Akce S rodinou na Ještěd nabídla lyžování, zábavu i zájezd k moři

07.01.2019 08:39:22 | Autor: redakce | Rubrika: Volný čas | Obce: Liberecký kraj

Akce S rodinou na Ještěd nabídla lyžování, zábavu i zájezd k moři

Tradiční akce S rodinou na Ještěd proběhla v sobotu 5. ledna v rámci večerního lyžování, které bylo zdarma pro všechny lyžaře i snowboardisty. Přes nepřízeň počasí se přišlo na osvětlenou sjezdovku F10 pobavit kolem dvou set návštěvníků.

Stejný počet zaslal svůj tip do soutěže o zájezd k moři, lyže a celosezónní skipas. Svou účastí ozdobil večer i primátor Jaroslav Zámečník, který slavnostně odstartoval skialpinistický závod a odemknul sjezdovky ještědským klíčem.

„Po sněhové nadílce přišel mokrý sníh, dole ve městě i déšť, přesto jsme uvítali přes dvě stě návštěvníků. Myslím, že nelitovali. Program zahrnoval koncert, IQlandia show, ukázky nejnovějších vozů značky SEAT, testování lyží Sporten nebo lyžařskou show s pochodněmi a na závěr ohňostroj. V rámci soutěží jsme rozdali 40 čepic, čelenek Atomic a Salomon, 100 kilo mouky Pernerky a 3 hlavní výhry, což byl zájezd k moři do Egypta, lyže a sezonní permanentka," uvedla Renata Balašová ze Skiareálu Ještěd.

S rodinou na Ještěd 2018 - účastníci<br />Autor: Archiv Skiareál Ještěd Vedle největšího taháku prodlouženého večerního lyžování zdarma lákala na akci soutěžní otázka: Kolik kilových balení mouky Pernerky se vejde do kufru vozu Seat Ateca? Správná odpověď zněla 247. Podmínkou k získání hlavních cen bylo správně tipovat a přítomnost na akci.

Šťastnou držitelkou voucheru na zájezd do Egypta pro dvě osoby v pětihvězdičkovém hotelu od CK Blue Style se stala Jaroslava Havelková, druhou cenu voucher na lyže Sporten v hodnotě 7 000 Kč si odnesla Renata Munzarová a třetí výhru v podobě celosezónního skipasu do areálu Ještěd za 5 999 Kč získal Jiří Bílek.

Event S rodinou na Ještěd navštívil také liberecký primátor Jaroslav Zámečník, který se ujal slavnostního aktu pomyslného odemknutí sjezdovek ještědským klíčem. „Poté, co jsem se stal primátorem města Liberec, mne často i díky mému jménu zvou na slavnostní otevírání, ale odemknout sjezdovku klíčem, to je moje premiéra," uvedl s úsměvem primátor s příznačným jménem Zámečník.

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Členové horské služby uctí na Sněžce tragicky zesnulé kolegy

Jako každý rok členové české a polské horské služby i její příznivci ve středu 16. ledna vystoupají na úbočí Sněžky. Zde si připomenou tragédii z roku 1975, při níž zahynuli dva členové HS Štefan Spusta a Jan Messner. Záchranáři z České republiky a Polska se sejdou v horské boudě Slezský dům a poté se vypraví na úbočí. Zde položí věnec ke křížku, který tragickou událost připomíná. Další informace

Správa KRNAP varuje před nebezpečím pohybu v horách

Vzhledem k vývoji počasí v posledních hodinách varuje Správa KRNAP před nebezpečím při pohybu po Krkonoších. Mokrý sníh na mnoha místech způsobil vrcholové zlomy stromů, na řadě míst jsou stromy polovyvrácené a nahrnuté. Nejvíce postižené jsou západní Krkonoše. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Ze směnárny v Harrachově si chtěli odnést milion, krádež ale zpackali
V Jilemnici je opět k vidění obří sněhový Krakonoš
Horská služba hledala vyčerpaného turistu pod vrcholem Smrku
První Centrum odborného vzdělávání ve Frýdlantu je dokončené
Horská služba obnovuje v Krkonoších zaváté značení

Nejčtenější články

18.01.: Turnaj Smržovka cup 2019 si užilo 17 rodinných týmů
19.01.: První ročník NERROX cupu se v Tanvaldě povedl
17.01.: Favorit ze Střelnice si zastřílel

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT