Bod po nádherné střele Jakuba Považance

12.07.2018 05:06:55 | Autor: Jaroslav Hrabák, Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Bod po nádherné střele Jakuba Považance

V rakouském Worglu se shodou okolností utkali dva soupeři, kteří v předchozích zápasech dostali bůra... Tentokrát to žádná jednostranná kanonáda nebyla, hrál se pohledný fotbal.

FK Dynamo Moskva - FK Jablonec 2:2 (0:1)

Sestavy:

• FK Dinamo Moskva: Leshuk - Morozov, Rykov, Shunic, Kozlov - Terekhov, Sow, Tetteh, Raush - Panchenko, Lutsenko. Náhradníci: Zirikov - Holmen, Osipenko, Temnikov, Obolsky, Moskvichev, Zopov, Lipovoy, Markov, Grulev, Sosnin.

• FK Jablonec: Hanuš - Holeš, Hovorka, Břečka, Hanousek - Acosta, Hübschman, Trávník, Jovovič - Chramosta, Ikaunieks. Náhradníci: Richter, Hrubý - Kratochvíl, Považanec, Lischka, Doležal, Čvančara, Pleštil, Kubista, Masopust.

Jablonecký tým začal dobře, stáli proti němu sice chasníci pěkně stavění, ale jablonečtí štírkové si s nimi docela slušně poradili. V 17. minutě založil pěknou akci Jovovič, míč putoval do šance Chramostovi, jehož vychytal Leshuk, ale jím vyražený míč napálil zpět na branku Hanousek, i jeho pokus ruský brankář vyrazil k Ikaunieksovi a ten mířil přesně. Do konce poločasu byly i další šance na obou stranách, ale nic v síti neskončilo.

Vstup do druhé půle zastihl jablonecké borce nekoncentrované a po pěkném „ťukesu" se dostal k míči Pančenko a na přední tyč Hanuše prostřelil na 1:1. Moskvané i v dalším průběhu si vypracovali více příležitosti a byl to opět Pančenko, od lajny zpětně nacentroval před Hanušovu bránu, tam byli oba stopeři a Hanousek v nedbalkách a až se míč dostal na nabíhajícího Markova a ten Hanuše překonal na 1:2. Zápas pomalu ale jistě spěl do závěru, ale tu v 78. minutě - přišel, viděl a zvítězil Jakub Považanec a nádhernou střelou do nejnádhernějšího místa v brance vyrovnal.

Branky: 47. Panchenko, 65. Markov - 17. Ikaunieks, 78. Považanec.

Trenér Rada v průběhu druhé půle poslal na hřiště, tradičně kolem 70. minuty, další hráče, Doležala, Považance, Masopusta, Kratochvíla. Na lavičku se posadili Ikaunieks, Chramosta, Tráník a Jovovič.

Přípravné utkání určitě splnilo svůj účel, Moskvané byli výborným soupeřem, posledním na soustředění v Kaprunu bude německá Arminia Bielefeld, která ve středu porazila Baník Ostrava 2:0. Utkání se bude hrát v sobotu 14. 7. a snad i na TV Střelnice...

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Tak to byl kolotoč a zadarmo
Poslední zápas před soustředěním se Jabloneckým povedl
Obrazem: Autogramiáda hráčů FK Jablonec
Kanonáda Jablonce s druholigovou Vlašimí
První zbytečné ztracené vítězství
Davis Ikaunieks podepsal Jablonci
Fotbalisté jabloneckého FK zahájili přípravu

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

TUL otevře s Fraunhofer institutem nové Centrum excelence

Technická univerzita v Liberci (TUL) a německý Fraunhoferův institut pro výzkum silikátů (ISC) spojují své síly a zřizují nové centrum excelence. Institut pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace TUL uzavřel s Fraunhoferovým institutem, jako jedna z mála českých institucí, Memorandum o porozumění. Aby se vznik centra co nejvíce urychlil, navrhují partneři zahájit spolupráci v oblastech společných odborných znalostí a zájmů. Pro výměnu know-how a výsledků výzkumu ústavy vytvoří digitální datový prostor. Základem spolupráce je týmový projekt NANOMATCON (Multifunkční nanočástice a strukturované materiály), financovaný v rámci evropského programu Horizont 2020, a některé aplikované projekty s českými průmyslovými partnery.

Ve výběrovém řízení určí novou ředitelku ZŠ Pasířská Jablonec

Rada města Jablonce nad Nisou vyhlásila výběrové řízení na obsazení místa ředitele/ředitelky Základní školy Jablonec nad Nisou, Pasířská 72, příspěvková organizace (ZŠ Pasířská). „Věřím, že se do konkurzního řízení přihlásí kvalitní uchazeči, ze kterých vybereme správnou osobnost, která bude mít ty nejlepší předpoklady pro výkon funkce ředitele - ředitelky ZŠ Pasířská. Termín pro podání přihlášek je 15. 3. 2019 do 12:00," uvedl náměstek jabloneckého primátora pro oblast humanitní David Mánek.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Řidič se zákazem řízení se v Desné lekl policejní hlídky a poté boural
Obrazem: Pašeráckej vejkend v Rokytnici 2019
Přístroje AED jsou nově na Knajpě a na Hřebínku
Policie pátrá po muži z Teplic, mohl by se zdržovat na Jablonecku
Nadějný vstup házenkářů do jarní části

Nejčtenější články

20.02.: Policie pátrá po muži z Teplic, mohl by se zdržovat na Jablonecku
18.02.: Policie hledá muže, kterého zachytila kamera v Desné
18.02.: Na jablonecké křižovatce přehlédl, že ho předjíždí

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT