Blesk do sezony vstoupil vítězně

02.06.2020 14:14:28 | Autor: Matyáš Fous, lj | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Blesk do sezony vstoupil vítězně

Na půdě Domažlic si jablonečtí baseballisté připsali první dvě výhry letošního ročníku 1. ligy. V sobotu 30. května se na českých hřištích rozehrál nový ročník 1. ligy v baseballu. Soutěž začala s více jak měsíčním zpožděním, o to víc se však všichni hráči na hřiště těšili. Jablonecký Blesk se ke svému úvodnímu doubleheaderu této sezóny vypravil do Domažlic, kde se utkal s tamními Wolfs. 

První utkání začalo poměrně vyrovnaně, kdy hostující Blesk sice hned v první směně zaznamenal pět doběhů, ale domácí Wolfs záhy přišli s odpovědí v podobě tří stažených bodů. Po třech směnách byl rozdíl ve skóre stále jednociferný, a to 11:3 pro Blesk. Ve čtvrtém inningu však došlo na lámání chleba a Jablonečtí si doběhli pro neuvěřitelných patnáct doběhů. Domažlice sice ještě dokázali čtyřikrát skórovat, ale šlo již spíše o kosmetickou úpravu finálního skóre. Blesk tak po pěti směnách zvítězil 28:8. V tomto utkání zaznamenaly oba celky první home run v letošní sezóně. Za Wolfs si ho připsal Martin Weber a za Jablonec Tomáš Ševčík.

Druhý zápas již byl v naprosté režii Blesku. Na nadhazovacím kopci skvěle pracující Jiří Hikl a později Karel Riedl nedovolili domácím jediný doběh. Zato hostující pálky i nadále pokračovaly v demolici a soupeři v druhém utkání uštědřily třicet sedm doběhů - 0:37. Po pěti směnách si tak Jablonečtí připsali i druhé vítězství a z Domažlic odjížděli se skórem 65:8 ze dvou zápasů.

„Jsme rádi, že jsme sezónu zahájili vítězně. Je to důležité pro sebevědomí, ale samozřejmě si uvědomujeme, že nyní už nás čekají pouze těžší soupeři. Jako velké pozitivum vidím, že jsme si v obou zápasech udrželi koncentraci a na pálce byli disciplinovaní. V takovýchto utkáních jsme s tím často mívali problém. Příští týden nás čeká již těžší zkouška. Na Ash Field k nám zavítá Hroch Brno a zápas by měly být o dost vyrovnanější. Budeme moc rádi, když nás přijde podpořit co nejvíce lidí," hodnotil první letošní představení Blesku Oto Vrána.

Do Jablonce se prvoligový baseball vrátí v neděli 7. června, kdy na Ash Field zavítá Hroch Brno. První utkání začíná ve 13:00, druhé cca v 16:00. Budeme rádi, když nás přijdete podpořit a užít si baseballové odpoledne v Jablonci.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 2 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Náročný začátek týdne v Krkonoších. Horská služba zasahovala pětkrát

Prodloužený víkend znamenal výrazně vyšší počet návštěvníků Krkonoš a s tím i nárůst počtu zásahů, do Špindlerova Mlýna letěl i vrtulník. Pět náročných zásahů jen za posledních 24 hodin má za sebou Horská služba ze Špindlerova Mlýna. Podrobnosti o zásazích na Našem Pojizeří

TU Liberec přišla s projektem mapujícím historické zdroje vody

Návrh projektu, jehož cílem je vyhledávání zaniklých vodních prvků v krajině a nalézání metod jejich případné obnovy, představila letos v červnu Libereckému kraji Technická univerzita v Liberci. Celkové odhadované náklady jsou zhruba 6 milionů korun. Výstupy by měly být známy nejpozději v prosinci 2022. „Pokud by projekt uspěl ve vyhlášené výzvě, měl by se do něj zapojit i Krajský úřad Libereckého kraje. Výstupy můžeme v budoucnu použít i pro možné hodnocení žádostí o dotaci z dotačního programu Podpora zadržování vody v krajině, ale také pro plánování toho, jak pečovat o maloplošná chráněná území ve správě úřadu," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Hlavními výstupy projektu budou zejména určení polohy zaniklých vodotečí, rybníků, tůní a mokřadů, stopování meliorací a využití těchto dat při posuzování efektivity zamýšlených úprav krajiny. Projekt je v přípravné fázi a čeká na souhlasné stanovisko.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Během prodlouženého víkendu policisté zkontrolovali téměř 800 řidičů
Obrazem: Bozkovská pouť 2020 nabízela bohatý program
V Jablonci se bude konat premiérový Farský trh
Do jabloneckého muzea na skleněné pátky
Jablonecký krystal rozzářila designová svítidla

Nejčtenější články

06.07.: Jediná šance jak to napravit je Baník
05.07.: Od října vznikne v Jablonci nová kulturní městská organizace
06.07.: Jablonec posílí útočník Ivan Schranz

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn