Blesk si veze z Brna cennou výhru

10.04.2019 15:41:45 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Blesk si veze z Brna cennou výhru

V sobotu 6. dubna se jablonecký Blesk vydal do moravské metropole ke svému dvojutkání I. ligy baseballistů s týmem Hroch Brno. Po předchozím soupeři, kterým byli domažličtí Wolfs, šlo o řádově zkušenějšího oponenta.

V prvním utkání se na nadhazovacím kopci za Blesk představil Jiří Hikl a vedlo se mu skvěle. Domácí nepustil prakticky k žádnému tlaku, a Hroch si tak připsal pouze jeden doběh. Naopak Blesk se v ofenzívě prosazoval velmi zdatně a již po třech směnách měl na svém kontě devět doběhů. V závěru pak ještě Jablonečtí dokázali pětkrát skórovat, a utkání tak skončilo po sedmi směnách za stavu 14:1. Jiří Hikl si připsal první complete game v kariéře, k čemuž ještě zaznamenal úctyhodných devět strikeoutů.

Druhý zápas již měl diametrálně odlišný průběh. Domácí nasadili zkušenější nadhazovače, což se jasně projevilo na jabloneckém útoku. Blesk jen horko těžko dostával běžce na mety, což logicky znamenalo málo doběhů. Soupeř naopak konstantně vytvářel tlak na jabloneckou obranu a na skóre se to jasně projevilo. Po jasném vítězství v prvním utkání si tak Blesk připsal premiérovou prohru v letošním ročníku 1. ligy. Zápas skončil 9:3 pro domácí.

„Zejména druhý zápas, ve kterém proti nám nastoupili kvalitnější nadhazovači, byl jakousi první zatěžkávací zkouškou této sezóny. Jasně nám to ukázalo, že ještě máme hodně co zlepšovat, zejména směrem dopředu. Na druhou stranu nám první utkání ukázalo, že v obraně a na nadhazovacím kopci dochází k zlepšení," vyjádřil se k sobotním zápasům Karel Riedl.

Již tuto neděli 14. dubna se Blesk poprvé v letošní sezóně představí na domácím Ash Fieldu a jeho soupeřem budou Orli Choceň. Slavnostní ceremoniál, během kterého zazní státní i státní hymna, začne již ve 12.30. Všichni hráči Blesku zvou všechny své příznivce na tuto premiéru do areálu u ZŠ Mozartova.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Blesk zahájil sezonu vítězně

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Výstava Turistika na Semilsku přenese do časů vzniku Riegrovy stezky

Výstava Turistika na Semilsku přenese do časů vzniku Riegrovy stezky

Novou výstavu Turistika na Semilsku - 110 let Riegrovy stezky a Klubu českých turistů otevřou v semilském muzeu. Díky velkoformátovým historickým fotografiím a dalším dobovým materiálům vás tato výstava přenese do časů výstavby Riegrovy stezky. Zároveň připomene činnost Klubu českých turistů v Semilech od jeho vzniku až dodnes. Další informace

Finanční úřad v Jablonci hledá právníka

Finanční úřad pro Liberecký kraj hledá pro Odbor metodiky a výkonu daní právníka v oboru Daně a poplatky a Legislativa a právní činnost s místem výkonu práce Finanční úřad pro Liberecký kraj, 1. máje 97, Liberec. Předpokládaný termín nástupu je 1. 12.2019. Lhůta pro podání žádosti je 21. 10. 2019. Bližší informace najdete na https://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/nabidka-zamestnani/. Kontakt na kompetentní osobu: telefon: +420 485 211 210, e-mail: martin.prihunek@fs.mfcr.cz.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonec opět povede ODS
Obrazem: 16. ročník Semilského pecnu
Novým primátorem Jablonce zvolen Jiří Čeřovský
Zastupitelé Jablonce odvolali primátora Kroupu
Na neukázněné řidiče v Libereckém kraji dohlížel policejní autobus

Nejčtenější články

18.09.: Zastupitelé Jablonce odvolali primátora Kroupu
18.09.: V Desné byl autem sražen chodec
18.09.: Novým primátorem Jablonce zvolen Jiří Čeřovský

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn