Barvy Jablonec

12.08.2016 23:02:37 | Autor: Placená inzerce | Rubrika: Zprávy | Obce: Harrachov,Liberecký kraj,Jablonecko

Barvy Jablonec

Jsme maloobchodní i velkoobchodní prodejna barev, laků a drogerie s mnohaletou praxí na Jablonecku. Na počkání pro vás mícháme autolaky, interiérové, malířské i fasádní barvy, emaily, antikorozní a průmyslové barvy. Poskytujeme zákaznické i množstevní slevy, nabízíme profesionální přístup a individuální poradenství pro každého zákazníka. 

Naši prodejnu najdete na křižovatce hlavního vjezdu do Jablonecké nemocnice, pod úrovní silnice Rýnovická, v ulici Riegrova 38, Jablonec nad Nisou. Přímo před prodejnou se nachází zastávka MHD Jablonec s názvem „Nemocnice". (GPS souřadnice: 50.7315535N, 15.1609984E). Aktuální informace a probíhající akční nabídky najdete na našem webu www.barvy-jablonec.cz.


Našim zákazníkům nabízíme bezplatné parkování v areálu prodejny či kávu zdarma. Přijímáme běžné typy všech platebních a bezkontaktních karet Visa, Visa Electron, MasterCard či Maestro.

Autolaky Autokosmetika

Máme mnohaleté zkušenosti v oblasti míchání autolaků všech systémů lakování. Zakázky se snažíme vyřizovat na počkání nebo flexibilně dle požadavku zákazníka. Každou jednotlivou barvu se snažíme doladit přímo ke konkrétnímu vozu. Odstíny měříme nejmodernějším spectrophotometrem, namícháme metalízy a unibarvy všech světových výrobců automobilů. Náš sortiment prodeje obsahuje veškeré materiály pro lakýrníky a řemeslníky. 


Drogerie, úklid, domácnost

Nabízíme široký sortiment klasické i technické drogerie, velký výběr úklidových prostředků a mnoha již zdánlivě nesehnatelných, legendárních českých výrobků.

Zdarma zavážíme školy, mateřské školy, restaurace, provozovny i firmy úklidovými prostředky a drogerií.

Fasádní a interiérové barvy, omítky

Nabízíme akrylátové, silikátové, silikonové omítky, fasádní i interiérové barvy mnoha českých i zahraničních výrobců. Každému zákazníkovi dle jeho přání vytvoříme cenovou nabídku, poradíme s výběrem vhodné barvy a nabídneme nejlepší technologické řešení. Na počkání natónujeme jakýkoliv odstín, dle dostupných vzorkovnic.


Laky, lazury, oleje

Naší nabídkou je široký sortiment nátěrů na dřevo, laky, lazury, olejové lazury, oleje a vosky včetně fungicidů pro impregnaci dřeva, dřevotmelů, penetračních a renovujících přípravků.
Lazurovací barvy mícháme a dokážeme dotónovat do odstínu přineseného vzorku!

Míchací centrum, tapety

Na počkání namícháme barvy na omítku, fasádu, dřevo i kov. Disponujeme výběrem ze širokého spektra vzorkovnic - RAL NCS BAUMIT DULUX PRIMALEX HET. Pro každého zákazníka na jakékoliv množství spočítáme cenovou nabídku dle vybraného odstínu a materiálu.

Nově nabízíme široký sortiment tapet, fototapet, bytového textilu firmy Dimex. Ukázky realizací na naší prodejně najdete v přiložené fotogalerii. Připraven pro Vás máme také tisk vlastních motivů a rozměrů na fototapety a látky.


Barvy na střechy

Nabízíme barvy a hydroizolační systémy na všechny druhy střešních krytin (pozink, měď, lepenky, tašky, fólie, eternit). Dle konkrétního podkladu vybereme možnosti a varianty nátěrů, včetně vhodné přípravy podkladů.

Jedním z oborů naší společnosti jsou kompletní rekonstrukce plochých i sedlových střech a všech prací s nimi spojených (světlíky, hromosvody, klempířské práce), proto se u nás můžete spolehnout na správný výběr materiálu a vhodně navrženého technologického postupu. Jsme certifikovaní výrobci nátěrových hmot AKROJAS® ST a AKROJAS® KOR. Naše střešní barvy obdržely několik národních cen za jakost a ekologii. Více informací na webu www.spolehlive-strechy.cz

Adresa prodejny:
Riegrova 38
466 01, Jablonec nad Nisou

Kontakty na prodejnu:
Pevná linka:  483 713 766
Mobil:            778 522 325

E-mail: info@barvy-jablonec.cz
E-mail: autolaky@barvy-jablonec.cz

Web: www.barvy-jablonec.cz 

replica watches www.cmblogwatch.net  

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 9 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Tři žádosti o dotace na čističky odpadních vod jsou schválené

Od začátku dubna přijímalo oddělení dotací jabloneckého magistrátu žádosti o finanční příspěvek do Programu podpory technické infrastruktury. Program podporuje odkanalizování rodinných nebo bytových domů, které dosud nejsou napojené na veřejnou kanalizaci. „Nově se program týká i novostaveb, pokud má žadatel již schválenou žádost do 1. kola radou města v předchozích letech," upozornila Iveta Habadová, vedoucí oddělení dotací, a dodala: „Letos byly předloženy tři žádosti o dotace na domovní čistírny odpadních vod, které schválilo zastupitelstvo na svém zářijovém jednání." Žádosti se stále předkládají ve dvou kolech na oddělení dotací, dotace činí 50 % způsobilých výdajů, maximálně však 50 tisíc Kč na jednu bytovou jednotku. Vyplácena je ex-post, závěrečné vyúčtování příjemce předkládá nejdříve k 1. březnu 2021.

Hledá se jubilejní desátá Alej roku. Nominace běží do konce října

V celostátní anketě Alej roku spolku Arnika je dosud nominováno 22 alejí, z Libereckého kraje zatím žádná. Loni v kraji bodovala alej na Křížový vrch u Cvikova, za celou republiku památná alej u Rakovnického potoka. Která se stane desátou Alejí roku? Nominujte ji na www.alejroku.cz. Podrobnosti v předchozím článku zde


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazem: Jablonecké podzimní slavnosti 2020 s koncertem Anny K.
Město Jablonec nad Nisou zabodovalo v Odpadovém Oskarovi 2020
Tři otázky pro Václava Hudečka
V Libereckém kraji uspělo kouzlo starého skla a obrábění plastů
S libverdským kohoutem na Kočičí kameny

Nejčtenější články

23.09.: VIDEO: Hasiči museli vyzvednout ve Smržovce převrácenou Tatru
24.09.: Evakuace žáků ZŠ Rýnovice nebyla cvičením, hořelo elektrické vedení
24.09.: Rodiče ignorovali v ulici Arbesova zákaz stání, teď nemohou ani zastavit

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn