Atleti LIAZU Jablonec zahajují sezonu

25.05.2020 16:31:45 | Autor: Dušan Molitoris, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Atleti LIAZU Jablonec zahajují sezonu

Po dvou měsících, kdy nebylo možné vzhledem k situaci s koronavirem závodit, ale jen trénovat, zahajují atleti konečně zkrácenou sezonu. V Jablonci nad Nisou proběhnou první závody v rámci Krajského Votvíráku do kterého se zapojilo jedenáct oddílů kraje. Závody proběhnou na stadionu Střelnice v sobotu 30. května od 11.00. Možnost si poprvé zazávodit budou mít atleti v kategoriích od staršího žactva až po dospělé. Na programu bude pět disciplín: běh na 60 metrů, 150 metrů, 500 metrů a skok o tyči. V areálu Srnčího dolu proběhnou současně dvě vrhačské disciplíny kladivo a disk všech kategorií.

Hlavní akcí zahájení sezony budou závody Spolu na startu, kterou vyhlásil Český atletický svaz a do tohoto projektu se přihlásilo přes 200 oddílů z celé republiky. Závody proběhnou v pondělí 1. června a zapojí se do nich přes 30 tisíc atletů, kteří tak společně zahájí letní atletickou sezonu. Na stadionu Střelnice v Jablonci nad Nisou se představí od 16:00 hodin mladé naděje jablonecké atletiky ročníků 2007-2010. Na programu bude běh na 50m a 100m a hod kriketovým míčkem. V areálu Srnčího dolu proběhnou současně dvě vrhačské disciplíny kladivo a disk všech kategorií.

Součástí projektu Spolu na startu jsou také mítinky za účasti našich reprezentantů na prvním, který proběhne 1.června na Kladně se představí naši nejlepší v čele s Bárou Špotákovou, Pavlem Maslákem a Tomášem Staňkem. Závody přenáší ČT Sport od 17 hodin. Představí se tam také dvě naše závodnice sprinterka Adéla Novotná a dálkařka Barbora Hůlková.

V průběhu června by se měla atletická sezona rozeběhnout v plné síle. Na stadionu Střelnice proběhne 10 závodů bude to velký nápor na pořadatele a rozhodčí z jabloneckého oddílu TJ LIAZ Jablonec. Věříme, že to dokonale a bez problémů zvládnou.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jan Randáček končí jako ředitel Oblastní galerie, jde do Bruselu

Významný kariérní posun čeká ředitele Oblastní galerie v Liberci Jana Randáčka. Po dvanácti letech z vedení galerie odejde a vymění Liberec za Brusel. Na podzim letošního roku totiž nastoupí jako národní expert do Evropského parlamentu, konkrétně do oddělení, které spravuje uměleckou sbírku této instituce. „Za léta ve funkci ředitele vykonal Jan Randáček pro Oblastní galerii mnoho dobrého. Vedl ji opravdu kvalitně a v souladu s aktuálními trendy v oblasti galerijnictví. Podařilo se mu zvýšit počty návštěvníků a i díky němu libereckou galerii odborníci vnímají jako jednu z nejdůležitějších v České republice. Upřímně mu za jeho práci děkujeme a přejeme hodně štěstí v novém působišti," prohlásil hejtman Martin Půta.

Kraj letos na obce bezplatně převede pozemky v hodnotě více než 5 milionů

Bezpečnost občanů je na prvním místě, a proto Liberecký kraj chce ještě v prvním pololetí tohoto roku převést více než 9,5 tisíce metrů čtverečných pozemků šesti obcím a přes 2,6 tisíce metrů čtverečných pozemků čtyřem městům. „Za pozemky v celkové hodnotě 5 064 088 korun od samospráv peníze nechceme. Cílem kraje je podpořit města a obce, aby stavěly podél komunikací chodníky, a zvýšila se tak bezpečnost chodců i řidičů," uvedla statutární náměstkyně hejtmana pro řízení ekonomiky, správy majetku a informatiky Jitka Volfová. Největší plochu pozemků, cca 8584 m2, Liberecký kraj v současné době převádí na statutární město Liberec. Velký pozemek bezplatně získá i obec Pěnčín, kde se jedná o výměru cca 3768 m2.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hlasujte v internetové soutěži pro obnovu smržovských varhan
V Libereckém kraji je aktuálně 60 lidí nakažených nemocí Covid-19
Ministr vnitra ocenil policistu a zaměstnance z Libereckého kraje
Novinky v KRNAP: nová zonace, návštěvní řád a značení cyklotras
Další dvě žádosti o dotaci z městského programu jsou úspěšné

Nejčtenější články

29.06.: Obrazem: Maturanti z Tanvaldu si převzali svá vysvědčení
29.06.: Ve Vratislavicích hoří v areálu pivovaru. Zranili se dva hasiči
01.07.: V Libereckém kraji je aktuálně 60 lidí nakažených nemocí Covid-19

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Individuální bydlení v blízkosti Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn