Atleti LIAZU Jablonec zahajují sezonu

25.05.2020 16:31:45 | Autor: Dušan Molitoris, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Atleti LIAZU Jablonec zahajují sezonu

Po dvou měsících, kdy nebylo možné vzhledem k situaci s koronavirem závodit, ale jen trénovat, zahajují atleti konečně zkrácenou sezonu. V Jablonci nad Nisou proběhnou první závody v rámci Krajského Votvíráku do kterého se zapojilo jedenáct oddílů kraje. Závody proběhnou na stadionu Střelnice v sobotu 30. května od 11.00. Možnost si poprvé zazávodit budou mít atleti v kategoriích od staršího žactva až po dospělé. Na programu bude pět disciplín: běh na 60 metrů, 150 metrů, 500 metrů a skok o tyči. V areálu Srnčího dolu proběhnou současně dvě vrhačské disciplíny kladivo a disk všech kategorií.

Hlavní akcí zahájení sezony budou závody Spolu na startu, kterou vyhlásil Český atletický svaz a do tohoto projektu se přihlásilo přes 200 oddílů z celé republiky. Závody proběhnou v pondělí 1. června a zapojí se do nich přes 30 tisíc atletů, kteří tak společně zahájí letní atletickou sezonu. Na stadionu Střelnice v Jablonci nad Nisou se představí od 16:00 hodin mladé naděje jablonecké atletiky ročníků 2007-2010. Na programu bude běh na 50m a 100m a hod kriketovým míčkem. V areálu Srnčího dolu proběhnou současně dvě vrhačské disciplíny kladivo a disk všech kategorií.

Součástí projektu Spolu na startu jsou také mítinky za účasti našich reprezentantů na prvním, který proběhne 1.června na Kladně se představí naši nejlepší v čele s Bárou Špotákovou, Pavlem Maslákem a Tomášem Staňkem. Závody přenáší ČT Sport od 17 hodin. Představí se tam také dvě naše závodnice sprinterka Adéla Novotná a dálkařka Barbora Hůlková.

V průběhu června by se měla atletická sezona rozeběhnout v plné síle. Na stadionu Střelnice proběhne 10 závodů bude to velký nápor na pořadatele a rozhodčí z jabloneckého oddílu TJ LIAZ Jablonec. Věříme, že to dokonale a bez problémů zvládnou.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Zákaz návštěv platí v nemocnicích v Liberci, Turnově i Frýdlantě

S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid19 vyhlašuje KNL, a.s. s platností od soboty 19. 9. 2020 zákaz návštěv ve všech svých nemocnicích v Liberci, Turnově a Frýdlantě. „I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení," potvrdil tiskový mluvčí KNL Václav Řičář.

Koncert kapely Prak je přesunutý na listopad

Koncert rockových harcovníků a špičkových muzikantů z kapely Prak je v klubu Na Rampě zrušen. „Velmi nás to mrzí, ale kapela Prak, která měla vystoupit v pátek 18. 9. v jabloneckém Klubu Na Rampě, byla nucena dnes koncert ze zdravotních důvodů jednoho svého člena zrušit. Koncert se přesouvá na listopad," sdělila za pořadatele Milena Bauerová. Zářijový program klubu Na Rampě


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hořela střecha rodinného domu v Tanvaldě
Nádražní ulice v Turnově dostala v okolí viaduktu finální koberec
VIDEO: Běh Přes desenské kopce 2020
Město podpoří Ski Klub Jablonec jedním milionem korun
Mistr tesař ctí ducha historie i při stavbě nových domů

Nejčtenější články

18.09.: Nejdříve naděje, potom debakl
18.09.: KAM ZA SPORTEM: 19. 9. – 20. 9. 2020
19.09.: Liberecký kraj startuje nový systém objednávek na koronavirové testy

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn