Během léta budou v jablonecké nemocnici probíhat stavební práce

30.06.2020 11:08:31 | Autor: redakce | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Během léta budou v jablonecké nemocnici probíhat stavební práce

Období léta ovlivní vnitřní provoz nemocnice stavební práce či malování na některých odděleních. Zahájeny budou mimo jiné stavební práce v prostorách, jež se postupně využijí k rozšíření po přestěhování lůžek intenzivní péče do nového Pavilonu intenzivní medicíny.

Na konci června počítá nemocnice s modernizací recepce a čekárny gastroenterologie. Náhradní prostory budou zajištěny na bývalém oddělení ARO, nedaleko stávajícího vstupu do čekárny gastroenterologie. Rekonstrukce potrvá zhruba čtyři týdny. Práce byly zahájeny již tento pátek 26. června.

V srpnu budou probíhat stavební práce na bývalém lůžkovém oddělení ARO, kde se rozšíří zázemí chirurgických ambulancí o nový zákrokový sálek a vyšetřovnu. Práce zde mohou zasáhnout do začátku září. „Při stavbách v přízemí pavilonu B je třeba počítat se zvýšeným hlukem a prašností nejen přímo v místech stavby, ale také na sousedících odděleních. Za vzniklé komplikace se omlouváme a děkujeme za pochopení," informovala veřejnost Petra Hybnerová, tisková mluvčí nemocnice.

Rekonstrukce recepce a čekárny gastroenterologie v jablonecké nemocnici<br />Autor: Jana Válková Letní období je také každoročně využíváno k vymalování. Letos to bude na odděleních chirurgie B1, ortopedie a ORL. Některé práce budou částečně probíhat i za provozu. O aktuální situaci a přesných termínech prací a případného uzavření oddělení informuje nemocnice veřejnost prostřednictvím webových stránek www.nemjbc.cz.

V dalším období od podzimu 2020 plánuje nemocnice rekonstrukci jedné vyšetřovny na lůžkové chirurgii a vyšetřovny v ambulantní části rehabilitace. V plánu je také úprava prostor po bývalém chirurgickém JIP v 1. patře pavilonu B, který je již kompletně přestěhován do nového pavilonu, a jeho využití pro dospávací pokoj.

Letní provoz v nemocnici

Období léta je každoročně využíváno k rekonstrukcím oddělení či malování. Provoz některých ambulancí bude omezen také z důvodu čerpání dovolených. Nemocniční lékárna bude ve státní svátek v pondělí 6. 7. otevřena od 8 do 16 hodin. V nemocnici je standardně v provozu pohotovostní služba pro děti i dospělé. Aktuální informace o letním provozu oddělení najdete na internetových stránkách nemocnice www.nemjbc.cz.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

V jablonecké nemocnici probíhá výstava energických obrazů
Jablonecká nemocnice zpřísnila vstup pacientů a zakázala návštěvy
Slavnostně otevřeli pavilon intenzivní medicíny v jablonecké nemocnici
Prvním miminkem v jablonecké nemocnici v roce 2020 je Teodor
Vánoce v jablonecké nemocnici a novinky o provozu
Liberecký kraj přispěl do nemocnice v Jablonci na zdravotnické vybavení
Stavba nového pavilonu v jablonecké nemocnici se blíží k závěru
Liberecký kraj zvažuje majetkový vstup do jilemnické nemocnice
V jablonecké nemocnici instalovali propojovací chodby
V jablonecké nemocnici zahajují stavbu propojovacích chodeb
Stavební práce budou v jablonecké v nemocnici probíhat i během léta
V jablonecké nemocnici loni vyšetřili na mamografu přes 6 tisíc žen
Rekonstrukce na oddělení rehabilitace a fyzikální medicíny finišuje
Začala rekonstrukce v ambulantní části rehabilitace a fyzikální medicíny
Modernizace přístrojového vybavení v jablonecké nemocnici finišuje
Jablonecká nemocnice pořádala Den otevřených dveří

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 7 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Náročný začátek týdne v Krkonoších. Horská služba zasahovala pětkrát

Prodloužený víkend znamenal výrazně vyšší počet návštěvníků Krkonoš a s tím i nárůst počtu zásahů, do Špindlerova Mlýna letěl i vrtulník. Pět náročných zásahů jen za posledních 24 hodin má za sebou Horská služba ze Špindlerova Mlýna. Podrobnosti o zásazích na Našem Pojizeří

TU Liberec přišla s projektem mapujícím historické zdroje vody

Návrh projektu, jehož cílem je vyhledávání zaniklých vodních prvků v krajině a nalézání metod jejich případné obnovy, představila letos v červnu Libereckému kraji Technická univerzita v Liberci. Celkové odhadované náklady jsou zhruba 6 milionů korun. Výstupy by měly být známy nejpozději v prosinci 2022. „Pokud by projekt uspěl ve vyhlášené výzvě, měl by se do něj zapojit i Krajský úřad Libereckého kraje. Výstupy můžeme v budoucnu použít i pro možné hodnocení žádostí o dotaci z dotačního programu Podpora zadržování vody v krajině, ale také pro plánování toho, jak pečovat o maloplošná chráněná území ve správě úřadu," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Hlavními výstupy projektu budou zejména určení polohy zaniklých vodotečí, rybníků, tůní a mokřadů, stopování meliorací a využití těchto dat při posuzování efektivity zamýšlených úprav krajiny. Projekt je v přípravné fázi a čeká na souhlasné stanovisko.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hrad Valdštejn si připomíná rod Valdštejnů
Hasiči upozorňují na prázdninová rizika
Frýdlant opět láká návštěvníky
Parní vlaky o prázdninách opět vyjíždí na koleje v Českém ráji
Jablonec přistoupí ke druhému kolu restrikcí. Chce uspořit 50 milionů

Nejčtenější články

09.07.: Libereckým krajem projede o víkendu Rally Bohemia
08.07.: Skvrna na Mšenském potoce je zatím stále neznámého původu
08.07.: Turnaj O pojizerský štít úspěšně skončil

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn