Anna K. akusticky uzavře letošní Sedmihorské léto

27.08.2019 10:34:30 | Autor: jm, pjs | Rubrika: Kultura | Obce: Liberecký kraj

Anna K. akusticky uzavře letošní Sedmihorské léto

Známe již výherce vstupenek v soutěži! Poslední akcí, která uzavře nejen desátý ročník Sedmihorského léta, ale také celé letošní prázdniny, bude 29. srpna akustický koncert oblíbené zpěvačky Anny K. S námi můžete soutěžit o čtyři vstupenky na koncert!

V Sedmihorkách zazní největší hity zpěvačky, její energie a pozitivní náhled na život dodají všem divákům pořádnou dávku života do nového školního roku! Hity jako Nebe, Nelítám nízko, Večernice, Ty jsi jako já a mnoho dalších dostanou v rámci sedmihorského večera trochu jiný kabát. Anna K., oblíbená a pozitivní energií nabitá zpěvačka, totiž tyto hudební pecky představí v akustické podobě.

Na co se těšit? Odpovídá Anna K. v rozhovoru pro Sedmihorské léto: „Přestože bude vystoupení pro sedící publikum, nemusejí se posluchači obávat, že se budou nudit. Vždycky mě lákalo hrát pro sedící publikum, stejně jako zkusit zakomponovat do mojí muziky více akustických nástrojů a aranže očesat až na dřeň. Na druhou stranu přiznávám, že miluju i zvuk elektrické kytary, které jsem se nedokázala úplně zříct. Mám tak v plánu nakonec zvednout lidi v Sedmihorkách ze židlí, jako zatím na každém akustickém koncertě, který jsme v životě odehráli."

Velkou část jejích hitů přearanžoval americký producent Steve Walsh. S podobnou prací má velké zkušenosti. Například v minulosti už podobným způsobem upravil největší hity anglické kapely Erasure pro jejich akustické album Union Street a následné turné. K tomu Anna K. dodává: „Druhou polovinu repertoáru jsme předělali na zkouškách společně s kapelou. Do skladeb jsme přidali i nástroje, které kapela běžně nepoužívá."

 Pořadatelé s portálem Naše Pojizeří připravili pro čtenáře soutěž o čtyři vstupenky na koncert Anny K. v rámci Sedmihorského léta 2019. Stačí správně odpovědět na tři otázky a poté mít štěstí při losování. Soutěž bude ukončena v neděli 25. srpna 20.00. Soutěž již byla ukončena! Jména výherců: Zuzana Lupková, Pavel Stuchlík, Martin Zembol a Markéta Schöffelová.

Od června do konce srpna se v rámci tohoto oblíbeného hudebního a divadelního festivalu v samém centru Českého ráje každoročně vystřídají desítky známých osobností. Letos tomu nebylo jinak. Diváci mohli zažít Divokýho Billa, Lucii Bílou, Arakain, Karla Plíhala, Dashu s Filharmonií Hradec Králové a dirigentem Martinem Kumžákem, nebo hereckou plejádu, kdy publikum pobavili Martin Zounar, Miroslav Etzler, Lenka Vlasáková, Jan Dolanský, Daniela Šinkorová a mnoho dalších. Poslední akcí, kdy můžete zažít krásnou atmosféru, a zakončit tak dokonale své léto, bude právě koncert Anny K. ve čtvrtek 29. srpna. 

Prázdninové hudební léto na Jablonecku pokračuje i v srpnu

Související články: 

Sedmihorské léto v polovině: Publikum nadchl Arakain s Lucií Bílou

Hudební a divadelní Sedmihorské léto odstartovalo Plnou parou

Desátý ročník Sedmihorského léta startuje už 30. června

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Upozornění pro cestující a veřejnost

Od úterý 21. ledna od 8 hodiny ranní se v jablonecké ulici Jarní přesunuje zastávka městské hromadné dopravy, a to v obou směrech. Nově ji až do odvolání najdete o 150 metrů dále v ulici Růžová u domu s číslem popisným 15. Důvodem přesunu je havárie plynovodu.

Uzavírka chodníku v jablonecké ulici SNP

Do 24. ledna budou probíhat stavební práce na chodníku ulice SNP v Jablonci nad Nisou. Důvodem je havárie podzemního vedení plynu. Oprava plynárenského vedení zabírá téměř čtyři čtvereční metry chodníku ulice SNP, dělníci tu budou pracovat do 24. ledna. Nový povrch pak chodník získá nejpozději do konce dubna tohoto roku.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jan Sýkora je opět v Jablonci
Tanvaldští koledníci získali přes 60 tisíc korun na dobrou věc
Díky milionům z krajského úřadu se opraví památky a vylepší expozice
Pralyžaři podesáté míří na zásadské závody postaru
Hejtman Libereckého kraje navštívil Desnou

Nejčtenější články

21.01.: Řidička za volantem usnula a zastavila se až na kruhovém objezdu
20.01.: Jablonecké městské lázně se musely uzavřít
20.01.: Zemřel předseda senátu Jaroslav Kubera. Pietní místo bude i v Jablonci

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn