské policie na konci června
Zvířecí střípky z jablonecké městské policie
Městská policie v Jablonci se zaměřila na dětské kuřáky
Muž chtěl skočit z hráze přehrady, zachránili ho svědci a policisté
Jablonecký strážník Michal Křemen zachránil lidský život

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Muzea oslaví Mezinárodní den archeologie

Oslava nadšení z objevování historie - to je Mezinárodní den archeologie, který připadá na celém světě vždy na třetí říjnovou sobotu. Pracovníci Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě uchystali na sobotu 19. října akci nazvanou Malé archeologické putování Českou Lípou. Muzeum Českého ráje v Turnově si připravilo již na čtvrtek 24. října přednášku a komentované prohlídky. Přednáška Romana Sirovátky seznámí publikum s novými archeologickými objevy turnovských archeologů za poslední dva roky. Více podrobností

Aktuální dopravní uzavírky v Jablonci nad Nisou

Do 19. října bude úplně uzavřená ulice Tichá a ve dnech 17. - 26. října bude zcela uzavřená ulice Jindřichovská. Důvodem obou uzavírek v Jablonci nad Nisou budou překopy ulic kvůli plynovodu. Objízdné trasy nejsou vedené. Další úplná uzavírka se týká ulice Zlatá mezi ulicemi Svatopluka Čecha a V Luzích, a to od 11. do 20. října. Ani zde nebude vedená objízdná trasa a v době uzavírky tu bude probíhat stavba sítí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Víkend křišťálového údolí připravují v Muzeu skla a bižuterie
Kontrolní akce policie probíhala u hraničního přechodu v Harrachově
Do Bozkova přijela i na podzim 2019 zahrát kapela Tři sestry
V Jablonci otevřou novou galerii Pouzar&ová
Derby dělilo body, ale první půle nenadchla

Nejčtenější články

17.10.: Na jablonecké křižovatce U Balvanu se srazila dvě auta
19.10.: Od listopadu budou jablonečtí strážníci nasazovat autům botičky
17.10.: Jablonec nadále jedná o rekonstrukci a prodloužení tramvajové tratě

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn