Naše Jablonecko - Rubrika Sport » Házená

Rubrika Sport » Házená. Zpravodajský server nasejablonecko.cz přináší nejčerstvější aktuality z regionu Jablonecka. Ryze regionální projekt, který pro občany Jablonecka připravuje zkušený tým novinářů.

Házenkáři prohráli se zkušenější Slavií Praha

Jablonečtí házenkáři dovezli vítězství z Pardubic

Jablonečtí házenkáři urvali dva body po vyrovnaném boji v pardubické hale a vystřídali svého soupeře na sedmém místě v tabulce druhé ligy. Výborný výkon obou brankářů, kolektivní hra, týmové nasazení = výhra u těžkého soupeře.

Očekávaná výhra házenkářů se potvrdila

Jablonecký tým házenkářů porazil v sobotu doma výrazně soupeře z Úval, kromě prvních deseti minut, měli domácí střetnutí plně pod kontrolou a posledních 20 minutách, už všichni jablonečtí klíčoví hráči odpočívali a příležitosti se chopili mladí hráči zejména Tomáš Jandera, který vstřelil 5 branek.

19.04.2018 | Sport | Jablonec nad Nisou
Jablonečtí házenkáři prohráli na domácí palubovce se zkušeným soupeřem z Prahy, který je v tabulce druhé ligy na druhém místě. Domácí po nevydařené první půli ještě zabojovali, ovšem vyzrálý tým Slavie si body sebrat nenechal. | více

kina-04

Jablonečtí házenkáři stále hledají formu

21.03.2018| Sport | Jablonec nad Nisou
Jablonečtí házenkáři prohráli po statečném boji v hale extraligové rezervy Lovosic 28:23, když byli 50 minut vyrovnaným soupeřem, bohužel ke konci střetnutí již došly síly a výsledek je pro jablonecké až příliš krutý.  | více

Házenkářům ELP se na jaře zatím nedaří

06.03.2018| Sport | Jablonecko
Jablonečtí házenkáři pokračují v nevýrazných výkonech i v jarní části druhé ligy házenkářů, po porážce minulý týden v Náchodě (32:25), prohráli i na domácí palubovce se soupeřem z Loun 16:23 po poločase 9:11. | více

Házenkáři smolně prohráli v Mladé Boleslavi

30.11.2017| Sport | Jablonec nad Nisou
Jablonečtí házenkáři prohráli v Mladé Boleslavi 24:22 po poločase 13:14, nadějný výkon z první půle, zhatila poslední desetiminutovka, kdy Jablonec nevstřelil ani jednu branku. | více

Házenkáři nestačili na rezervu Dukly

14.11.2017| Sport | Jablonec nad Nisou
V oslabené sestavě podlehli jablonečtí házenkáři rezervě Dukly Praha 34:25 po poločase 19:12. Neproměněné šance v prvním poločase a slabší obrana byly důvody venkovní prohry. Dorostenci jsou stále na chvostu tabulky, ale v utkání se soupeřem ze středu tabulky uhráli ve Strakonicích solidní výsledek! | více

Derby házenkářů by asi slušela remíza

08.11.2017| Sport | Jablonec nad Nisou | foto (19)
Jak moc bylo očekáváno regionální derby házenkářů, ukázala téměř zaplněná Městská hala a fanoušci obou táborů, kteří své borce po většinu utkání neúnavně povzbuzovali. | více

Házenkáři na Slavii zaspali začátek

31.10.2017| Sport | Jablonec nad Nisou
Jablonečtí házenkáři prohráli v Praze na Slavii 32:29, když jim utekl začátek střetnutí a zkušený slávistický tým již zápas nepustil. | více

Skvělá házená před skvělým publikem

22.10.2017| Sport | Jablonec nad Nisou | foto (35)
Soupeřem Pragováků ve 3. kole Českého poháru v házené byl jeden z nejlepších celků české extraligy HBC Ronal Jičín. Ten přijel do Jablonce v silné sestavě s devíti extraligovými hráči a zbytek tvořili borci z prvoligového béčka a I. dorostenecké ligy. | více

V pátek bude v jablonecké hale extraliga házené

19.10.2017| Sport | Jablonec nad Nisou
Jabloneckým házenkářům se podařilo vítězstvím nad Handballem Liberec 28:22 v Českém poháru postoupit do třetího kola, v němž narazí na extraligový tým HBC Ronal Jičín. | více

Házenkáři porazili po boji Pardubice

17.10.2017| Sport | Jablonec nad Nisou
Jablonečtí házenkáři zdolali v dalším kole házenkářské druhé ligy houževnatého soupeře z Pardubic o šest branek, a to hlavně díky zlepšené obraně ve druhé polovině zápasu. | více

Házenkáři ELP z Úval s polovičním ziskem

10.10.2017| Sport | Jablonec nad Nisou
Házenkáři jablonecké TJ Elektropraga zajížděli v sobotu do městečka Úvaly u Prahy, kde má házená mnohaletou tradici s úspěchy zejména v mládežnických kategoriích. Dvě jablonecká družstva docílila očekávaných výsledků - muži zvítězili a dorostenci odjeli bez bodu. | více