Blesk zahájil sezonu vítězně

02.04.2019 16:29:15 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Blesk zahájil sezonu vítězně

Letošní sezonu I. ligy zahájili jablonečtí baseballisté v neděli 31. března v Domažlicích, kde se postavili domácím Wolfs.

V centru Chodska se na nadhazovací kopec k prvnímu zápasu postavil benjamínek týmu Jiří Hikl a nevedl si vůbec špatně. Ze začátku skomírající ofenzívu Blesku dokázal udržet ve hře a za necelých šest odházených směn obdržel pouze jeden vlastní doběh. Zbytek zápasu odházel Michal Kubina, který také dokázal domácí držet zkrátka, a Blesku tak umožnil zvítězit i přes slabší výkon na pálce. Catcher Zdeněk Machačka se blýskl v útoku, když si připsal čtyři úspěšné odpady ze čtyř příležitostí. Konečný výsledek byl 14:6 pro jablonecký Blesk.

V druhém utkání se již velmi projevil nedostatek nadhazovačů Domažlic. Jablonečtí baseballisté se však nenechali ukolébat pomalejším tempem hry, disciplinovaně získávali mety zdarma a tvrdými odpaly stahovali doběhy. První home run Blesku letošní sezóny si připsal Jakub Uhnavý, kterého následovali František Musil a Tomáš Ševčík, pro kterého šlo o premiérový odpal za plot v barvách Jablonce. I v obraně podal Blesk přesvědčivější výkon než v prvním utkání, a pomohl tak Karlu Riedlovi, který na nadhazovacím kopci udržel v průběhu čtyř směn čisté konto. Poslední inning odházel Jonáš Výbora a ani on neobdržel žádné doběhy. Jablonečtí tak po pěti směnách zvítězili pohodlným náskokem 32:0.

„Do Domažlic jsme jeli s jasným cílem odvézt si dvě vítězství. To se nám podařilo, ale bohužel se to neobešlo bez několika chyb, jak v útoku, tak v obraně. Jsme ale na samotném začátku sezony, a tak z toho nechceme vyvozovat žádné velké závěry, jen se z chyb musíme poučit a do budoucna je eliminovat," hodnotil vstup do sezóny Michal Kubina, jeden z nejzkušenějších hráčů Jablonce.

K dalším zápasům nastoupí Blesk v sobotu 6. dubna, kdy v moravské metropoli vyzve tamní Hroch Brno. Do svých kalendářů si zaznamenejte datum 14. dubna, kdy se Jablonečtí poprvé v letošním ročníku 1. Ligy představí na domácím Ash Fieldu, kde se utkají s choceňskými Orly.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Aktuální dopravní uzavírky v Jablonci nad Nisou

Do 19. října bude úplně uzavřená ulice Tichá a ve dnech 17. - 26. října bude zcela uzavřená ulice Jindřichovská. Důvodem obou uzavírek v Jablonci nad Nisou budou překopy ulic kvůli plynovodu. Objízdné trasy nejsou vedené. Další úplná uzavírka se týká ulice Zlatá mezi ulicemi Svatopluka Čecha a V Luzích, a to od 11. do 20. října. Ani zde nebude vedená objízdná trasa a v době uzavírky tu bude probíhat stavba sítí.

Varování: Na Jablonecku se stále volně pohybuje šelma

Na Jablonecku se stále pohybuje neznámá kočkovitá šelma. Důrazně vyzýváme občany k obezřetnosti při pohybu ve volné krajině, ke zvýšenému dozoru psů a domácích zvířat. Nedoporučujeme vstup do lesů. Předchozí článek o jablonecké šelmě


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hašek a Martinec vstoupili mezi legendy hokeje i na mincích
Program kin v Jablonci nad Nisou od 17. do 30. října
Modernizaci skokanských můstků pod Ještědem chce podpořit i kraj
KAM ZA SPORTEM: ve dnech 18. až 20. října 2019
V Plavech chystají setkání se známou spisovatelkou

Nejčtenější články

16.10.: Na jablonecké křižovatce U Balvanu se srazila dvě auta
14.10.: Liberecký kraj ocenil nejlepší pečovatelky a pečovatele za rok 2019
14.10.: Gottův dvorní fotograf bude vystavovat v Jablonci

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn