Bytový textil Matouš přinese svěží jaro i do vašeho domova

08.04.2019 22:44:53 | Autor: Placená inzerce | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou,Harrachov,Liberecký kraj,Jablonecko

Bytový textil Matouš přinese svěží jaro i do vašeho domova

Šmouhy na oknech, zašedlé záclony, poslední zbytky zimních dekorací v poličkách a ušmudlané křeslo krčící se v rohu. Že už se na to nemůžete dívat? Je čas na jarní úklid! Pusťte si domů čerstvý vzduch, světlo a svěží barvy. Bytový textil Matouš za vás úklid neudělá, zato vám ale pomůže s novými záclonami, ubrusy, dekoračními polštářky nebo potahem na křeslo po babičce. Váš domov zase ožije a zavládne v něm dobrá nálada.

Nové záclony a barevně sladěné závěsy jsou grunt

Když to doma voní čistotou a okna se opět lesknou, můžete začít kouzlit s interiérem. Nové záclony s barevně sladěnými závěsy jsou nenáročnou investicí, která ale nadělá spoustu parády. U Matouše vám záclony zaměří a na přání ušijí tak, aby měly správnou délku i řasení. Můžete si vybrat z pestré škály lehkých voálů, klasických žakárových záclon i jemných vitrážek, které budou vašemu interiéru slušet.

Zajímavým dekoračním prvkem může být i samotná skladba závěsů a záclon. Na prodejně vám poradí, jak kombinovat materiály, vzory a jak si s nimi pohrát, aby na oknech vytvořily krásné kompozice.

Vdechněte život zašlému nábytku

Máte doma křeslo, na kterém se skvěle sedí, ale jeho krása už je ta tam? V žádném případě ho nevyhazujte a raději ho oblékněte do nového kabátu. Můžete ho oživit vlastnoručně ušitým přehozem, barevnými polštářky nebo mu dopřejte renovaci a potáhněte ho novou látkou. Uvidíte, jakou radost vám domů opět přinese. I poničený stůl, na kterém se nelibě skví kroužky od kávy, můžete nechat ožít pod záplavou květů z jarního ubrusu.

V prodejně bytového textilu Matouš najdete látky pro všechny vaše projekty - kvalitní bavlny na patchwork, dekorační i režné textilie v trendy barvách a dekorech, které pozvou jaro přímo k vám domů.

Navštivte jabloneckou prodejnu a inspirujte se na Velikonoce

Přijďte se podívat do kamenné prodejny na Dolním náměstí 13 v Jablonci nad Nisou, kde na vás vedle bohatého sortimentu látek čeká i spousta stylových dekorací s motivy jara a Velikonoc. V Bytovém textilu Matouš mají otevřeno od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin a v sobotu od 9 do 12 hodin. Určitě oceníte také e-shop www.latky-matous.cz, kde lze nakupovat online a nechat si vše přivézt až domů.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 6 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Pokračuje výstava fotografií v jablonecké nemocnici

V jablonecké nemocnici na chodbě za bistrem pokračuje výstava fotografií Jaroslavy Fojtíkové, která ve dvou blocích, s názvem Orchideje naší přírody a I u nás máme stepi, představuje svá oblíbená místa České republiky. „Ráda bych vám svými snímky zprostředkovala malou procházku po stepních lokalitách u nás. Z nepřeberného množství druhů rostlin jsem vybrala pár zástupců, typických pro tato místa v průběhu jedné vegetační sezony. Alespoň několik záběrů jsem musela věnovat i zástupcům říše živočišné, bez které by malý exkurz do našich stepních lokalit nebyl myslitelný," uvedla autorka výstavy.

Liberecký kraj finančně podpoří Paměť národa

Celkem 200 tisíc korun poskytne Liberecký kraj společnosti Post Bellum na projekt Paměť národa, který pomůže rozšířit příběhy pamětníků z regionu. Organizaci se podařilo vytvořit nejrozsáhlejší veřejně přístupnou pamětnickou databázi v Evropě a v současné době obsahuje bezmála 5 tisíc svědectví. Kraj dá 200 tisíc korun na projekt Vyhledejme a představme pamětníky 20. století Libereckého kraje. Ucelený obrazový dokument, který by představil příběhy lidí, jež byli přímými účastníky významných historických událostí, zatím v Libereckém kraji chybí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Staročeské trhy v Turnově opět uctí mistry řemesel
I.B třída: Mistrovská Bělá oslavila titul osmigólovým nášupem Roztokám
Parní vlak pojede z Turnova na slavnosti do Rychnova
Hladiny řek stouply i v Libereckém kraji, nejvíce zlobila Smědá
Noc kostelů proběhne i v Libereckém kraji

Nejčtenější články

22.05.: Obrazem: In line závody v rámci seriálu PBT 2019 v Tanvaldě
22.05.: ZŠ Pasířská Jablonec shání finance na účast v celostátním finále štafet
23.05.: KAM ZA SPORTEM: 24. 5. – 26. 5. 2019

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Ebony Porn European Porn