Albrechtice poprvé vyhrály mistrovství Albrechtic

27.06.2016 00:01:04 | Autor: mp, end | Rubrika: Sport | Obce: Albrechtice v Jizerských horách,Jablonecko

Albrechtice poprvé vyhrály mistrovství Albrechtic

V Albrechticích u Lanškrouna se v sobotu 25. června konal  43. ročník fotbalového turnaje Albrechtic z celé České republiky. Vítězství poprvé v historii vybojovali fotbalisté z Albrechtic v Jizerských horách.

Albrechtice v Jizerských horách se probojovaly do finále, které se hrálo za tropického vedra. Finále skončilo v normální hrací době bez branek a o vítězi rozhodovaly pokutové kopy. V nich zvítězili fotbalisté z Jablonecka v poměru 2:1. Finále sledovalo 500 diváků, z nichž 50 dorazilo z podhůří Jizerských hor. Ty na turnaj přivezl vedoucí výpravy Josef Janda. „Před dvěma lety jsme na domácí půdě smolně prohráli ve finále na penalty 12:13," vzpomínal na poslední finálovou účast Jaroslav Zeman, starosta Albrechtic v Jizerských horách

Nejlepšími hráči byli Jan Pipek ml., Lukáš Koldovský, Jan Dočkal a gólman Žanta. Pochvalu zaslouží také dvaačtyřicetiletý veterán René Šimek. Vítězné mužstvo získalo od starosty Jaroslava Zemana 5 000 Kč na prémiích. Příští 44. ročník se bude konat v Albrechticích nad Orlicí.

Celkem se každoročně účastní osm měst a obcí nesoucí jméno Albrechtice (4x Moravskoslezský kraj, 1x Královéhradecký, 1x Pardubický, 1x Liberecký a 1x Jihočeský kraj). 

Sestava Albrechtice v Jizerských horách: Žanta - Kulhánek, Vávra, Šimek, Koldovský - Štěpnička, Pipek, J. Sedlák, M. Sedlák – Bělohlávek, Dočekal, střídali: Štěpánek, Svoboda, Pecháček.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 24 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Zateplováním se v krajských budovách ušetří ročně více než milion korun

V letech 2016-2019 ušetřil Liberecký kraj díky zateplování svých budov 3,5 milionu korun. Vyplývá to z analýzy dat z modulu ENERGIE. Ta probíhá pravidelně každý rok. Porovnávají se v ní mimo jiné spotřeby objektů před provedením revitalizačních opatření, tedy před zateplením, a po nich. Ve všech budovách ve správě Libereckého kraje se v letech 2016-2019 ušetřilo 3 250 000 kWh. Ve finančním vyjádření to je 3 500 000 korun. „Je jasně vidět, že investice do revitalizací plášťů budov se dlouhodobě vyplácejí. Navíc snížením spotřeby snižujeme i tzv. uhlíkovou stopu a pomáháme přírodě. Rozhodně v tom hodláme pokračovat," okomentovala výsledky analýzy statutární náměstkyně hejtmana pro řízení ekonomiky, správy majetku a informatiky Jitka Volfová.

Náročný začátek týdne v Krkonoších. Horská služba zasahovala pětkrát

Prodloužený víkend znamenal výrazně vyšší počet návštěvníků Krkonoš a s tím i nárůst počtu zásahů, do Špindlerova Mlýna letěl i vrtulník. Pět náročných zásahů jen za posledních 24 hodin má za sebou Horská služba ze Špindlerova Mlýna. Podrobnosti o zásazích na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

O prázdninách se v jabloneckých školách opravuje
Ve Skřivánčí ulici v Jablonci se srazil kamion s osobním autem
Tábor nejen pro neslyšící děti měl letos název Svět kolem nás
Program kin v Jablonci nad Nisou od 9. do 22. července
Obrazem: Rally Bohemia 2020

Nejčtenější články

11.07.: Lidí s koronavirem v kraji aktuálně 96, v okrese Jablonec přibylo 6 osob
13.07.: Ve Skřivánčí ulici v Jablonci se srazil kamion s osobním autem
12.07.: Obrazem: Premiérový Farský trh v Jablonci

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Individuální bydlení v blízkosti Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn