Bude další Czarotek v Krásné Studánce? Oznámení prý byla finta

22.02.2019 14:28:06 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Krimi | Obce: Liberecký kraj

Bude další Czarotek v Krásné Studánce? Oznámení prý byla finta

V minulých dnech se na sociální síti, na facebokovém profilu „Karlose Topolánka", objevila informace o možném konání akce Czarotek free party na Liberecku v roce 2019. Pisatel v ní uvádí jak termín, tak i konkrétní místo konání akce - Krásnou Studánku. Zpráva vyvěšená na sociální síti vyvolala rozsáhlé diskuze, a to jak mezi odpůrci podobných akcí, tak ale zejména i mezi příznivci, kdy již několik desítek tisíc lidí projevilo zájem se této akce zúčastnit.

„Policie ČR na informaci zveřejněnou prostřednictvím sociální sítě, která vzbudila rozruch u veřejnosti, rovněž reagovala a prověřovala její validitu. Sám pisatel, kterého policisté vyzvali k podání vysvětlení, uvedl, že se informace o konání akce Czarotek Mega Free party v roce 2019, nezakládá na pravdě," sdělila tisková mluvčí krajského ředitelství Policie ČR Vlasta Suchánková.

Dle svého vyjádření pisatel zveřejnil tuto informaci z důvodu, aby „zamezil konání takové akce jako vloni, zejména pak na stejném nebo podobném místě." Policistům rovněž uvedl, že neměl v úmyslu takovou akci pořádat a uvědomuje si i nevhodnou formu nesouhlasu s touto akcí. Zveřejnění informace, která se nezakládá na pravdě, chápal jako upozornění a určitou formu protestu s konáním akce a jejího dopadu na veřejnost, jaký měla v minulosti.

„Policie ČR vždy analyzuje a vyhodnocuje veškeré dostupné informace, i ve veřejném prostoru, a zjišťuje jejich reálnost. Klíčové jsou pak pro Policii ČR informace oficiálně oznámené příslušným institucím prostřednictvím konkrétních žádostí, tak jak je stanovena zákonná povinnost při pořádání podobných akcí," doplnila policejní mluvčí.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

VIDEO: Sedm tisíc lidí duní na Czarotek Free Party u Liberce

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Zákaz návštěv platí v nemocnicích v Liberci, Turnově i Frýdlantě

S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid19 vyhlašuje KNL, a.s. s platností od soboty 19. 9. 2020 zákaz návštěv ve všech svých nemocnicích v Liberci, Turnově a Frýdlantě. „I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení," potvrdil tiskový mluvčí KNL Václav Řičář.

Koncert kapely Prak je přesunutý na listopad

Koncert rockových harcovníků a špičkových muzikantů z kapely Prak je v klubu Na Rampě zrušen. „Velmi nás to mrzí, ale kapela Prak, která měla vystoupit v pátek 18. 9. v jabloneckém Klubu Na Rampě, byla nucena dnes koncert ze zdravotních důvodů jednoho svého člena zrušit. Koncert se přesouvá na listopad," sdělila za pořadatele Milena Bauerová. Zářijový program klubu Na Rampě


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Posvícenský koláč ve Studenci absolvovalo 389 závodníků
Jízda Pojizerským pacifikem provede malebnými Krkonošemi
Koncert komorní hudby rozezní lučanský kostel
Seriál horských kol Nova cup pokračuje závodem Kross Harrachov
Liberecký kraj startuje nový systém objednávek na koronavirové testy

Nejčtenější články

16.09.: Počet aktivních případů koronaviru v Libereckém kraji překročil 400
16.09.: Fotostřípky z Tanvaldských slavností 2020
16.09.: Jablonec postavil judistům novou arénu. Pásku stříhal i Krpálek

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn