Během léta budou v jablonecké nemocnici probíhat stavební práce

30.06.2020 11:08:31 | Autor: redakce | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Během léta budou v jablonecké nemocnici probíhat stavební práce

Období léta ovlivní vnitřní provoz nemocnice stavební práce či malování na některých odděleních. Zahájeny budou mimo jiné stavební práce v prostorách, jež se postupně využijí k rozšíření po přestěhování lůžek intenzivní péče do nového Pavilonu intenzivní medicíny.

Na konci června počítá nemocnice s modernizací recepce a čekárny gastroenterologie. Náhradní prostory budou zajištěny na bývalém oddělení ARO, nedaleko stávajícího vstupu do čekárny gastroenterologie. Rekonstrukce potrvá zhruba čtyři týdny. Práce byly zahájeny již tento pátek 26. června.

V srpnu budou probíhat stavební práce na bývalém lůžkovém oddělení ARO, kde se rozšíří zázemí chirurgických ambulancí o nový zákrokový sálek a vyšetřovnu. Práce zde mohou zasáhnout do začátku září. „Při stavbách v přízemí pavilonu B je třeba počítat se zvýšeným hlukem a prašností nejen přímo v místech stavby, ale také na sousedících odděleních. Za vzniklé komplikace se omlouváme a děkujeme za pochopení," informovala veřejnost Petra Hybnerová, tisková mluvčí nemocnice.

Rekonstrukce recepce a čekárny gastroenterologie v jablonecké nemocnici<br />Autor: Jana Válková Letní období je také každoročně využíváno k vymalování. Letos to bude na odděleních chirurgie B1, ortopedie a ORL. Některé práce budou částečně probíhat i za provozu. O aktuální situaci a přesných termínech prací a případného uzavření oddělení informuje nemocnice veřejnost prostřednictvím webových stránek www.nemjbc.cz.

V dalším období od podzimu 2020 plánuje nemocnice rekonstrukci jedné vyšetřovny na lůžkové chirurgii a vyšetřovny v ambulantní části rehabilitace. V plánu je také úprava prostor po bývalém chirurgickém JIP v 1. patře pavilonu B, který je již kompletně přestěhován do nového pavilonu, a jeho využití pro dospávací pokoj.

Letní provoz v nemocnici

Období léta je každoročně využíváno k rekonstrukcím oddělení či malování. Provoz některých ambulancí bude omezen také z důvodu čerpání dovolených. Nemocniční lékárna bude ve státní svátek v pondělí 6. 7. otevřena od 8 do 16 hodin. V nemocnici je standardně v provozu pohotovostní služba pro děti i dospělé. Aktuální informace o letním provozu oddělení najdete na internetových stránkách nemocnice www.nemjbc.cz.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

V jablonecké nemocnici probíhá výstava energických obrazů
Jablonecká nemocnice zpřísnila vstup pacientů a zakázala návštěvy
Slavnostně otevřeli pavilon intenzivní medicíny v jablonecké nemocnici
Prvním miminkem v jablonecké nemocnici v roce 2020 je Teodor
Vánoce v jablonecké nemocnici a novinky o provozu
Liberecký kraj přispěl do nemocnice v Jablonci na zdravotnické vybavení
Stavba nového pavilonu v jablonecké nemocnici se blíží k závěru
Liberecký kraj zvažuje majetkový vstup do jilemnické nemocnice
V jablonecké nemocnici instalovali propojovací chodby
V jablonecké nemocnici zahajují stavbu propojovacích chodeb
Stavební práce budou v jablonecké v nemocnici probíhat i během léta
V jablonecké nemocnici loni vyšetřili na mamografu přes 6 tisíc žen
Rekonstrukce na oddělení rehabilitace a fyzikální medicíny finišuje
Začala rekonstrukce v ambulantní části rehabilitace a fyzikální medicíny
Modernizace přístrojového vybavení v jablonecké nemocnici finišuje
Jablonecká nemocnice pořádala Den otevřených dveří

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 7 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Zmírnění opatření proti koronaviru od 23. listopadu

Mezi nejdůležitější přijaté změny od 23. listopadu patří zkrácení úplného zákazu volného pohybu osob ze současných 21 hodin na dobu od 23 hodin do 4.59 druhého dne. Mezi výjimky ze zákazu nově přibude cesta zpátky do místa bydliště. Nově bude možné konat svatby, pohřby, bohoslužby či uzavření registrovaného partnerství v počtu do 20 osob. Zvýší se i limit pro shromažďování nepříbuzných osob, a to ze dvou na šest. Nově budou umožněna i náboženská shromáždění, ale opět jen do 20 osob a za dodržení nařízených hygienických opatření. V oblasti maloobchodu a služeb je umožněn také venkovní prodej vánočních stromků, kaprů a vánočních ozdob. Obchody budou moci mít otevřeno také až do 23 hodin a nově budou moci na žádost myslivců, kvůli prevenci výskytu afrického moru prasat, mít otevřeno i prodejny zbraní a střeliva.

Jablonecké děti budou mít na dopisy pro Ježíška celý týden

Pod vánočním stromem na Mírovém náměstí hledají děti vždy v den jeho rozsvícení schránku na Ježíškovu poštu. Letos budou mít více času. „Schránka bude pod stromem i letos. Ale narozdíl od předešlých let tam bude ne jeden den, ale hned celý týden," upřesnila Zdeňka Květová, vedoucí oddělení školství. Dopis adresovaný Ježíškovi a opatřený čitelnou zpáteční adresou tak mohou děti vhazovat do schránky pod stromem přesně od neděle 29. listopadu do neděle 6. prosince. „Zpáteční adresa na dopise je důležitá proto, aby mohl Ježíšek dětem odpovědět," doplnila Květová. Program Jablonecký advent online


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Vánoční dárek bude v Krabici od bot
Město Jablonec a Grepa pomáhají distanční online výuce ve školách
Opilý řidič nerespektoval v Tanvaldu zákaz jízdy a v Hamrech havaroval
Trenérovo jubileum při derby v Liberci
Další bod v Tyršových sadech rozšiřuje kamerový systém v Jablonci

Nejčtenější články

23.11.: Jablonečtí strážníci pomohli zachránit život
24.11.: Opilý řidič nerespektoval v Tanvaldu zákaz jízdy a v Hamrech havaroval
22.11.: V Plavech otevřeli novou lávku

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn