100 let SK oslaví 8. června v Zásadě

28.05.2019 10:12:22 | Autor: SK Zásada | Rubrika: Sport | Obce: Zásada

100 let SK oslaví 8. června v Zásadě

Aktualizováno: Fotbalová tradice v Zásadě patří v rámci okresu k jedné z nejstarších. Letos tomu bude právě 100 let od založení Sportovního klubu Zásada.

Vše začalo na louce za místní sokolovnou, ale jak šel čas, hřiště se přesunulo do současných prostor na jihovýchodním okraji obce, kde nyní kromě hlavní travnaté plochy naleznete kabiny s ubytovnou, zastřešenou plochu pro diváky, terasu a multifunkční hřiště, které zde je od loňského roku.

 

Zásadští za posledních sto let urazili dlouhou cestu od okresních soutěží až po první místo v krajském přeboru, kde v roce 1987 Zásada bojovala s Chomutovem B o účast v divizi.

 

Zavzpomínat na tyto časy a hlavně si sportovními zápasy připomenout, že i nyní má Zásada jak žákovské týmy, tak dospělé, plánují v Zásadě 8. června letošního roku.

 

Co nám k této události řekl současný předseda klubu Miroslav Princ: „I přesto, že v našem areálu pořádáme řadu fotbalových utkání, turnajů, ale i kulturních akcí, chceme, aby oslavy 100 let našeho klubu byly příjemnou připomínkou tohoto významného jubilea. Budeme proto velmi rádi, pokud se 8. června do našeho areálu dostaví co nejvíce bývalých hráčů, trenérů a funkcionářů, kteří v Zásadě působili. Je pro nás bohužel nemožné oslovit všechny jednotlivě a tak bych je rád takto jménem svým i jménem našeho klubu pozval k účasti na oslavách a setkání se starými známými."

 

I přesto, že přesný program bude teprve upřesněn, již nyní můžeme prozradit, že v rámci oslav proběhnou utkání jak dětských týmů, tak i dospělých. Těšit se můžete na utkání internacionálů ČR. V rámci doprovodného programu mimo jiné vystoupí mažoretky a ve večerních hodinách zahraje kapela k tanci i k přátelskému posezení. Oslavy zakončí velký ohňostroj.

 

V Zásadě probíhají přípravy již několik měsíců a velmi se na tuto událost těší. Již nyní pracují intenzivně na úpravě areálu i ubytovny, aby bylo vše v novém kabátě. Tak snad i počasí bude akci přát. Proto si dejte toto datum do kalendáře  a pokud jste v Zásadě působili, neváhejte dorazit.

 

Petr Růžička, Tel. 777 775 011, 735 149 363

Bohatý program:
od 9:30 - utkání žáků i dospělých, výstava fotografií, muzeum, vystoupení mažoretek
17:00 utkání staré gardy proti Internacionálům ČR
20:00 posezení s hudbou
20:45 ohnivá show
21:30 ohňostroj
Vstupné na akci je zdarma. Další informace na www.fotbalzasada.cz

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Krajský úřad podpoří deseti miliony liberecké Divadlo F. X. Šaldy

Částkou 10 milionů podpoří Liberecký kraj rekonstrukci topení a vzduchotechniky Divadla F. X. Šaldy v Liberci. Na svém jednání o tom rozhodla rada kraje. Celková částka na modernizaci budovy činí více než 26 milionů korun. „Ač se to na první pohled může zdát jako okrajová záležitost, kvalitní vzduchotechnika a vytápění jsou jedním ze základních předpokladů funkčnosti celého divadla. Proto jsme se rozhodli v letošním roce směřovat příspěvek Libereckého kraje právě do těchto úprav," uvedla Květa Vinklátová, radní pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Komunitní centrum Slunce všem v Turnově bude mít novou přístavbu

Spolek Slunce všem se věnuje péči o jedince s mentálním postižením a poruchami autistického spektra. Nyní se centrum dočká přístavby odlehčovacích služeb pro klienty s nestandardním chováním. Maximální denní kapacita bude šest klientů. Modernizace sídla komunitního centra probíhá již od roku 2012. Celková výše finanční podpory z rozpočtu Libereckého kraje již dosáhla částky 7 742 000 korun. Přístavba bude dokončena v první polovině příštího roku. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hejtman Libereckého kraje udělil hasičům záslužné medaile IZS
Během víkendu krajští hasiči vyjížděli k jedenácti nehodám
Obrazem: Utkání Fortuna ligy FK Jablonec - Sparta Praha
Atletkou roku Zuzana Hejnová a trenérkou Dana Jandová
Hořela chalupa v Jesenném, při zásahu se zranil jeden z hasičů

Nejčtenější články

09.11.: Obrazem: Ve Velkých Hamrech slavnostně otevřeli novou dráhu
10.11.: Tak snad už to Radovi došlo
10.11.: Domov důchodců Jablonecké Paseky má nového ředitele

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn