100 let SK oslaví 8. června v Zásadě

16.04.2019 10:12:22 | Autor: SK Zásada | Rubrika: Sport | Obce: Zásada

100 let SK oslaví 8. června v Zásadě

Fotbalová tradice v Zásadě patří v rámci okresu k jedné z nejstarších. Letos tomu bude právě 100 let od založení Sportovního klubu Zásada.

Vše začalo na louce za místní sokolovnou, ale jak šel čas, hřiště se přesunulo do současných prostor na jihovýchodním okraji obce, kde nyní kromě hlavní travnaté plochy naleznete kabiny s ubytovnou, zastřešenou plochu pro diváky, terasu a multifunkční hřiště, které zde je od loňského roku.

 

Zásadští za posledních sto let urazili dlouhou cestu od okresních soutěží až po první místo v krajském přeboru, kde v roce 1987 Zásada bojovala s Chomutovem B o účast v divizi.

 

Zavzpomínat na tyto časy a hlavně si sportovními zápasy připomenout, že i nyní má Zásada jak žákovské týmy, tak dospělé, plánují v Zásadě 8. června letošního roku.

 

Co nám k této události řekl současný předseda klubu Miroslav Princ: „I přesto, že v našem areálu pořádáme řadu fotbalových utkání, turnajů, ale i kulturních akcí, chceme, aby oslavy 100 let našeho klubu byly příjemnou připomínkou tohoto významného jubilea. Budeme proto velmi rádi, pokud se 8. června do našeho areálu dostaví co nejvíce bývalých hráčů, trenérů a funkcionářů, kteří v Zásadě působili. Je pro nás bohužel nemožné oslovit všechny jednotlivě a tak bych je rád takto jménem svým i jménem našeho klubu pozval k účasti na oslavách a setkání se starými známými."

 

I přesto, že přesný program bude teprve upřesněn, již nyní můžeme prozradit, že v rámci oslav proběhnou utkání jak dětských týmů, tak i dospělých. Těšit se můžete na utkání internacionálů ČR. V rámci doprovodného programu mimo jiné vystoupí mažoretky a ve večerních hodinách zahraje kapela k tanci i k přátelskému posezení. Oslavy zakončí velký ohňostroj.

 

V Zásadě probíhají přípravy již několik měsíců a velmi se na tuto událost těší. Již nyní pracují intenzivně na úpravě areálu i ubytovny, aby bylo vše v novém kabátě. Tak snad i počasí bude akci přát. Proto si dejte toto datum do kalendáře  a pokud jste v Zásadě působili, neváhejte dorazit.

 

Petr Růžička, Tel. 777 775 011, 735 149 363

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Velikonoční prodej výrobků pacientů v jablonecké nemocnici

Ve středu 17. dubna od 11 hodin zve personál z oddělení Centra doléčování a rehabilitace na prodej výrobků od pacientů tohoto oddělení. „Výrobky tvořili pacienti z Jablonce i z našeho detašovaného pracoviště v Tanvaldu a lidé, kteří si je zakoupí, tím přispějí na nákup materiálu pro další aktivity," zve na akci Tereza Niederlová, která prodejní akci se svými kolegyněmi na oddělení CEDR připravuje. „Jedná se již o čtvrtý ročník této akce, podobné organizujeme také v době vánoc," doplnila Petra Hybnerová, tisková mluvčí nemocnice. Akce s velikonoční tématikou se v nemocnici koná vedle lékárny v prostorách před kaplí a potrvá zhruba do 13 hodin.

Jablonecká Rampa přivítá Marco Mendozu a Doctora Victora

Marco Mendoza, americký hardrockový hudebník (Whitesnake, Thin Lizzy, Ted Nugent, The Dead Daisies), se při svém evropském turné zastaví i v České republice, kde odehraje pět koncertů. Jednou ze zastávek je i jablonecký Klub Na Rampě v sobotu 20. dubna. Marco je neuvěřitelný šoumen, který je stejně doma na obrovském stadionu, jako v malém klubu. Dokáže pokrýt jakýkoliv hudební styl od jazzu, Fussion, world music, latino groove až po hard rock. Kromě toho je skvělým zpěvákem, který napsal a vydal uznávaná sólová alba. Za bicí soupravou se opět představí skvělý Kyle Hughes, člen skupiny kytaristy Bumblefoota (Guns n Roses). Celou tour s Marco Mendozou absolvuje kapela Doctor Victor, která se v roce 2012 umístila na druhém místě v celosvětové soutěži kapel GBOB, v roce 2016 předskakovala australským velikánům AC/DC na jejich megakoncertu v pražských Letňanech. Kompletní dubnový program klubu na Rampě


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Mšeno nad Nisou má nový osadní výbor
Krajská přehlídka dětských pěveckých sborů letos podevatenácté
Kraj znovu ocení mistry tradičních řemesel
Odborná konference Dny IZS 2019 probíhá v Jablonečku
Restaurováním projdou sbírkové předměty Oblastní galerie Liberec

Nejčtenější články

16.04.: Při požáru domu na Smržovce hasiči zachraňovali muže po žebříku
15.04.: Z hořícího bytu v Jablonci zachránili hasiči kočku a králíka
15.04.: Policisté zajistili v Jablonci nepovolené preparáty živočichů i drogy

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Individuální bydlení v blízkosti Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT