Naše Jablonecko - Rubrika Sport » Házená

Rubrika Sport » Házená. Zpravodajský server nasejablonecko.cz přináší nejčerstvější aktuality z regionu Jablonecka. Ryze regionální projekt, který pro občany Jablonecka připravuje zkušený tým novinářů.

Bojovný výkon ve druhé části na mostecké dorostence nestačil

Domácí prohra házenkářů s lídrem tabulky

Jablonečtí házenkáři prohráli v domácí hale s lídrem soutěže mosteckým Baníkem, který od začátku soutěže neztratil ani bod a svoji velkou kvalitu předvedl i v Jablonci. Pragováci neměli kompletní sestavu, přesto statečně bojovali, ale o porážce rozhodl úvod druhého poločasu.

Mladší dorostenci Pragovky v lize válí

Po prohrané bitvě proti Mělníku z minulého kola, nastoupil házenkářský tým mladšího dorostu Jablonce doma, proti soupeři z Náchoda.

01.11.2019 | Sport | Jablonec nad Nisou
Do svého šestého zápasu soutěže nastoupili jablonečtí mladíci doma, proti soupeři z Mostu. Oba týmy v tabulce byly před zápasem vedle sebe, a také to tak zůstalo, jen opačném pořadí.  | více

30letsvobody

Házenkářské derby vítězně pro Jablonec

21.10.2019| Sport | Jablonec nad Nisou
Po 46 hodinách od prohry ve třetím kole českého poháru s prvoligovým pražským Chodovem nastoupili jablonečtí házenkáři k dalšímu důležitému střetnutí ve druhé lize mužů, proti sousednímu Liberci.  | více

Jablonečtí házenkáři prohráli ve 3. kole Českého poháru

18.10.2019| Sport | Jablonec nad Nisou
Ve třetím kole Českého Poháru prohráli ve čtvrtek jablonečtí házenkáři v domácím prostředí s prvoligovým pražským Chodovem o čtyři branky a do osmifinále zaslouženě postupují hosté z Prahy.  | více

Přesvědčivá výhra mladých házenkářů Jablonce

09.10.2019| Sport | Jablonec nad Nisou | foto (2)
Po nešťastné prohře z minulého týdne, nastoupili jablonečtí mladíci na domácí půdě, proti soupeři z Pardubic. V novém ročníku II. ligy mladších dorostenců to bylo třetí utkání v této soutěži. V prvním zápase doma porazili Loko České Budějovice 32:29 a ve druhém prohráli v Praze s Lokomotivou Vršovice 30:25, když v poločase ještě vedli 16:14. | více

Druholigové body zůstaly v Jablonci

08.10.2019| Sport | Jablonec nad Nisou | foto (5)
Jablonečtí házenkáři vybojovali v domácím prostředí dva důležité body, po zlepšeném výkonu v druhém poločase. Po třech kolech patří Jablonci šesté místo uprostřed tabulky II. ligy. | více

Ve vyrovnaném utkání jablonečtí házenkáři v Ústí prohráli

01.10.2019| Sport | Jablonec nad Nisou
Jablonečtí házenkáři prohráli těsně v Ústí, když byli 45 minut lepší, ale v hektickém konci došly oslabenému týmu hostí síly a ze dvou bodů se tak raduje domácí tým. | více

Jablonečtí házenkáři vydřeli doma remízu

25.09.2019| Sport | Jablonec nad Nisou
V sobotu začal nový ročník druhé ligy házené mužů a jablonecký tým přivítal ve své hale soupeře z Plzně. V loňské sezoně se Jabloneckým nepovedlo ani jedno utkání s Košutkou, doma prohráli 21:31 a na jaře v Plzni dokonce 14:29. Byl to těžký soupeř na úvodní utkání ligové soutěže. Po velké šedesátiminutové bitvě bylo na konci srovnáno 21:21 a jablonečtí házenkáři se mohli radovat z bodu. | více

Házenkáři postoupili do 3. kola poháru přes prvoligový Dvůr Králové

15.09.2019| Sport | Jablonec nad Nisou
Jablonečtí házenkáři postoupili zaslouženě do třetího kola Českého poháru, když v domácí hale porazili prvoligový Dvůr Králové 26:17. Pro oba týmy to byla poslední příprava před začínající sezonou a doufejme, že se domácí budou prezentovat takto dobrými výkony i nadále. | více

Házenkáři začali sezonu postupem do druhého kola poháru

07.09.2019| Sport | Jablonec nad Nisou
Po dlouhé pauze nastoupili jablonečtí házenkáři do prvního ostrého utkání nové sezony, již tradičně prvním kolem Českého Poháru, v němž se Pragováci utkali v hale v Bělé pod Bezdězem s domácím týmem. | více

Derby v Liberci pro jablonecké házenkáře

22.05.2019| Sport | Jablonec nad Nisou
Poslední utkání sezony sehráli jablonečtí házenkáři v Liberci a v přímém souboji o 8. místo byli o trošičku lepší, i když domácí v závěru těžce dotahovali.  | více

Dvě vítězství mladých házenkářů nad kluby z pražských Vršovic

17.05.2019| Sport | Jablonec nad Nisou | VIDEO
Závěr druholigové soutěže mladších dorostenců zastihl jablonecké házenkáře v dobré formě, což jim přineslo zlepšení v tabulce. Před týdnem mladíci přivezli výhru ze Sokola Vršovice 36:32 a poslední sobotu přehráli Loko Vršovice 33:31. Domácí tým tak bojovným výkonem urval důležité body. | více