Adventní koncert DPS Vrabčáci přivítá i hosty

26.11.2017 11:56:48 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Adventní koncert DPS Vrabčáci přivítá i hosty

Návrat ledové královny se chystá na 20. prosince do Městského divadla v Jablonci nad Nisou. Tak zní totiž podtitul v pořadí XXIV. Adventního koncertu DPS Vrabčáci. Jak již název napovídá, pohádkovým večerem se prozpívají děti z DPS Vrabčáci a Vrabčata, pod vedením sbormistra Mgr. Pavla Žura a doprovodu klavíristky Romany Halamové.

Na prknech místního kulturního stánku se se svým repertoárem objeví rovněž partnerský Plzeňský dětský sbor B. Smetany se sbormistryní Bedřiškou Koželuhovou a klavírním doprovodem Dany Pytelkové.

Kromě dětských hlásků však zazní i hlas Josefa Wágnera, který Adventní koncert ozdobí nejen svým hitem Mně sílu dáš, jelikož mu bude patřit samostatná část programu.

Jak jsme již prozradili, večer se ponese v pohádkovém duchu, chybět samozřejmě nebudou ani vánoční písně, či skladby z nového CD, jež Vrabčáci nedávno natočili. Závěr pak bude již tradičně patřit společnému zpívání koled, do něhož se zapojí i publikum. Ledová královna (Lucie Peterková), která večer provede mluveným slovem, v závěru koncertu procitne ze zajetí chladu a své srdce rozdá divákům, aby mohli prožít ty nejkrásnější svátky roku obklopeni láskou a pohodou.

Adventní koncert DPS Vrabčáci se koná za finanční podpory statutárního města Jablonec nad Nisou a ve spolupráci s Městským divadlem Jablonec nad Nisou a pravidelně se jej zúčastňují zástupci statutárního města i Libereckého kraje, kulturních institucí, obchodní partneři, sponzoři i zástupci jablonecké ZŠ Mozartova.

Kromě vlastního adventního koncertu čeká Vrabčáky v předvánočním čase nabitý program. Ten začne 3. prosince společným vystoupením s Davidem Deylem při příležitosti rozsvícení Vánočního stromečku na Mírovém náměstí v Jablonci. Po boku hvězd světové operní scény zazpívají v jabloneckém divadle 13. prosince a o den později na stejném místě s Jankem Ledeckým.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Kulturní akce na Jablonecku od adventu až do Nového roku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Kraj žádá o dotaci na rekonstrukci silnice mezi Sklenařicemi a Vysokým

Celkem 2,4 kilometry dlouhý úsek ze Sklenařic do Vysokého nad Jizerou má v plánu rekonstruovat Liberecký kraj. O podporu tohoto projektu za necelých 70 milionů korun požádá z Integrovaného regionálního operačního programu (IROP). Rozhodla o tom na své schůzi Rada Libereckého kraje. Podrobnosti na Našem Pojizeří

V Jablonci nad Jizerou rozsvítí vánoční strom už 23. listopadu

Městský úřad v Jablonci nad Jizerou, místní dobrovolné spolky a Katolická farnost zvou na slavnostní rozsvícení Vánočního stromu, které se bude konat v sobotu 23. listopadu 2019 od 14 hodin v Pilišťatech u hájenky. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Dvě nehody ve stejný den za Hodkovicemi u odbočky na Jablonec
Kanibalky vyhnaly část obecenstva, většina se královsky bavila
U Vysokého nad Jizerou se srazila tři auta, na místě několik zraněných
Ladný pohyb zaplnil Jabloneckou sportovní halu
Hrad Vítkovec u Milčanského rybníka zničila třicetiletá válka

Nejčtenější články

21.11.: Hasiči zasahovali při požáru rodinného domu v Držkově
20.11.: U odbočky na Rádlo narazilo auto do divočáka
22.11.: Jarda Dočkal – 80!

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn