Naše Jablonecko - Rubrika Sport » Hokej

Rubrika Sport » Hokej. Zpravodajský server nasejablonecko.cz přináší nejčerstvější aktuality z regionu Jablonecka. Ryze regionální projekt, který pro občany Jablonecka připravuje zkušený tým novinářů.

Konec skvělé sezony jabloneckých Vlků

Koncert Poruby v poslední třetině rozhodl zápas

Ve třetím zápase bojů o WSM ligu se Vlkům v Porubě nezadařilo. I když se v polovině zápasu dostali do vedení, prohráli si zápas sami. Jejich nevýhodou bylo to, že pracovní povinnosti nebo zdravotní stav a zranění zapříčinily, že se do Ostravy vydalo jen patnáct hráčů do hracího pole. A to na téměř profesionální klub nestačilo...

Jablonečtí prohráli i ve druhém zápase kvalifikace

Druhý zápas Vlků v kvalifikačních bojích o WSM ligu odehráli jablonečtí hokejisté v baště českého hokeje, kde se snaží navázat na tradici svých odchovanců - bratrů Holíků, Suchého, Augusty, Chalupy a řady dalších reprezentantů. Pro Jablonecké byl zápas o to důležitější, že na svém kontě již měli domácí porážku s Porubou. Škoda, že jim chyběli M. Tondr, Brokeš či Pulec.

16.04.2018 | Sport | Jablonec nad Nisou
Hokejisté Havlíčkova Brodu přijeli v pátek 13. dubna na jablonecký zimní stadion, k pro ně důležitému zápasu, zda se uskuteční v neděli jejich souboj s Porubou o přímý postup do WSM ligy. Jablonečtí hokejisté již do boje o postup zasáhnout nemohli a svým kladným přístupem k zápasu se důstojně rozloučili s úspěšnou sezonou, ve které se potřetí v řadě zúčastnili kvalifikace o postup do druhé nejvyšší soutěže. | více

fk permice 2018

Titul v Lomnické lize obhájilo mužstvo Black Rooks Syřenov

25.04.2018| Sport | Liberecký kraj
Hokejisté HC Black Rooks Syřenov dokázali po bojovném výkonu ve druhém finále se Sklopískem Střeleč otočit zápas na svou stranu a obhájit ve 35. ročníku Lomnické hokejové ligy - Svijanské nápojky LHL mistrovský titul z loňska. Jablonecký Sokol Těpeře skončil na celkovém 4. místě. | více

Vlci začali kvalifikaci o I. ligu porážkou

07.04.2018| Sport | Jablonec nad Nisou | foto (28)
Začala hokejová kvalifikace o WSM ligu, tedy druhou nejvyšší soutěž, které se již potřetí v řadě účastní jablonečtí hokejisté - HC Vlci. Vstup do tříčlenné kvalifikace (třetím je HC Havlíčkův Brod) se Jablonci výsledkově nevydařil, ale necelá tisícovka fanoušků na jabloneckém zimáku byla svědkem velmi dobrého hokeje. | více

Do třetice baráž. Vlci postupují do bojů o WSM ligu!

01.04.2018| Sport | Jablonec nad Nisou
Bez zraněných Víška a Brokeše nastupovali jablonečtí hokejisté ke čtvrtému utkání semifinálové série. V té byl po vítězství Vlků ve Žďáru stav 2:1 pro ně, a pokud si hosté chtěli uchovat naději na baráž, museli na jabloneckém ledě zvítězit. Podpořit je přijela početná družina fanoušků a jablonecký zimní stadion byl vyprodán. | více

Vlci v sobotu doma o postup. Vyhráli ve Žďáru

30.03.2018| Sport | Jablonec nad Nisou
Po domácí výhře cestovali Vlci do Žďáru nad Sázavou s odhodláním porvat se o vítězství i na ledě soupeře. A od úvodního hvizdu šli svému cíli naproti. Poučení vývojem prvního vzájemného utkání tentokrát zachytili domácí nástup a byli to oni, kdo se první dostal do větší šance.   | více

Bratři Tondrové odmítli mečbol pro Plameny ze Žďáru

29.03.2018| Sport | Jablonec nad Nisou | foto (28)
První semifinálové utkání ve Žďáru nad Sázavou po špatném začátku Vlci prohráli 4:6, a tak v případě výhry v Jablonci si hosté mohli vybojovat pro příští zápas doma mečbol a pro Jablonec by sezona mohla ve čtvrtek končit. Ve 43. minutě byli hosté ve vedení 2:1, ale v polovině třetí třetiny Lukáš a Martin Tondrové třemi góly otočili výsledek, a sfoukli tak naději žďárským plamenům. | více

I přes špatný začátek mohli Vlci i bodovat

27.03.2018| Sport | Jablonec nad Nisou
Žďárské plameny, jak si hokejisté Žďáru nad Sázavou říkají, měly před zápasem bilanci osm výher za sebou a po zásluze si připsaly další. Po rychlém vedení 3:0 po deseti minutách to vypadalo na jasnou záležitost znásobenou jasnou první třetinou 4:1 pro domácí. Vlkům se dvakrát v průběhu zápasu podařilo snížit na rozdíl jediného gólu a kousali až do konce. Závěr si Plameny pohlídaly a po zásluze si připsaly první výhru v sérii hrané na tři vítězná utkání. | více

Jablonečtí Vlci postoupili do semifinále play off

21.03.2018| Sport | Jablonec nad Nisou
Ke čtvrtému zápasu čtvrtfinálové série Jablonec - Vrchlabí za stavu 2:1 pro Vlky, odjeli v úterý jablonečtí hokejisté na led svého soupeře. Hosté tedy měli šanci zde rozhodnout o svém postupu, ale sestava nebyla úplná a tak naděje poklesly. | více

Vlci otočili výsledek zápasu a vedou nad Vrchlabím 2:1

19.03.2018| Sport | Jablonec nad Nisou | foto (39)
Čtvrtfinálová série play off II. hokejové ligy pokračovala za stavu 1:1 na jabloneckém ledě, kde soupeřem domácích Vlků byl v derby zápase Stadion Vrchlabí. Vymrzlý jablonecký zimáček byl zaplněný, fanouškové hosté byli hojném počtu a tak třetí mač mohl začít. Domácím stále na ledě chyběl zraněný nejlepší střelec Kamil Bříška, a tentokrát i střelec gólu z Vrchlabí Michal Nevyhoštěný... | více

Vrchlabí srovnalo v pátek sérii na 1:1

17.03.2018| Sport | Jablonec nad Nisou
Druhé čtvrtfinálové utkání mezi hokejisty Jablonce a Vrchlabí se hrálo v pátek na ledě Vrchlabí. Od začátku to byl vyrovnaný zápas a téměř zaplněný stadion čekal na první gól zápasu až do času 39:51, kdy domácí celek využil dvojnásobnou početní výhodu. | více

Hrající trenér Tomáš Demel hattrickem vedl Vlky k první výhře

15.03.2018| Sport | Jablonec nad Nisou
První zápas druhého kola play off se mezi Vrchlabím a Jabloncem se odehrálo na ledě Vlků. Zápas přinesl vyrovnané výkony obou týmů, v první třetině jednou skórovali domácí. Druhá část byla na góly vyrovnaná 2:2 a již tradičně rozhodla třetí třetina, kdy Vlci vstřelili tři branky a rozhodli o bodu pro sebe. | více

starší aktuality

Nohejbalový Bizon cup připravují v Rychnově

Nohejbalový turnaj Bizon cup s doprovodným programem pořádají v Rychnově u Jablonce nad Nisou v sobotu 4. srpna. Letos se jedná o třetí ročník a začínat se bude od 10 hodin v areálu Spartaku Rychnov.