Cenu veřejnosti získala pečovatelka Martina Kurpitová

16.06.2014 17:35:47 | Autor: Markéta Hozová | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Cenu veřejnosti získala pečovatelka Martina Kurpitová

V pátek 13. června se v Městském divadle v Jablonci nad Nisou konal již tradiční koncert u příležitosti Světového dne proti násilí na seniorech. Stejně jako vloni byly v jeho úvodu oceněny nejlepší pečovatelky a osobní asistentky v sociálních službách. Vítězkou ankety pro Cenu veřejnosti se stala pečovatelka Diakonie ČCE Martina Kurpitová.

Sváteční atmosféra panovala v pátek odpoledne v jabloneckém divadle. Diváci přišli na představení Procházka světovou operetou, které pro letošní ročník Koncertu proti násilí na seniorech vybral osobně ředitel divadla Pavel Žur. Ještě před zazněním prvních tónů všichni se zájmem sledovali úvodní vyhlašování Jablonecké pečovatelky roku 2014.

Letos bylo nominováno šest pečovatelek a osobních asistentek, které se zároveň v dubnu a květnu ucházely o přízeň Jablonečanů v anketě Cena veřejnosti. Do ankety přišlo celkem 645 hlasů. 390 hlasů se objevilo na internetu a v hlasovacím boxu jsme napočítali 255 fyzických anketních lístků. Zvítězila paní Martina Kurpitová, pečovatelka jablonecké Diakonie ČCE, která celkem získala 259 hlasů.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Koncert proti násilí na seniorech doprovodí vyhlášení Pečovatelky roku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 2 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jan Randáček končí jako ředitel Oblastní galerie, jde do Bruselu

Významný kariérní posun čeká ředitele Oblastní galerie v Liberci Jana Randáčka. Po dvanácti letech z vedení galerie odejde a vymění Liberec za Brusel. Na podzim letošního roku totiž nastoupí jako národní expert do Evropského parlamentu, konkrétně do oddělení, které spravuje uměleckou sbírku této instituce. „Za léta ve funkci ředitele vykonal Jan Randáček pro Oblastní galerii mnoho dobrého. Vedl ji opravdu kvalitně a v souladu s aktuálními trendy v oblasti galerijnictví. Podařilo se mu zvýšit počty návštěvníků a i díky němu libereckou galerii odborníci vnímají jako jednu z nejdůležitějších v České republice. Upřímně mu za jeho práci děkujeme a přejeme hodně štěstí v novém působišti," prohlásil hejtman Martin Půta.

Kraj letos na obce bezplatně převede pozemky v hodnotě více než 5 milionů

Bezpečnost občanů je na prvním místě, a proto Liberecký kraj chce ještě v prvním pololetí tohoto roku převést více než 9,5 tisíce metrů čtverečných pozemků šesti obcím a přes 2,6 tisíce metrů čtverečných pozemků čtyřem městům. „Za pozemky v celkové hodnotě 5 064 088 korun od samospráv peníze nechceme. Cílem kraje je podpořit města a obce, aby stavěly podél komunikací chodníky, a zvýšila se tak bezpečnost chodců i řidičů," uvedla statutární náměstkyně hejtmana pro řízení ekonomiky, správy majetku a informatiky Jitka Volfová. Největší plochu pozemků, cca 8584 m2, Liberecký kraj v současné době převádí na statutární město Liberec. Velký pozemek bezplatně získá i obec Pěnčín, kde se jedná o výměru cca 3768 m2.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

O snížení nájmu musí podnikatelé písemně požádat
Proměny míst představí putovní výstava Má vlast cestami proměn
V kořenovské výtopně zahrají tři kapely, finále obstará Fleret
Kuba a Kája děkují záchranářům po autonehodě v Polubném
Dětský turnaj v kopané pořádali v Zásadě

Nejčtenější články

01.07.: V Libereckém kraji je aktuálně 60 lidí nakažených nemocí Covid-19
01.07.: Ministr vnitra ocenil policistu a zaměstnance z Libereckého kraje
02.07.: Kuba a Kája děkují záchranářům po autonehodě v Polubném

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn