Blesk si veze z Brna cennou výhru

10.04.2019 15:41:45 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Blesk si veze z Brna cennou výhru

V sobotu 6. dubna se jablonecký Blesk vydal do moravské metropole ke svému dvojutkání I. ligy baseballistů s týmem Hroch Brno. Po předchozím soupeři, kterým byli domažličtí Wolfs, šlo o řádově zkušenějšího oponenta.

V prvním utkání se na nadhazovacím kopci za Blesk představil Jiří Hikl a vedlo se mu skvěle. Domácí nepustil prakticky k žádnému tlaku, a Hroch si tak připsal pouze jeden doběh. Naopak Blesk se v ofenzívě prosazoval velmi zdatně a již po třech směnách měl na svém kontě devět doběhů. V závěru pak ještě Jablonečtí dokázali pětkrát skórovat, a utkání tak skončilo po sedmi směnách za stavu 14:1. Jiří Hikl si připsal první complete game v kariéře, k čemuž ještě zaznamenal úctyhodných devět strikeoutů.

Druhý zápas již měl diametrálně odlišný průběh. Domácí nasadili zkušenější nadhazovače, což se jasně projevilo na jabloneckém útoku. Blesk jen horko těžko dostával běžce na mety, což logicky znamenalo málo doběhů. Soupeř naopak konstantně vytvářel tlak na jabloneckou obranu a na skóre se to jasně projevilo. Po jasném vítězství v prvním utkání si tak Blesk připsal premiérovou prohru v letošním ročníku 1. ligy. Zápas skončil 9:3 pro domácí.

„Zejména druhý zápas, ve kterém proti nám nastoupili kvalitnější nadhazovači, byl jakousi první zatěžkávací zkouškou této sezóny. Jasně nám to ukázalo, že ještě máme hodně co zlepšovat, zejména směrem dopředu. Na druhou stranu nám první utkání ukázalo, že v obraně a na nadhazovacím kopci dochází k zlepšení," vyjádřil se k sobotním zápasům Karel Riedl.

Již tuto neděli 14. dubna se Blesk poprvé v letošní sezóně představí na domácím Ash Fieldu a jeho soupeřem budou Orli Choceň. Slavnostní ceremoniál, během kterého zazní státní i státní hymna, začne již ve 12.30. Všichni hráči Blesku zvou všechny své příznivce na tuto premiéru do areálu u ZŠ Mozartova.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Blesk zahájil sezonu vítězně

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Chodník z Růžové hory na Sněžku je s omezením otevřen

Od pátku 19. července od 14 hodin bude otevřený chodník z Růžové hory na Sněžku v úseku od Traverzu nahoru. Práce na opravách budou pokračovat v místech, kde je možné cestáře s opatrností bokem obejít. Další omezení bude v září kvůli štětování v nejnižším úseku, jak aktuálně informovala Správa KRNAP. Více o letních opravách cest v Krkonoších

Jak se chovat při zdravotním omezení v silničním provozu bezpečně

Třicítka osob se zdravotním hendikepem se v Centru denních služeb v ulici U Balvanu zúčastnila besedy s preventistou a okrskářem městské policie. Téma besedy se soustředilo především na bezpečnost v dopravě. Městští strážníci se věnovali v krátké přednášce především oblasti dopravy, a to zvláště chodcům, cyklistům a dopravnímu značení. „Součástí byla i ukázka používání donucovacích prostředků, pout, zastavovacího terče a reflexních vest," popsal setkání v centru preventista jablonecké městské policie Miloslav Lejsek a dodal: „Seniorům a občanům se zdravotním postiženým se městská policie věnuje soustavně již několik let, aktivně spolupracujeme s kluby a svazem seniorů, Českým červeným křížem nebo Jablonecký klubem onkologických pacientů (JAKOP)."


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nový odbavovací systém Opuscard má přinést cestujícím víc pohodlí
Areál firmy Kitl ožil díky ochutnávkám a křtu knihy
Obhájí Tomáš Slavík vítězství ve finále JBC 4X Revelations?
Rybářské povolenky cizinci zakoupí v turistickém infocentru v Jablonci
Agroturistika funguje v Libereckém kraji na farmě Vysoká u Chrastavy

Nejčtenější články

18.07.: Cyklisté nedbají na výbavu svých kol, zjistili jablonečtí strážníci
19.07.: Kam za sportem a zábavou na Jablonecku o víkendu 19. až 21. července
19.07.: Vlaky Arriva se v pátek a sobotu představí v Libereckém kraji

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn