Blesk do sezony vstoupil vítězně

02.06.2020 14:14:28 | Autor: Matyáš Fous, lj | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Blesk do sezony vstoupil vítězně

Na půdě Domažlic si jablonečtí baseballisté připsali první dvě výhry letošního ročníku 1. ligy. V sobotu 30. května se na českých hřištích rozehrál nový ročník 1. ligy v baseballu. Soutěž začala s více jak měsíčním zpožděním, o to víc se však všichni hráči na hřiště těšili. Jablonecký Blesk se ke svému úvodnímu doubleheaderu této sezóny vypravil do Domažlic, kde se utkal s tamními Wolfs. 

První utkání začalo poměrně vyrovnaně, kdy hostující Blesk sice hned v první směně zaznamenal pět doběhů, ale domácí Wolfs záhy přišli s odpovědí v podobě tří stažených bodů. Po třech směnách byl rozdíl ve skóre stále jednociferný, a to 11:3 pro Blesk. Ve čtvrtém inningu však došlo na lámání chleba a Jablonečtí si doběhli pro neuvěřitelných patnáct doběhů. Domažlice sice ještě dokázali čtyřikrát skórovat, ale šlo již spíše o kosmetickou úpravu finálního skóre. Blesk tak po pěti směnách zvítězil 28:8. V tomto utkání zaznamenaly oba celky první home run v letošní sezóně. Za Wolfs si ho připsal Martin Weber a za Jablonec Tomáš Ševčík.

Druhý zápas již byl v naprosté režii Blesku. Na nadhazovacím kopci skvěle pracující Jiří Hikl a později Karel Riedl nedovolili domácím jediný doběh. Zato hostující pálky i nadále pokračovaly v demolici a soupeři v druhém utkání uštědřily třicet sedm doběhů - 0:37. Po pěti směnách si tak Jablonečtí připsali i druhé vítězství a z Domažlic odjížděli se skórem 65:8 ze dvou zápasů.

„Jsme rádi, že jsme sezónu zahájili vítězně. Je to důležité pro sebevědomí, ale samozřejmě si uvědomujeme, že nyní už nás čekají pouze těžší soupeři. Jako velké pozitivum vidím, že jsme si v obou zápasech udrželi koncentraci a na pálce byli disciplinovaní. V takovýchto utkáních jsme s tím často mívali problém. Příští týden nás čeká již těžší zkouška. Na Ash Field k nám zavítá Hroch Brno a zápas by měly být o dost vyrovnanější. Budeme moc rádi, když nás přijde podpořit co nejvíce lidí," hodnotil první letošní představení Blesku Oto Vrána.

Do Jablonce se prvoligový baseball vrátí v neděli 7. června, kdy na Ash Field zavítá Hroch Brno. První utkání začíná ve 13:00, druhé cca v 16:00. Budeme rádi, když nás přijdete podpořit a užít si baseballové odpoledne v Jablonci.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 2 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

V Jablonci požehnají obnovený křížek v ulici Prosečská

Statutární město Jablonec nad Nisou zve na slavnostní požehnání obnoveného křížku v ulici Prosečská, které proběhne v pondělí 21. září v 16 hodin.

Zákaz návštěv platí v nemocnicích v Liberci, Turnově i Frýdlantě

S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid19 vyhlašuje KNL, a.s. s platností od soboty 19. 9. 2020 zákaz návštěv ve všech svých nemocnicích v Liberci, Turnově a Frýdlantě. „I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení," potvrdil tiskový mluvčí KNL Václav Řičář.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Na trasách v okolí Harrachova uklízeli dobrovolníci odpadky
B tým Jablonce dovezl tři body z Bohemky
Hořela střecha rodinného domu v Tanvaldě
Nádražní ulice v Turnově dostala v okolí viaduktu finální koberec
VIDEO: Běh Přes desenské kopce 2020

Nejčtenější články

21.09.: Hořela střecha rodinného domu v Tanvaldě
18.09.: Nejdříve naděje, potom debakl
18.09.: KAM ZA SPORTEM: 19. 9. – 20. 9. 2020

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn