Naše Jablonecko - Rubrika Sport » Házená

Rubrika Sport » Házená. Zpravodajský server nasejablonecko.cz přináší nejčerstvější aktuality z regionu Jablonecka. Ryze regionální projekt, který pro občany Jablonecka připravuje zkušený tým novinářů.

Dvě vysoké prohry jabloneckých házenkářů s Mostem

Neúspěšný víkend jabloneckých házenkářů

Vysokou prohru utrpěli jablonečtí házenkáři o víkendu v Plzni, kde s místní Košutkou, která je v tabulce na třetím místě, prohráli 29:14. Jednoznačný zápas pro domácí, kteří si s chutí s Jabloneckými pohráli. Bohužel se ani mladším dorostencům nedařilo v jejich ligovém zápase ve Strakonicích.

Důležité vítězství házenkářů v Ústí nad Labem

Jablonečtí házenkáři doslova vydřeli dva důležité body v utkání II.ligy v Ústí nad Labem. V hale u posledního celku tabulky to nebyla vůbec pěkná házená, mnoho technických chyb na obou stranách, špatné zakončení, boj o každý metr hřiště. Remízové utkání nakonec s velkým štěstím vyhráli Jablonečtí.

20.04.2019 | Sport | Jablonec nad Nisou
Krutou porážku utrpěli jablonečtí házenkáři ve své hale od mladíků z Mostu, sehraný hostující tým s výbornými individualitami a výborným brankářem zaslouženě rozhodl už během první půle, domácí bojovali, ale marná střelba je připravila o jakékoliv přijatelné zkorigování stavu. Stejně dopadli i mladší dorostenci, kteří opět se pomalu dostávali do tempa a prohráli I.poločas o sedm branek, ale v další části zápasu již byli lepší, což však nestačilo. | více

judo-04-19

Nekompletní házenkáři prohráli zápasy v Lounech

14.03.2019| Sport | Jablonec nad Nisou
Jablonečtí házenkáři prohráli v důležitém venkovním utkání na palubovce Loun 30:25, v souboji týmů, které letos patří do spodní poloviny tabulky, byli domácí sehranější a lepší, Jablonečtí opět nenastoupili v plné sestavě a proto po zásluze jedou domů bez bodů. | více

Zasloužená výhra Elektropragy s rivalem z Mladé Boleslavi

05.03.2019| Sport | Jablonec nad Nisou | foto (27)
Důležité vítězství vybojovali jablonečtí házenkáři v domácím druholigovém střetnutí s Mladou Boleslaví, když si opět sami zkomplikovali situaci ke konci zápasu, tentokrát boleslavští chyby jabloneckých nepotrestali, jako v minulém kole Šťáhlavy. | více

Jablonecké házenkářské béčko v neděli prohrálo

28.02.2019| Sport | Jablonec nad Nisou | foto (25)
Házenkářský jablonecký klub Elektropraga poslal letos do soutěže i B - tým mužů, který hraje regionální soutěž. Tým tvoří zkušení hráče a také mladící, hledající zkušenosti. | více

Nešťastná prohra házenkářů na domácí palubovce

27.02.2019| Sport | Jablonec nad Nisou | foto (29)
Ve druhém domácím střetnutí jarní části II. ligy prohráli jablonečtí házenkáři o jedinou branku 24:25, když nezvládli závěrečné 2 minuty zápasu a ve vyrovnaném utkání se nakonec radovali hosté z Plzeňska. | více

Mladší dorost dostal lekci v zakončování

26.02.2019| Sport | Jablonec nad Nisou
Mladší dorostenci jabloneckého házenkářského klubu Elektropraga po zimní přípravě nastoupili v na domácím hřišti ke svému prvnímu jarnímu soutěžnímu utkání proti lídrovi soutěže, ze Šťáhlav, obce nedaleko Plzně. Domácí nastoupili do utkání po dobré zimní přípravě a již od začátku se po naučených kombinacích dostávali do střeleckých příležitostí. | více

Nadějný vstup házenkářů do jarní části

20.02.2019| Sport | Jablonec nad Nisou
Jablonečtí házenkáři zvítězili v prvním důležitém jarním utkání doma nad plzeňskou VŠ. Předehrávané utkání se hrálo poněkud utajeně bez větší propagace a tedy i bez obvyklého zájmu diváků, přesto nedělní podvečer přinesl v jablonecké hale potřebné body pro jarní část II. ligy.  | více

Házenkáři Jablonce v přípravě třetí na turnaji v Ústí

05.02.2019| Sport | Jablonec nad Nisou | foto (1)
Jablonečtí házenkáři absolvovali přípravný turnaj před pokračováním jarní sezony v Ústí nad Labem, který se hrál jako 14. ročník Memoriálu Míly Koloce. Ve velmi promíchané sestavě, doplněné o šikovné mladší dorostence, v zápasech na 1x25 minut obsadili celkově třetí místo. | více

Vítězná šňůra mladších dorostenců pokračuje

12.12.2018| Sport | Jablonec nad Nisou
Po dvou výhrách nad týmy z pražských Vršovic hostili mladí jablonečtí házenkáři na své palubovce soupeře z Třeboně, který měl před zápasech o 8 bodů více a je na 5. místě tabulky. Po výborném výkonu zaslouženě zvítězili a poskočili na 9. místo v české skupině II. ligy. | více

Derby házenkářů jasně pro Jablonec

Skončila první polovina třetiligové soutěže mužů v házené a na programu bylo derby mezi Jabloncem a Libercem. A právě včas se jablonečtí házenkáři, po nepovedeném podzimu, probrali k lepšímu výkonu a sousedy rozdílem 10 gólů porazili. Oba týmy jsou ve spodní části tabulky se sedmi body... | více

Házenkáři bodovali venku zase napůl

06.12.2018| Sport | Jablonec nad Nisou | VIDEO
Házenkáři jablonecké Elektropragy bojují se střídavými úspěchy, ale do lepší poloviny jim cosi chybí. Zatímco muži lapou po dechu a posledních pět zápasů prohráli, tak naopak mladíci se zlepšují a vyhráli poslední dva zápasy. | více

starší aktuality

Provoz nemocniční lékárny o Velikonocích a květnových svátcích

V sobotu 20. 4. a pondělí 22. 4. je provoz lékárny v jablonecké nemocnici zajištěn od 8 do 16 hodin. Zavřeno bude v pátek 19. 4. a neděli 21. 4. V květnových státních svátcích, středy 1. a 8. 5., bude lékárna v provozu od 8 do 16 hodin. Nemocniční lékárnu najdete nedaleko hlavního vchodu, stačí jít po zelené či červené barvě. Informace k běžné otevírací době a sortimentu včetně prodejny zdravotnických potřeb jsou zveřejněny na www.nemjbc.cz.

Jablonecká Rampa přivítá Marco Mendozu a Doctora Victora

Marco Mendoza, americký hardrockový hudebník (Whitesnake, Thin Lizzy, Ted Nugent, The Dead Daisies), se při svém evropském turné zastaví i v České republice, kde odehraje pět koncertů. Jednou ze zastávek je i jablonecký Klub Na Rampě v sobotu 20. dubna. Marco je neuvěřitelný šoumen, který je stejně doma na obrovském stadionu, jako v malém klubu. Dokáže pokrýt jakýkoliv hudební styl od jazzu, Fussion, world music, latino groove až po hard rock. Kromě toho je skvělým zpěvákem, který napsal a vydal uznávaná sólová alba. Za bicí soupravou se opět představí skvělý Kyle Hughes, člen skupiny kytaristy Bumblefoota (Guns n Roses). Celou tour s Marco Mendozou absolvuje kapela Doctor Victor, která se v roce 2012 umístila na druhém místě v celosvětové soutěži kapel GBOB, v roce 2016 předskakovala australským velikánům AC/DC na jejich megakoncertu v pražských Letňanech. Kompletní dubnový program klubu na Rampě