100 let SK oslaví 8. června v Zásadě

28.05.2019 10:12:22 | Autor: SK Zásada | Rubrika: Sport | Obce: Zásada

100 let SK oslaví 8. června v Zásadě

Aktualizováno: Fotbalová tradice v Zásadě patří v rámci okresu k jedné z nejstarších. Letos tomu bude právě 100 let od založení Sportovního klubu Zásada.

Vše začalo na louce za místní sokolovnou, ale jak šel čas, hřiště se přesunulo do současných prostor na jihovýchodním okraji obce, kde nyní kromě hlavní travnaté plochy naleznete kabiny s ubytovnou, zastřešenou plochu pro diváky, terasu a multifunkční hřiště, které zde je od loňského roku.

 

Zásadští za posledních sto let urazili dlouhou cestu od okresních soutěží až po první místo v krajském přeboru, kde v roce 1987 Zásada bojovala s Chomutovem B o účast v divizi.

 

Zavzpomínat na tyto časy a hlavně si sportovními zápasy připomenout, že i nyní má Zásada jak žákovské týmy, tak dospělé, plánují v Zásadě 8. června letošního roku.

 

Co nám k této události řekl současný předseda klubu Miroslav Princ: „I přesto, že v našem areálu pořádáme řadu fotbalových utkání, turnajů, ale i kulturních akcí, chceme, aby oslavy 100 let našeho klubu byly příjemnou připomínkou tohoto významného jubilea. Budeme proto velmi rádi, pokud se 8. června do našeho areálu dostaví co nejvíce bývalých hráčů, trenérů a funkcionářů, kteří v Zásadě působili. Je pro nás bohužel nemožné oslovit všechny jednotlivě a tak bych je rád takto jménem svým i jménem našeho klubu pozval k účasti na oslavách a setkání se starými známými."

 

I přesto, že přesný program bude teprve upřesněn, již nyní můžeme prozradit, že v rámci oslav proběhnou utkání jak dětských týmů, tak i dospělých. Těšit se můžete na utkání internacionálů ČR. V rámci doprovodného programu mimo jiné vystoupí mažoretky a ve večerních hodinách zahraje kapela k tanci i k přátelskému posezení. Oslavy zakončí velký ohňostroj.

 

V Zásadě probíhají přípravy již několik měsíců a velmi se na tuto událost těší. Již nyní pracují intenzivně na úpravě areálu i ubytovny, aby bylo vše v novém kabátě. Tak snad i počasí bude akci přát. Proto si dejte toto datum do kalendáře  a pokud jste v Zásadě působili, neváhejte dorazit.

 

Petr Růžička, Tel. 777 775 011, 735 149 363

Bohatý program:
od 9:30 - utkání žáků i dospělých, výstava fotografií, muzeum, vystoupení mažoretek
17:00 utkání staré gardy proti Internacionálům ČR
20:00 posezení s hudbou
20:45 ohnivá show
21:30 ohňostroj
Vstupné na akci je zdarma. Další informace na www.fotbalzasada.cz

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Položí finální asfalty mezi Přepeře a sídliště na Přepeřské v Turnově

Položí finální asfalty mezi Přepeře a sídliště na Přepeřské v Turnově Za jednodenní úplné uzavírky proběhne v sobotu 1. srpna pokládka vrchního krytu mezi Přepeřemi a sídlištěm na Přepeřské v Turnově. Tím by měl být hotový úsek od turnovského viaduktu po začátek Přepeř. Vyfrézovaný úsek je pak v katastru Ohrazenic u sjezdu z D10 u stavebnin. Tato uzavírka potrvá do 20. 8. 2020. Více podrobností

Den Geoparku Český ráj 2020 se konal v Sedmihorkách

V neděli 26. července 2020 se v kempu v Sedmihorkách uskutečnil již tradiční Den Geoparku Český ráj. Bohatý program v krásném prostředí lemovaném kulisami Hruboskalského skalního města a slunečné počasí přilákaly na louku u potoka Libuňky a na břeh rybníka Bažantník stovky účastníků - především rodiny s dětmi, kterým byl program převážně určen. Podrobnosti na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Na semilském fotbalovém memoriálu obhájil vítězství Železný Brod
Obrazem: Slavnostní otevření nové rozhledny Schovanka v Plavech
Do krajského projektu vzdělávání se zapojí školy, knihovna i IQlandia
Hasiči vzpomínají na bleskové povodně z roku 2010
Lotrando a Zubejda v rámci Sedmihorského léta ožijí na divadle

Nejčtenější články

01.08.: Celkem sedm aut poškodil řidič z Jablonecka pod vlivem alkoholu a drog
03.08.: Obrazem: Slavnostní otevření nové rozhledny Schovanka v Plavech
01.08.: Kupte do Jablonce Žežulku!

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Eshop zaměřený na prodej postelí, matrací, roštů a doplňků pro zdravý spánek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn