Akce S rodinou na Ještěd nabídla lyžování, zábavu i zájezd k moři

07.01.2019 08:39:22 | Autor: redakce | Rubrika: Volný čas | Obce: Liberecký kraj

Akce S rodinou na Ještěd nabídla lyžování, zábavu i zájezd k moři

Tradiční akce S rodinou na Ještěd proběhla v sobotu 5. ledna v rámci večerního lyžování, které bylo zdarma pro všechny lyžaře i snowboardisty. Přes nepřízeň počasí se přišlo na osvětlenou sjezdovku F10 pobavit kolem dvou set návštěvníků.

Stejný počet zaslal svůj tip do soutěže o zájezd k moři, lyže a celosezónní skipas. Svou účastí ozdobil večer i primátor Jaroslav Zámečník, který slavnostně odstartoval skialpinistický závod a odemknul sjezdovky ještědským klíčem.

„Po sněhové nadílce přišel mokrý sníh, dole ve městě i déšť, přesto jsme uvítali přes dvě stě návštěvníků. Myslím, že nelitovali. Program zahrnoval koncert, IQlandia show, ukázky nejnovějších vozů značky SEAT, testování lyží Sporten nebo lyžařskou show s pochodněmi a na závěr ohňostroj. V rámci soutěží jsme rozdali 40 čepic, čelenek Atomic a Salomon, 100 kilo mouky Pernerky a 3 hlavní výhry, což byl zájezd k moři do Egypta, lyže a sezonní permanentka," uvedla Renata Balašová ze Skiareálu Ještěd.

S rodinou na Ještěd 2018 - účastníci<br />Autor: Archiv Skiareál Ještěd Vedle největšího taháku prodlouženého večerního lyžování zdarma lákala na akci soutěžní otázka: Kolik kilových balení mouky Pernerky se vejde do kufru vozu Seat Ateca? Správná odpověď zněla 247. Podmínkou k získání hlavních cen bylo správně tipovat a přítomnost na akci.

Šťastnou držitelkou voucheru na zájezd do Egypta pro dvě osoby v pětihvězdičkovém hotelu od CK Blue Style se stala Jaroslava Havelková, druhou cenu voucher na lyže Sporten v hodnotě 7 000 Kč si odnesla Renata Munzarová a třetí výhru v podobě celosezónního skipasu do areálu Ještěd za 5 999 Kč získal Jiří Bílek.

Event S rodinou na Ještěd navštívil také liberecký primátor Jaroslav Zámečník, který se ujal slavnostního aktu pomyslného odemknutí sjezdovek ještědským klíčem. „Poté, co jsem se stal primátorem města Liberec, mne často i díky mému jménu zvou na slavnostní otevírání, ale odemknout sjezdovku klíčem, to je moje premiéra," uvedl s úsměvem primátor s příznačným jménem Zámečník.

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Pietní akce se koná tradičně na Den Horské služby v Krkonoších

Tradiční pietní akcí v rámci Dne Horské služby ČR si v neděli 24. března v 16 hodin u pomníku zesnulých lyžařů Bohumila Hanče a Václava Vrbaty v Krkonoších horští záchranáři připomenou kolegy, kteří zahynuli při záchraně lidských životů. „Tento den je dobrou příležitostí k připomenutí obětavé práce a historie horských záchranářů v naší zemi. Letos zároveň slavíme výročí 84 let činnosti Horské služby," uvedl ústřední náčelník Horské služby Pavel Antl s tím, že spolu s horskými záchranáři se vzpomínky zúčastní i členové Ski Jilemnice a další přátelé hor. Více podrobností

Na krajském úřadě proběhne Myslivecká konference

Letošní konferenci pořádá Liberecký kraj ve spolupráci s mysliveckými sdruženími. Proběhne v sobotu 23. března v multimediálním sále budovy Krajského úřadu Libereckého kraje. Tématem přednášek bude odhad a přesné stanovení věku dospělé černé zvěře, osteologická preparace trofejí, chov zajíce či africký mor prasat. „V roce 2017 se jedna z přednášek týkala vzpomínky na profesora Javůrka a jeho působení v našem kraji. Při této příležitosti bylo navrženo založit tradici ocenění osobnosti našeho kraje, která se zasloužila o rozvoj myslivosti, a to na pozadí tak významné osobnosti, jako byl profesor Javůrek. Cílem je také poděkovat takovýmto lidem za jejich práci," uvedl Jiří Löffelmann, člen Rady Libereckého kraje, pověřený řízením rezortu životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Těžce zraněného běžkaře z koryta Bílé Desné vyprostila horská služba
Celkem 2,5 milionu dá Liberecký kraj na ohrožené památky
Lavina se sesula v Malé kotelní jámě. Horská služba hledala muže
Bozkovské jeskyně oslaví 50. výročí setkáním průvodců a zaměstnanců
V reprezentační přestávce se hrál přátelák s juniorkou Sparty

Nejčtenější články

21.03.: Jablonec získal dotaci na judo arénu. Stavět se začne už v dubnu
20.03.: Nová cukrárna domova důchodců Vratislavice je otevřená i veřejnosti
20.03.: Jak bude vypadat Horní Proseč?

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT