100 let SK oslaví 8. června v Zásadě

28.05.2019 10:12:22 | Autor: SK Zásada | Rubrika: Sport | Obce: Zásada

100 let SK oslaví 8. června v Zásadě

Aktualizováno: Fotbalová tradice v Zásadě patří v rámci okresu k jedné z nejstarších. Letos tomu bude právě 100 let od založení Sportovního klubu Zásada.

Vše začalo na louce za místní sokolovnou, ale jak šel čas, hřiště se přesunulo do současných prostor na jihovýchodním okraji obce, kde nyní kromě hlavní travnaté plochy naleznete kabiny s ubytovnou, zastřešenou plochu pro diváky, terasu a multifunkční hřiště, které zde je od loňského roku.

 

Zásadští za posledních sto let urazili dlouhou cestu od okresních soutěží až po první místo v krajském přeboru, kde v roce 1987 Zásada bojovala s Chomutovem B o účast v divizi.

 

Zavzpomínat na tyto časy a hlavně si sportovními zápasy připomenout, že i nyní má Zásada jak žákovské týmy, tak dospělé, plánují v Zásadě 8. června letošního roku.

 

Co nám k této události řekl současný předseda klubu Miroslav Princ: „I přesto, že v našem areálu pořádáme řadu fotbalových utkání, turnajů, ale i kulturních akcí, chceme, aby oslavy 100 let našeho klubu byly příjemnou připomínkou tohoto významného jubilea. Budeme proto velmi rádi, pokud se 8. června do našeho areálu dostaví co nejvíce bývalých hráčů, trenérů a funkcionářů, kteří v Zásadě působili. Je pro nás bohužel nemožné oslovit všechny jednotlivě a tak bych je rád takto jménem svým i jménem našeho klubu pozval k účasti na oslavách a setkání se starými známými."

 

I přesto, že přesný program bude teprve upřesněn, již nyní můžeme prozradit, že v rámci oslav proběhnou utkání jak dětských týmů, tak i dospělých. Těšit se můžete na utkání internacionálů ČR. V rámci doprovodného programu mimo jiné vystoupí mažoretky a ve večerních hodinách zahraje kapela k tanci i k přátelskému posezení. Oslavy zakončí velký ohňostroj.

 

V Zásadě probíhají přípravy již několik měsíců a velmi se na tuto událost těší. Již nyní pracují intenzivně na úpravě areálu i ubytovny, aby bylo vše v novém kabátě. Tak snad i počasí bude akci přát. Proto si dejte toto datum do kalendáře  a pokud jste v Zásadě působili, neváhejte dorazit.

 

Petr Růžička, Tel. 777 775 011, 735 149 363

Bohatý program:
od 9:30 - utkání žáků i dospělých, výstava fotografií, muzeum, vystoupení mažoretek
17:00 utkání staré gardy proti Internacionálům ČR
20:00 posezení s hudbou
20:45 ohnivá show
21:30 ohňostroj
Vstupné na akci je zdarma. Další informace na www.fotbalzasada.cz

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Hejtman Libereckého kraje bude posedmnácté odpovídat online

Ve středu 26. června od 21 hodin mohou návštěvníci facebookového profilu Libereckého kraje již posedmnácté položit prostřednictvím komentářů pod online přenos dotaz Martinu Půtovi. Pokud máte zájem o zodpovězení otázek či chcete zhlédnout reakce Martina Půty na různorodé dotazy, stačí se ve středu 26. června ve 21 hodin přihlásit ke svému facebookovému profilu a zavítat na stránky Libereckého kraje: https://www.facebook.com/libereckraj/. Své otázky můžete napsat do komentářů přímo pod živý přenos. Hejtman si tradičně dotazy přečte a zodpoví. Online vysílání se uskuteční již posedmnácté. Tentokrát proběhne z jabloneckého Tajvanu.

Muzeum Českého ráje v září otevře novou horolezeckou expozici

Do závěrečné fáze vstupují práce na přípravě nové stálé expozice Muzea Českého ráje v Turnově. Ponese název Z Českého ráje na vrcholy světa a bude se zabývat historií horolezectví - právě to má totiž v okolí Turnovska mnohaletou tradici. Expozice uvítá první návštěvníky 7. září tohoto roku. Více podrobností na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Výstavu Vize pro Ještěd představí studenti ČVUT
Ve finále dopravní soutěže nejlepší Krnov, bronzová domácí Lomnice
Železniční doprava na Frýdlantsku se vrací do normálu
Smart akcelerátor Libereckého kraje II podpoří vznik inovací
Obrazem: První den soutěží v atletice na ODM v Jablonci

Nejčtenější články

24.06.: Zemřel Josef Boček, dlouholetý sbormistr SPS Janáček a pedagog
23.06.: Prasoloppet 2019 objektivem Jany Veselé
25.06.: Slavnostně otevřeli opravenou silnici mezi Tanvaldem a Albrechticemi

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn