Blesk si veze z Brna cennou výhru

10.04.2019 15:41:45 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Blesk si veze z Brna cennou výhru

V sobotu 6. dubna se jablonecký Blesk vydal do moravské metropole ke svému dvojutkání I. ligy baseballistů s týmem Hroch Brno. Po předchozím soupeři, kterým byli domažličtí Wolfs, šlo o řádově zkušenějšího oponenta.

V prvním utkání se na nadhazovacím kopci za Blesk představil Jiří Hikl a vedlo se mu skvěle. Domácí nepustil prakticky k žádnému tlaku, a Hroch si tak připsal pouze jeden doběh. Naopak Blesk se v ofenzívě prosazoval velmi zdatně a již po třech směnách měl na svém kontě devět doběhů. V závěru pak ještě Jablonečtí dokázali pětkrát skórovat, a utkání tak skončilo po sedmi směnách za stavu 14:1. Jiří Hikl si připsal první complete game v kariéře, k čemuž ještě zaznamenal úctyhodných devět strikeoutů.

Druhý zápas již měl diametrálně odlišný průběh. Domácí nasadili zkušenější nadhazovače, což se jasně projevilo na jabloneckém útoku. Blesk jen horko těžko dostával běžce na mety, což logicky znamenalo málo doběhů. Soupeř naopak konstantně vytvářel tlak na jabloneckou obranu a na skóre se to jasně projevilo. Po jasném vítězství v prvním utkání si tak Blesk připsal premiérovou prohru v letošním ročníku 1. ligy. Zápas skončil 9:3 pro domácí.

„Zejména druhý zápas, ve kterém proti nám nastoupili kvalitnější nadhazovači, byl jakousi první zatěžkávací zkouškou této sezóny. Jasně nám to ukázalo, že ještě máme hodně co zlepšovat, zejména směrem dopředu. Na druhou stranu nám první utkání ukázalo, že v obraně a na nadhazovacím kopci dochází k zlepšení," vyjádřil se k sobotním zápasům Karel Riedl.

Již tuto neděli 14. dubna se Blesk poprvé v letošní sezóně představí na domácím Ash Fieldu a jeho soupeřem budou Orli Choceň. Slavnostní ceremoniál, během kterého zazní státní i státní hymna, začne již ve 12.30. Všichni hráči Blesku zvou všechny své příznivce na tuto premiéru do areálu u ZŠ Mozartova.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Blesk zahájil sezonu vítězně

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Na jablonecké radnici rozjedou po opravě páternoster

Ve středu 12. srpna po 15. hodině se znovu na radnici města Jablonec nad Nisou slavnostně rozjede po roční generální opravě páternoster.

Fotbalisté FC Lomnice jsou s přípravou na sezonu spokojení

V přípravě hráli fotbalisté FC Lomnice nad Popelkou většinou s týmy z krajského přeboru. Ze všech devíti přípravných zápasů zaznamenali jedinou prohru, proto vládne spokojenost s výsledky i celou přípravou. Cílem do nové sezony je umístění do 3. místa a postup do krajského přeboru. Podrobnosti na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

No sláva! Jovo dorazil na Střelnici
Aneta Langerová zazpívá v Harrachově
Nový páternoster na jablonecké radnici voní dřevem a leskne se mosazí
USAR tým je zpět, jaké jsou dojmy z jejich první zahraniční mise?
Bára Hůlková byla v dálce dva centimetry od bronzové medaile

Nejčtenější články

11.08.: Fotografové z Jablonecka se setkali na Novoveském koupališti
11.08.: Stavba okružní křižovatky Ostrý roh pokračuje druhou etapou
10.08.: Obrazem: Fotbalisté Jiskry Mšeno zvítězili v Pěnčíně

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn