Naše Jablonecko - Rubrika Sport » Házená

Rubrika Sport » Házená. Zpravodajský server nasejablonecko.cz přináší nejčerstvější aktuality z regionu Jablonecka. Ryze regionální projekt, který pro občany Jablonecka připravuje zkušený tým novinářů.

Na turnaji v Ústí nad Labem vybojovali házenkáři druhé místo

Důležitá výhra házenkářů nad Mladou Boleslaví

V posledním letošním utkání II. ligy Jablonečtí porazili v železnobrodské hale Mladou Boleslav 29:25, když domácí měli výborný vstup do utkání, časem se ovšem hostující Boleslav rozehrála a zle domácím zatápěla.

Házenkáři již se střelcem Hánou porazili Louny

Jablonečtí druholigoví házenkáři po velkém boji zvítězili v domácím prostředí nad velmi kvalitním soupeřem z Loun, zejména díky kolektivnímu výkonu a návratu střelce Tomáše Hány.

05.02.2020 | Sport | Jablonec nad Nisou
Jablonečtí házenkáři absolvovali přípravný turnaj v Ústí nad Labem před pokračováním jarní sezony. Ve velmi promíchané sestavě, doplněné o šikovné dorostence, v zápasech 1x 25 minut obsadili celkové 2. místo, pouze díky menšímu počtu vstřelených branek v celkové tabulce. | více

a-detoa-muzeum hraček

Bojovný výkon ve druhé části na mostecké dorostence nestačil

01.11.2019| Sport | Jablonec nad Nisou
Do svého šestého zápasu soutěže nastoupili jablonečtí mladíci doma, proti soupeři z Mostu. Oba týmy v tabulce byly před zápasem vedle sebe, a také to tak zůstalo, jen opačném pořadí.  | více

Domácí prohra házenkářů s lídrem tabulky

31.10.2019| Sport | Jablonec nad Nisou
Jablonečtí házenkáři prohráli v domácí hale s lídrem soutěže mosteckým Baníkem, který od začátku soutěže neztratil ani bod a svoji velkou kvalitu předvedl i v Jablonci. Pragováci neměli kompletní sestavu, přesto statečně bojovali, ale o porážce rozhodl úvod druhého poločasu.  | více

Mladší dorostenci Pragovky v lize válí

24.10.2019| Sport | Jablonec nad Nisou | foto (8)
Po prohrané bitvě proti Mělníku z minulého kola, nastoupil házenkářský tým mladšího dorostu Jablonce doma, proti soupeři z Náchoda.  | více

Házenkářské derby vítězně pro Jablonec

21.10.2019| Sport | Jablonec nad Nisou
Po 46 hodinách od prohry ve třetím kole českého poháru s prvoligovým pražským Chodovem nastoupili jablonečtí házenkáři k dalšímu důležitému střetnutí ve druhé lize mužů, proti sousednímu Liberci.  | více

Jablonečtí házenkáři prohráli ve 3. kole Českého poháru

18.10.2019| Sport | Jablonec nad Nisou
Ve třetím kole Českého Poháru prohráli ve čtvrtek jablonečtí házenkáři v domácím prostředí s prvoligovým pražským Chodovem o čtyři branky a do osmifinále zaslouženě postupují hosté z Prahy.  | více

Přesvědčivá výhra mladých házenkářů Jablonce

09.10.2019| Sport | Jablonec nad Nisou | foto (2)
Po nešťastné prohře z minulého týdne, nastoupili jablonečtí mladíci na domácí půdě, proti soupeři z Pardubic. V novém ročníku II. ligy mladších dorostenců to bylo třetí utkání v této soutěži. V prvním zápase doma porazili Loko České Budějovice 32:29 a ve druhém prohráli v Praze s Lokomotivou Vršovice 30:25, když v poločase ještě vedli 16:14. | více

Druholigové body zůstaly v Jablonci

08.10.2019| Sport | Jablonec nad Nisou | foto (5)
Jablonečtí házenkáři vybojovali v domácím prostředí dva důležité body, po zlepšeném výkonu v druhém poločase. Po třech kolech patří Jablonci šesté místo uprostřed tabulky II. ligy. | více

Ve vyrovnaném utkání jablonečtí házenkáři v Ústí prohráli

01.10.2019| Sport | Jablonec nad Nisou
Jablonečtí házenkáři prohráli těsně v Ústí, když byli 45 minut lepší, ale v hektickém konci došly oslabenému týmu hostí síly a ze dvou bodů se tak raduje domácí tým. | více

Jablonečtí házenkáři vydřeli doma remízu

25.09.2019| Sport | Jablonec nad Nisou
V sobotu začal nový ročník druhé ligy házené mužů a jablonecký tým přivítal ve své hale soupeře z Plzně. V loňské sezoně se Jabloneckým nepovedlo ani jedno utkání s Košutkou, doma prohráli 21:31 a na jaře v Plzni dokonce 14:29. Byl to těžký soupeř na úvodní utkání ligové soutěže. Po velké šedesátiminutové bitvě bylo na konci srovnáno 21:21 a jablonečtí házenkáři se mohli radovat z bodu. | více

Házenkáři postoupili do 3. kola poháru přes prvoligový Dvůr Králové

15.09.2019| Sport | Jablonec nad Nisou
Jablonečtí házenkáři postoupili zaslouženě do třetího kola Českého poháru, když v domácí hale porazili prvoligový Dvůr Králové 26:17. Pro oba týmy to byla poslední příprava před začínající sezonou a doufejme, že se domácí budou prezentovat takto dobrými výkony i nadále. | více