Naše Jablonecko - Rubrika Sport » Hokej

Rubrika Sport » Hokej. Zpravodajský server nasejablonecko.cz přináší nejčerstvější aktuality z regionu Jablonecka. Ryze regionální projekt, který pro občany Jablonecka připravuje zkušený tým novinářů.

Souboj o první místo Vlci prohráli v Sokolově

Druhá domácí porážka Vlků po mizerném výkonu

Jablonečtí fandové měli tuto středu možnost vidět další domácí porážku Vlků. Ti po předchozí domácí prohře s Řisuty padli i s dalším celkem ze spodních pater tabulky - Dvorem Králové. Formu naopak potvrdilo Vrchlabí, po výhře nad Řisuty bodově dotáhlo právě druhý Jablonec a v čele je nyní Sokolov. Do play-off postupuje 8 (!) týmů, takže nic se neděje.

O vítězství Vlků rozhodlo až prodloužení

O pořádné překvapení se mohla postarat v sobotu hned od půl čtvrté odpolední Bílina. Draci doma přivítali první Jablonec a málem brali výhru. Hosté sice po třiadvaceti minutách vedli na severu Čech 3:1, jenže o náskok postupně přišli. Bílinští otočili na 4:3, s Vlky to vypadalo zle. Zachránil je až v 60. minutě Pavlů, jenž duel poslal do prodloužení a bod navíc nakonec vydřeli Jablonečtí, během nastavené pětiminutovky se prosadil Havlas.

14.01.2018 | Sport | Jablonec nad Nisou
Vlci v sobotu zavítali na led až do Sokolova, kde se hrálo o první místo v tabulce. Jestli se na první místo vrátí Vlci, a nebo domácí využijí středečního zaváhání hostů se Dvorem Králové, a zvýší náskok na Vlky na 4 body. | více

cr-01-2018

Překvapivá domácí porážka Vlků

05.01.2018| Sport | Jablonec nad Nisou
K velkému překvapení na úkor favorita došlo ve středu na jabloneckém ledě, kde domácí Vlci nestačili na letos průměrné Řisuty. Hosté však měli ve svém útoku produktivního kapitána Matěje Kose - ten měl účast ve všech třech vstřelených brankách svého týmu. Na dvě asistoval a jednu, tu vítěznou, sám v 53. minutě vstřelil. | více

Vyrovnaný souboj rozhodl dvěma góly Havlas

28.12.2017| Sport | Jablonec nad Nisou
Další zápas II. hokejové ligy přinesl pro jablonecké diváky dramatickou podívanou. Hostující tým provázela i početná skupina fandů a tak zápas byl i soubojem diváků. | více

Bohatá nadílka pro Vlky ve Vrchlabí

21.12.2017| Sport | Dalešice
Nečekanou vánoční nadílku si přivezli jablonečtí Vlci z utkání ve Vrchlabí. Deset gólů v jejich síti rozhodně nesvědčí o jejich kvalitní obranné činnosti. Přitom v úvodu zápasu nic nenasvědčovalo tomu, že by mělo dojít k takovéto brankové úrodě. | více

Hokejisté Sokola Těpeře postoupili do nadstavby Lomnické ligy

17.12.2017| Sport | Železný Brod
Hokejisté v Lomnické lize odehráli v týdnu poslední utkání 9. kola první fáze a nyní začíná druhá fáze - neboli nadstavba, ve které se soutěž rozdělí na dvě skupiny. První skupina je určená pro prvních šest celků po základní části a zbylé celky si ještě navíc s přidaným týmem Staré gardy Lomnice zahrají o konečné umístění ve druhé skupině. | více

Jablonečtí hokejisté si stále drží první místo

17.12.2017| Sport | Jablonec nad Nisou
Tradiční rival v druholigové hokejové soutěži je letos rovněž v první pětici v tabulce a do Jablonce přijel pokusit se ve třetím letošním vzájemném souboji konečně Vlky porazit. To se jim nepodařilo a výhrou si Jablonečtí udrželi první v tabulce, i když mají o 2-3 zápasy méně než jejich pronásledovatelé. | více

Hokejisté Jablonce opět v čele tabulky II. ligy

09.12.2017| Sport | Jablonec nad Nisou
Před týdnem v sobotu Vlci doma podruhé v sezoně prohráli a právě soupeř ze Sokolova se výhrou dostal před Jablonec, které byl několik kol lídrem západní skupiny II. ligy. Ve středu měli doma za soupeře ambiciózní celek Letců z pražských Letňan a po vyrovnaném průběhu rozhodli poslední třetinou o zisku vítězství a návratu na první místo. Sokolov prohrál na Kobře 5:7. | více

Sokolov vyhrál v Jablonci a je první

05.12.2017| Sport | Jablonec nad Nisou
V sobotu 2. prosince přijeli na jablonecký zimní stadion ambiciózní hokejisté Sokolova, kteří byli před zápasem v situaci, kdy by je výhra posunula na vedoucí místo v tabulce před jabloneckými Vlky. Po skvělém hokeji z obou stran se tak bohužel stalo. Vlci však mají stále o zápas méně. | více

Přestřelka ve Dvoře Králové pro Vlky bez bodů

26.11.2017| Sport | Jablonec nad Nisou
Nevídanou brankovou přestřelku a také nevídaný výkon rozhodčího viděli diváci během utkání ve Dvoře Králové. Vedoucí tým soutěže, jablonečtí Vlci, odešli z tohoto klání s nováčkem soutěže poraženi a také notně „vytočení". Ještě více, než jim, se totiž zápas nepovedl rozhodčímu Markovskému.  | více

Vlci mají na čele náskok šesti bodů

23.11.2017| Sport | Jablonec nad Nisou
Jablonec nad Nisou proti Bílině potvrdil roli favorita a navýšil náskok na čele tabulky II. hokejové ligy. Jeho pronásledovatelé totiž zaváhali. Druhý Děčín sestřelil dvěma góly vrchlabský Tomáš Bláha, třetí Sokolov prohrou s rozjetými Letňany přišel o vítěznou sérii a čtvrtá Kobra Praha doma dvěma góly z poslední minuty zachránila aspoň bod. | více

Účastníci turnaje Unitop ČR v ledním hokeji 2017 se sešli v Liberci

17.11.2017| Zprávy | Liberecký kraj
V překrásných prostorách Krajského ředitelství policie Libereckého kraje, v secesní kavárně Pošta, se v úterý 14. listopadu uskutečnilo slavnostní poděkování policistům, kteří se zúčastnili Mistrovství Unitop ČR v ledním hokeji 2017. | více

starší aktuality

Historik Jan Stříbrný přednese téma Osudové osmičky českých dějin

Přednáška a beseda s historikem PhDr. Janem Stříbrným na téma: Osudové osmičky českých dějin se koná ve středu 17. ledna 2018 v 18.15 v aule Střední uměleckoprůmyslové školy sklářské v Železném Brodě. Na 7. února připravují přednášku člena místní skupiny České křesťanské akademie - Český ráj Doc. PhDr. Zdeňka Vojtíška, Th.D. a následnou besedu s ním na téma: Nová náboženství a násilí.

Liberecký kraj hledá nového ředitele Domova důchodců v Jindřichovicích

Ředitel Domova důchodců v Jindřichovicích pod Smrkem Petr Pávek, který v říjnových volbách získal mandát v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky, se kvůli práci poslance vzdal místa ředitele domova důchodců. Rada kraje proto v úterý 9. ledna odsouhlasila vyhlášení výběrového řízení na nového ředitele. Nového ředitele Domova důchodců v Jindřichovicích pod Smrkem by měla odborná komise vybrat a doporučit Radě Libereckého kraje ke schválení do 20. února tohoto roku.