Blesku vyšla letošní domácí premiéra na výbornou

11.06.2020 13:10:13 | Autor: Ladislav Janata, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Blesku vyšla letošní domácí premiéra na výbornou

V neděli se jablonečtí baseballisté poprvé v tomto roce představili na domácím Ash Fieldu, kde přivítali Hroch Brno. Po vydařeném vstupu do sezony proti Wolfs Domažlice, čekala Blesk další výzva v podobě soupeře z moravské metropole. Brněnský Hroch si z prvního hracího víkendu odnesl jednu výhru proti Sokolu Hluboká, což je vždy cenný skalp.

Před samotným utkáním proběhl ceremoniál, během kterého zazněla státní hymna a slavnostního nadhozu se ujal ředitel jablonecké nemocnice Vít Němeček, který v době koronavirové krize velmi zdárně organizoval chod celého zařízení

Vstup do prvního utkání vyšel Blesku na jedničku, když hned v první směně dokázal šestkrát skórovat, i zásluhou home runů Jonáše Výbory a Radka Šulce. Domácí nadále pokračovali v tlaku a v každé směně přidávali další doběhy. Ofenziva hostujícího Hrochu se k žádné velké akci nedostala a nemalým dílem se na tom podílel skvěle házející Jiří Hikl. Osmnáctiletý levák obdržel za celé utkání pět bodů, které všechny přišly po dvou home runech v podání brněnského celku. První utkání tak skončilo po šesti měnách poměrem 20:5.

Druhé utkání již nebylo zdaleka tak jednoznačné. Hostující Hroch se dokonce v druhé směně dostal do vedení, které se mu dařilo držet až do čtvrtého inningu, ve kterém domácí zápas otočili a vedení již nepustili. Až do sedmého dějství sice byl zápas stále vyrovnaný, ale Blesk pak zasadil pomyslný poslední hřebíček do rakve brněnských nadějí v podobě šesti doběhů. Home runem se v tomto utkání blýskl domácí Zdeněk Machačka. Na kopci se představili Karel Riedl, Vojtěch Jiránek, Lukáš Roubíček a Jan Výbora. Utkání navíc skončilo poměrně kuriózně, kdy hostující hráč vyběhl příliš brzy ze třetí mety při pokusu o doběh na zachycený dlouhý odpal, a byl tak vyautován po zahrání na výzvu.

„Oproti minulému víkendu šlo tentokrát určitě o silnějšího soupeře, ale my na druhou stranu byli v nejsilnější možné sestavě a ještě nás hnali domácí fanoušci. Jsme velmi rádi, že se nám zatím daří být disciplinovaní na pálce a v poli neděláme příliš chyb. Koneckonců ve čtyřech zápasech jsme dokázali skórovat stokrát, což mluví za vše. V dalším doubleheaderu nás čekají Bučovice, které letos mají nějaké posily z Draků Brno, tak určitě půjde o zajímavý souboj," komentoval nedělní zápasy předseda klubu Lukáš Roubíček.

V neděli 14. června se Blesk opět představí na domácím Ash Fieldu, kde přivítá Pelikans Bučovice. První zápas bude tentokrát začínat již ve 12:00, tak si ho nenechte ujít a přijďte jablonecké baseballisty podpořit.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Blesk do sezony vstoupil vítězně

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 43 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Lokalita Přírodního divadla v Rokytnici po čase opět ožije!

Letní příroďák je zábavnou akci pro všechny, která se uskuteční už v sobotu 15. srpna od 15 hodin v areálu Přírodního divadla v Rokytnici nad Jizerou. Pobaví vás dva koncerty, letní kino i společná zábava. Po celou dobu bude zajištěno bohaté občerstvení, výběr nápojů i možnost opečení si špekáčků na ohni. Vstupné je dobrovolné. Podrobná pozvánka

S rehabilitací znovu do Krkonoš

Oddělení rehabilitace a fyzikální medicíny jablonecké nemocnice zve všechny zájemce o své zdraví na tradiční podzimní seminář v Krkonoších s pestrým programem. Seminář z cyklu Cesty ke zdraví se tentokrát bude zabývat klouby a vším, co s nimi souvisí, nese název Jak ochránit a uzdravit bolavé klouby. „Náš seminář vám dá příležitost poznat různé přístupy ke svým potížím, také jak jim předcházet, či návod, jak pomoci sobě či svým blízkým. Vyslechnete si přednášky, zažijete tematická cvičení, chůzi s holemi Nordic Walking a nahlédnutí do svého nitra. To vše v krásné krkonošské přírodě," zve na seminář primářka oddělení MUDr. Alena Svárovská. Termín konání je 10. 9. - 13. 9. 2020. Bližší informace o akci včetně způsobu přihlášení jsou zveřejněny na webových stránkách nemocnice www.nemjbc.cz nebo k doptání na svarovska@nemjbc.cz, případně na telefonu 483 345 811.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V předkole poháru Zásada vyřadila Albrechtice, další utkání už o víkendu
Díky penězům státu a EU se opraví silnice v Jablonném i Sklenařicích
Obrazem: Módní přehlídka v rámci výstavy Křehká krása 2020
Situace s Covidem je v kraji pod kontrolou, aktuálně 123 nakažených
Štěpánův jarmark oživí 128. výročí rozhledny Štěpánka

Nejčtenější články

11.08.: Fotografové z Jablonecka se setkali na Novoveském koupališti
11.08.: Stavba okružní křižovatky Ostrý roh pokračuje druhou etapou
12.08.: V jablonecké ulici 5. května se srazilo osobní auto s dodávkou

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn