Béčko FK Jablonec: Na závěr podzimu potvrzení vedení v ČFL

12.11.2019 18:19:37 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Béčko FK Jablonec: Na závěr podzimu potvrzení vedení v ČFL

K poslednímu zápasu České fotbalové ligy zajížděla rezerva Jablonce ke zdánlivě lehčímu soupeři do Brozan, týmu který již delší dobu okupuje poslední místo v tabulce.

Sokol Brozany - FK Jablonec B 1:3 (0:0)

Domácí tým se představil jako velmi houževnatý tým, kterému se pochopitelně nelíbí jeho současné postavení v tabulce. Odpovídal tomu i průběh prvního poločasu, kde byli domácí vedoucímu týmu soutěže rovnocenným soupeřem.

Druhý poločas rozhodl o vítězi tohoto duelu, a stačilo k tomu necelých dvacet minut. V 51.minutě ve středu pole založil útok Rozkovec, míč se dostal do pokutového území a opět k aktivnímu Rozkovcovi, kterého kousek za čárou poslali domácí k zemi. Penaltu s jistotou proměnil Dočekal - 0:1. Po dlouhodobém zranění dostal tentokrát větší počet minut nadějný mladík Dominik Pleštil, který v 63. minutě poslal do křídla míč Haitlovi, a ten ihned před soupeřovu branku, kde dobíhal Daníček a zasunul - 0:2. Třetí branku přidal ze skrumáže Koblížek, čímž pojistil výhru Jablonce v Brozanech a vedení v tabulce. V závěru se aspoň na chvilku po zranění objevil Radův objev Jirka Váňa.

Pojistit vedení do jarní části by mohli hráči béčka pojistit výhrou v sobotu 16.11. od 10.15, kdy v Břízkách hostí béčko Hradce Králové a kdyby to náhodou nevyšlo, tak věřit Přepeřím, že v ten stejný čas porazí doma druhé Zápy.

Branky: 51.(PK) Dočekal, 63.Daníček, 69. Koblížek. Rozhodčí: Vokoun. ŽK: 4:0. Diváků: 169. Sestava Jablonce: Richter - Haitl (75. Buchlovský), Dočekal, Koblížek, Skuhravý - Pleštil (85. Munzar), Rozkovec, Macháček, Breda (60. Helm), Daníček - Velich (89. Váňa).

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Béčko Jablonce vyskočilo na první místo ČFL!
Rezerva Jablonce vyhrála v Zápech a spolu jsou v čele
Béčko Jablonce již patří ke špici ČFL
Rezerva FK Jablonec v Břízkách vyrukuje na Živanice
Regionální derby v ČFL pro béčko Jablonce
Béčko FK Jablonec otočilo duel na Bohemians!
Výhrou nad Boleslaví jde jablonecké béčko na čtvrté místo ČFL

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

TU Liberec přišla s projektem mapujícím historické zdroje vody

Návrh projektu, jehož cílem je vyhledávání zaniklých vodních prvků v krajině a nalézání metod jejich případné obnovy, představila letos v červnu Libereckému kraji Technická univerzita v Liberci. Celkové odhadované náklady jsou zhruba 6 milionů korun. Výstupy by měly být známy nejpozději v prosinci 2022. „Pokud by projekt uspěl ve vyhlášené výzvě, měl by se do něj zapojit i Krajský úřad Libereckého kraje. Výstupy můžeme v budoucnu použít i pro možné hodnocení žádostí o dotaci z dotačního programu Podpora zadržování vody v krajině, ale také pro plánování toho, jak pečovat o maloplošná chráněná území ve správě úřadu," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Hlavními výstupy projektu budou zejména určení polohy zaniklých vodotečí, rybníků, tůní a mokřadů, stopování meliorací a využití těchto dat při posuzování efektivity zamýšlených úprav krajiny. Projekt je v přípravné fázi a čeká na souhlasné stanovisko.

Jan Randáček končí jako ředitel Oblastní galerie, jde do Bruselu

Významný kariérní posun čeká ředitele Oblastní galerie v Liberci Jana Randáčka. Po dvanácti letech z vedení galerie odejde a vymění Liberec za Brusel. Na podzim letošního roku totiž nastoupí jako národní expert do Evropského parlamentu, konkrétně do oddělení, které spravuje uměleckou sbírku této instituce. „Za léta ve funkci ředitele vykonal Jan Randáček pro Oblastní galerii mnoho dobrého. Vedl ji opravdu kvalitně a v souladu s aktuálními trendy v oblasti galerijnictví. Podařilo se mu zvýšit počty návštěvníků a i díky němu libereckou galerii odborníci vnímají jako jednu z nejdůležitějších v České republice. Upřímně mu za jeho práci děkujeme a přejeme hodně štěstí v novém působišti," prohlásil hejtman Martin Půta.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nová stezka dětem ukáže Zelené putování za tajemstvím stromů
V zásadském areálu bude hrát kapela Volupsije
O cenu památkářů se uchází nádraží Martinice a Beranův hostinec
Jablonec posílí útočník Ivan Schranz
Jediná šance jak to napravit je Baník

Nejčtenější články

04.07.: Zahraniční dělníci o nákaze často nevědí. Otestujte se, vybízejí hygienici
04.07.: Zlatá popelnice 2019: nejlíp třídí odpady v Albrechticích a Jablonečku
06.07.: Jediná šance jak to napravit je Baník

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn