Naše Jablonecko - Rubrika Sport » Fotbal » Okresní soutěže

Rubrika Sport » Fotbal » Okresní soutěže. Zpravodajský server nasejablonecko.cz přináší nejčerstvější aktuality z regionu Jablonecka. Ryze regionální projekt, který pro občany Jablonecka připravuje zkušený tým novinářů.

Obrazem: Zápas Zásada – Hodkovice skončil 3:7

V okresním přeboru fotbalistů došlo k souboji prvních dvou týmů, ale již po úvodních sedmnácti minutách bylo rozhodnuto. Hosté v té době vedli již 3:0 a domácí, i když snížili na 2:4, tak hned v úvodu II. půle opět inkasovali již na obrat neměli.

D-žáci postoupili do finále Ondrášovka Cupu

V úterý 17. října 2017 se rozběhla kvalifikace fotbalových týmů U12 pro jeden z nejprestižnějších turnajů Ondrášovka cup 2018. Tým Jablonce díky koeficientu z předešlých let nemusel absolvovat předkola a zúčastnil se až hlavní kvalifikace, která probíhala v tomto týdnu.

V okresním fotbale nic nového

Čelo okresního přeboru, vedoucí dvojice Rychnov a Kokonín, opět zvítězila, stejně tak i třetí Zásada. Postavení na špici se tedy nemění. Stejně jako poslední zůstává Tanvald, který ještě nebodoval. Ve III. třídě po vyrovnaném prvním poločase Nová Ves v Josefově Dole zabrala a zůstává bez bodové ztráty na čele soutěže.

21.05.2019 | Sport | Zásada | foto (32)
| více

sportovec

Obrazem: Fotbalisté Tanvaldu podlehli Jenišovicím

30.09.2018| Sport | Tanvald | foto (52)
V pátém kole Okresního přeboru II. třídy hostili fotbalisté Jiskry Tanvald družstvo Jenišovic B. V bojovném utkání se nakonec z vítězství 5:2, po poločase 3:1, radovali hosté z Jenišovic. | více

Obrazem: O pohár starosty města Velké Hamry

30.09.2017| Sport | Velké Hamry | foto (205)
Ve čtvrteční sváteční den proběhl ve sportovním areálu ve Velkých Hamrech turnaj nejmladších žáků v kopané O pohár starosty města. | více

Okresní přebor: Na čele duo Rychnov a Kokonín

29.09.2017| Sport | Jablonecko
Jeden člen z dosud vedoucího tria - Zásada, prohrála v Jenišovicích s místní rezervou je na třetím místě za vedoucím duem. Poslední je Tanvald a je jako jediný bez vítězství a bez bodu. | více

V čele okresního přeboru je polovina týmů

22.09.2017| Sport | Jablonecko
Ve fotbalovém přeboru Jablonecka je po čtyřech kolech polovina týmů ze startujících a to proto, že má stejný počet devíti bodů. Pořadí Zásada, Malá Skála, Rychnov a Kokonín určuje jen jejich skóre. Naopak poslední Tanvald je stále bez bodu. Ve III. třídě je na čele favorit z Nové Vsi. | více

V okresních soutěžích se rýsují favorité

15.09.2017| Sport | Jablonecko
Okresní přebor II. třídy má nyní v čele Kokonín, který bodoval s dalším týmem čela Zásadou a za nimi se rovnají Malá Skála a Rychnov. Ve III. třídě je asi jasný favorit Nová Ves, ale zatím vede plavské béčko mající o zápas víc a o nové době na Vsi svědčí i 400 diváků na utkání s Janovem! | více

Bez porážky zůstaly Zásada a Kokonín

07.09.2017| Sport | Jablonecko
Fotbalové okresní soutěže pokračovaly na Jablonecku druhým kolem a ve II. třídě jsou bez porážky již jen Kokonín a Zásada, ve III. třídě je bez porážky již jen Janov.  | více

Na Jablonecku začaly okresní fotbalové soutěže

02.09.2017| Sport | Jablonecko
Po loňském experimentu s jednou společnou soutěží na okrese se letos OFS vrátil k rozdělení do dvou skupin, II. a III. třídu. V té vyšší bude zřejmě k favoritům patřit Rychnov a v té nižší se zdá, že se probouzí k návratu do vyšších sfér Nová Ves. Zpravodajové z oddílů ještě nefungují tak, abychom mohli přinášet zprávy ze všech zápasů, tak přinášíme co máme... | více

Postup Mšena v Mol Cupu

16.07.2017| Sport | Jablonec nad Nisou
Divizní nováček Jiskra Mšeno si odbyl ostrý start v předkole Mol Cupu. Proti Kratonohám, které budou hrát rovněž C skupinu divize, rozhodl během dvou minut v prvním poločase, ve kterém přidal i třetí gól. | více

Fotbalové okresní soutěže rozlosovány

15.07.2017| Sport | Jablonecko
Počátkem tohoto týdne proběhl v lučanské sokolovně losovací aktiv oddílů zařazených do okresních soutěží. Z pozvaných dvaceti klubů se losování zúčastnilo čtrnáct, když nebyly přítomny Kořenov, Janov, Malá Skála, Pěnčín, Harrachov a Železný Brod. | více

Obrazem: Měsíc náborů ve Velkých Hamrech

29.05.2017| Sport | Plavy | foto (122)
Uplynulý čtvrtek se na fotbalovém hřišti ve Velkých Hamrech konal tradiční nábor nových adeptů fotbalu. Akce se zúčastnila téměř stovka dětí z Velkých Hamrů, Plavů, Tanvaldu i Desné. | více

starší aktuality

Upozornění pro cestující a veřejnost

Od úterý 21. ledna od 8 hodiny ranní se v jablonecké ulici Jarní přesunuje zastávka městské hromadné dopravy, a to v obou směrech. Nově ji až do odvolání najdete o 150 metrů dále v ulici Růžová u domu s číslem popisným 15. Důvodem přesunu je havárie plynovodu.

Uzavírka chodníku v jablonecké ulici SNP

Do 24. ledna budou probíhat stavební práce na chodníku ulice SNP v Jablonci nad Nisou. Důvodem je havárie podzemního vedení plynu. Oprava plynárenského vedení zabírá téměř čtyři čtvereční metry chodníku ulice SNP, dělníci tu budou pracovat do 24. ledna. Nový povrch pak chodník získá nejpozději do konce dubna tohoto roku.