Bude další Czarotek v Krásné Studánce? Oznámení prý byla finta

22.02.2019 14:28:06 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Krimi | Obce: Liberecký kraj

Bude další Czarotek v Krásné Studánce? Oznámení prý byla finta

V minulých dnech se na sociální síti, na facebokovém profilu „Karlose Topolánka", objevila informace o možném konání akce Czarotek free party na Liberecku v roce 2019. Pisatel v ní uvádí jak termín, tak i konkrétní místo konání akce - Krásnou Studánku. Zpráva vyvěšená na sociální síti vyvolala rozsáhlé diskuze, a to jak mezi odpůrci podobných akcí, tak ale zejména i mezi příznivci, kdy již několik desítek tisíc lidí projevilo zájem se této akce zúčastnit.

„Policie ČR na informaci zveřejněnou prostřednictvím sociální sítě, která vzbudila rozruch u veřejnosti, rovněž reagovala a prověřovala její validitu. Sám pisatel, kterého policisté vyzvali k podání vysvětlení, uvedl, že se informace o konání akce Czarotek Mega Free party v roce 2019, nezakládá na pravdě," sdělila tisková mluvčí krajského ředitelství Policie ČR Vlasta Suchánková.

Dle svého vyjádření pisatel zveřejnil tuto informaci z důvodu, aby „zamezil konání takové akce jako vloni, zejména pak na stejném nebo podobném místě." Policistům rovněž uvedl, že neměl v úmyslu takovou akci pořádat a uvědomuje si i nevhodnou formu nesouhlasu s touto akcí. Zveřejnění informace, která se nezakládá na pravdě, chápal jako upozornění a určitou formu protestu s konáním akce a jejího dopadu na veřejnost, jaký měla v minulosti.

„Policie ČR vždy analyzuje a vyhodnocuje veškeré dostupné informace, i ve veřejném prostoru, a zjišťuje jejich reálnost. Klíčové jsou pak pro Policii ČR informace oficiálně oznámené příslušným institucím prostřednictvím konkrétních žádostí, tak jak je stanovena zákonná povinnost při pořádání podobných akcí," doplnila policejní mluvčí.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

VIDEO: Sedm tisíc lidí duní na Czarotek Free Party u Liberce

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Syn nalezené seniorky v Semilech poděkoval hasičským kynologům

Přátelské setkání se uskutečnilo v pondělí odpoledne na hasičské stanici v Semilech za přítomnosti všech kynologů, kteří se účastnili nedávné pátrací akce po starší ženě v Semilech. Nechyběli ani hlavní aktéři, a to kynologičtí psi. Pan Daneš, syn včas nalezené ženy, obdaroval čtyřnohé zachránce speciálními pamlsky, na kterých si určitě s chutí pochutnají. Podrobnosti na Našem Pojizeří

Milion z Jablonce na dopravní obslužnost v kraji

Zastupitelé odsouhlasili Smlouvu o spolupráci při zajištění dopravní obslužnosti Libereckého kraje na období 2020-2023. Jablonec se tímto zavazuje zaplatit na zajištění dopravní obslužnosti v kraji částku jeden milion korun ročně. „Výše této částky je stanovená dohodou smluvních stran pro daný kalendářní rok jako konečná. Kraj stanoví rozsah dopravní obslužnosti a zajišťuje přepravu cestujících veřejnou drážní osobní dopravou i veřejnou linkovou dopravou a jejich propojením," připomněl primátor Jiří Čeřovský.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

VIDEO: Cesta ze severu Čech až do španělské Marbelly
Cenná výhra Bižuterie nad týmem Žabiny Brno B
Blíží se další ročník Soutěže Karla Hubáčka
Nejkrásnější snímek ankety Alej roku je Valdštejnská alej v Zahrádkách
Mladé basketbalistky Bižuterie postoupily do finále juniorské ligy

Nejčtenější články

26.01.: SDH Pěnčín/ Bratříkov má nový zásahový automobil
27.01.: Obrazem: Slavnostní ples přátel umění města Tanvald
27.01.: Obrazem: Zásadská Pralyže 2020

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn